От Франция до България - превоз на покупките ни (5)

  • 46 753
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
И аз имам меил от Смарт за курс на 24.10.
НОООООООО една пратка няма, доставена на 12.10, имам една пратка коя доставена на 15.10, а предишната няма, има ли още хора с такъв проблем? Rolling Eyes

# 706
  • София
  • Мнения: 5 193
Мерси, kusmet!   bouquet

Ама пък никакви грешки не съм допуснала в предния си пост.  hahaha

# 707
  • Мнения: 774
И аз имам меил от Смарт за курс на 24.10.
НОООООООО една пратка няма, доставена на 12.10, имам една пратка коя доставена на 15.10, а предишната няма, има ли още хора с такъв проблем? Rolling Eyes
Аз имам една пратка, която е доставена на 19-ти, но я няма. Писах им веднага да направят проверка, чакам да видя какво ще стане Peace

# 708
  • Мнения: 1
И аз им писала вчера, още нямам отговор.
Много странно ми изглежда - пратки от един сайт с разлика в 2 дена newsm78
И сега какво ще правя, ще пиша на сайта, че след 2 седмици съсетила че не получила пратка Rolling Eyes
Или чакам още няколко курса на Смарт и ще пиша на сайт след 1 месец? #Crazy

# 709
  • София
  • Мнения: 936
Искам да попитам тези от вас, които са от софия и използват русенската фирма. Колко ви излизат разходите за доставка до София за 1кг с Еконт + цената за транспорт от Франция до България и на куриера ли плащате всичко?

# 710
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И аз имам меил от Смарт за курс на 24.10.
НОООООООО една пратка няма, доставена на 12.10, имам една пратка коя доставена на 15.10, а предишната няма, има ли още хора с такъв проблем? Rolling Eyes
Аз имам една пратка, която е доставена на 19-ти, но я няма. Писах им веднага да направят проверка, чакам да видя какво ще стане Peace

Имам няколко пратки
поръчки от 25.09. - доставени на 28.09. и 05.10.
поръчки от 14.10 - доставени на 20.10
В същото време съм плучила вече поръчки от 08.10.
Говорих по телефона с представител на СД във Франция, който ми гарантира, че пратките са при тях, но до момента нямам мейл, че пътуват към България

# 711
  • София
  • Мнения: 5 758
Искам да попитам тези от вас, които са от софия и използват русенската фирма. Колко ви излизат разходите за доставка до София за 1кг с Еконт + цената за транспорт от Франция до България и на куриера ли плащате всичко?

На куриера плащам ,с избор до офис като пощенска пратка.Излезе ми 5,62лв.

# 712
  • София
  • Мнения: 936
Искам да попитам тези от вас, които са от софия и използват русенската фирма. Колко ви излизат разходите за доставка до София за 1кг с Еконт + цената за транспорт от Франция до България и на куриера ли плащате всичко?

На куриера плащам ,с избор до офис като пощенска пратка.Излезе ми 5,62лв.

Благодаря ти! Мисля да пробвам следващият път този вариант.

# 713
  • Мнения: 11 607
СПИСЪКЪТ - кой ще черпи??????

http://www.francetobg.net/bg/pristignali-v-blgarija/

 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 714
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз няма да съм.  Tired

# 715
  • София
  • Мнения: 168
 newsm44 Има ме 

# 716
  • Мнения: 11 607

 spoko spoko spoko

От ИР имам само 1 пристигнала.....от основния сайт ще е.......а колко от куриера имах Embarassed........

# 717
  • София
  • Мнения: 5 193
 Hug Ясно е, куриера го отписахме. Здраве да е!  Hug

# 718
  • Мнения: 1 674
СПИСЪКЪТ - кой ще черпи??????
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Аз  Mr. Green !
Не съм ги ползвала отдавна, кога да чакам мейл с точната сума и банковата им сметка?!

# 719
  • Мнения: 11 607
кога да чакам мейл с точната сума и банковата им сметка?! [/b]

Евентуално в неделя късен следобед.....


Общи условия

Активация на акаунт