От Франция до България - превоз на покупките ни (5)

  • 46 743
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Русе
  • Мнения: 626
Вчера си взех нещата - поръчки от ЛР и Дамарт от 13.10. (и двете пътували с Colieco) и една от ЛР разделена на 2 от 11.10. (основната част е пътувала с Colissimo, подаръка с Colieco) Доволна  Flutter
От Ив Роше чаках 3бр. - нямааа, ще почакам още няколко седмици, че и други бях пуснала и си обещавам, че няма да поръчвам от куриерската секция повече  Sunglasses

# 737
  • София
  • Мнения: 9 517
СД отново ни изненадаха - курсът за началото на следващата седмица вече е обявен за края й... аз съм доволна, че ларедутци онзиден и вчера ми изпратиха две поръчки, които бяха с къщичката и се надявам да се впишем в курса за края на седмицата, но не е много коректно все пак Peace

# 738
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 758
Я, да питам СД, гледам че курсът от 21/24.10.2011 - 28.10.2011 - се води пристигнал. В имейлът пише, че пратката ми е в него, но плащането на пощенските към тях става само с наложен платеж. Т.е. чакам си пратката по Еконт с наложен платеж за пощенските - правилно ли разбирам?

Уф, голяма хамалогия е с тези доставчици, втори път не се вързвам.

# 739
  • София
  • Мнения: 35 195
Я, да питам СД, гледам че курсът от 21/24.10.2011 - 28.10.2011 - се води пристигнал. В имейлът пише, че пратката ми е в него, но плащането на пощенските към тях става само с наложен платеж. Т.е. чакам си пратката по Еконт с наложен платеж за пощенските - правилно ли разбирам?

Уф, голяма хамалогия е с тези доставчици, втори път не се вързвам.
Да, отиваш до офиса и там плащаш всичко.

# 740
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 758
Ясно, то би трябвало SMS да получа от Еконт че има пратка, ама ще видим. Мерси.

# 741
# 742
  • Мнения: 0
Искам да попитам за един колет , кога ще пристигне ?

Общи условия

Активация на акаунт