Петъчна - No money, no honey/funny или философски размисли по Киркегор

  • 5 520
  • 136
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 448
Не те ли кефи жена по обувки, диоптрични очила и парфюм /очилата са фетиш/?  Mr. Green
Мен не ме кефи. Ако ще съм на висок ток поне ще съм и с бельо.То е ясно, че накрая ще остана само по парфюм, но нека има какво да прави тоя мъж все пак преди това.  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 322
Има приятно количество създания с арт увлечения

"Е те това съм я", както казал шопът, големият майстор  Laughing

# 92
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не те ли кефи жена по обувки, диоптрични очила и парфюм /очилата са фетиш/?  Mr. Green
Мен не ме кефи. Ако ще съм на висок ток поне ще съм и с бельо.То е ясно, че накрая ще остана само по парфюм, но нека има какво да прави тоя мъж все пак преди товаSimple Smile
Е, може да те обсипва с рози  Mr. Green И да налее шампанското.

# 93
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Проницателна сте, Богиня... Помня, ами. Всеки път бяха боси, като самодиви.

Pasinet, защо пък задължително с бельо? А без бельо, но с връхна дреха - палто, суичър или мушама за караул? Инак има какво да прави партньорът ви, и без да се мъчи като грешник със закопчалките на сутиена Ви.  Wink





# 94
  • Мнения: 2 448
Не те ли кефи жена по обувки, диоптрични очила и парфюм /очилата са фетиш/?  Mr. Green
Мен не ме кефи. Ако ще съм на висок ток поне ще съм и с бельо.То е ясно, че накрая ще остана само по парфюм, но нека има какво да прави тоя мъж все пак преди товаSimple Smile
Е, може да те обсипва с рози  Mr. Green И да налее шампанското.
Предпочитам да търси розата.  Mr. Green А и питието ми е друго.  Laughing



Pasinet, защо пък задължително с бельо? Инак има какво да прави партньорът ви, и без да се мъчи като грешник със закопчалките на сутиена Ви.  Wink
Може би защото обича да се мъчи с това.  Wink

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Няма да посочвам имена, но една видна съфорумка направи чудесен подарък на съпруга си за рождения му ден - тя на токчета, в новото палто от визон и с панделка. Прекрасен подарък!

# 96
  • Мнения: 7 947
На Паси може да й херасва е дно, ма на другите-друго. Ако всеки път, откакто сме заедно - все се пльосвам по бельо/без бельо и с чаша шампанско/с чаша питие - на петия път - ще стане скука голяма. Идеята е в разнообразието. Лошото е, че с дете вкъщи трудничко се постига. Не винаги. Но ето - имаш ли пачка - нещата се улесняват. Ще има и за патъци, и за рози.
Дадох назад две ситуации, подминаха се. Но съм повече от сигурна, че ако една жена има право на избор на момента - ще избере по-лъскавия вариант.

# 97
  • Мнения: 3 634
една видна съфорумка направи чудесен подарък на съпруга си за рождения му ден - тя на токчета, в новото палто от визон и с панделка. Прекрасен подарък!

Нима е възбуждащо да носиш чужда плът?!

# 98
  • Мнения: 7 947
една видна съфорумка направи чудесен подарък на съпруга си за рождения му ден - тя на токчета, в новото палто от визон и с панделка. Прекрасен подарък!

Нима е възбуждащо да носиш чужда плът?!

 Joy
Стига де, по секси ли е да носиш изкуственяк, пипан от китайци-роби на труда  Joy

# 99
  • Мнения: 2 448
Но съм повече от сигурна, че ако една жена има право на избор на момента - ще избере по-лъскавия вариант.
Защо само жена? Мъжете да не избират мизерията и грозотията?Ааа забравих,ние сме меркантилни, а те гледат вътрешната красота.  Mr. Green

# 100
  • Мнения: 7 947
Но съм повече от сигурна, че ако една жена има право на избор на момента - ще избере по-лъскавия вариант.
Защо само жена? Мъжете да не избират мизерията и грозотията?Ааа забравих,ние сме меркантилни, а те гледат вътрешната красота.  Mr. Green

Защото в темата пишат жени и все си мислех, че за тях говорим.

# 101
  • Мнения: 81
Директно дибидюс не ме кефи.
Иска ми се и аз да се потрудя...  Mr. Green

# 102
  • София
  • Мнения: 3 465
една видна съфорумка направи чудесен подарък на съпруга си за рождения му ден - тя на токчета, в новото палто от визон и с панделка. Прекрасен подарък!

Нима е възбуждащо да носиш чужда плът?!

Определено.
Конкурентно е усещането с други взаимодействия с чуждата плът.
Изобщо, по въпроса със съприкосновението с чужда плът, може да се каже, че романи се пишат.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 744
една видна съфорумка направи чудесен подарък на съпруга си за рождения му ден - тя на токчета, в новото палто от визон и с панделка. Прекрасен подарък!

Нима е възбуждащо да носиш чужда плът?!
Аз не бих /жал ми е за живинките/, но вече доста години "Венера в кожи" вълнува мъжките фантазии  Whistling

# 104
  • София
  • Мнения: 3 465
О, само мъжките фантазии да бяха.
Богиня е известен активен и отявлен еколог и защитник на животинския свят, съприкосновението с чуждата плът тя го предпочита подстригано, но аз се числя към другата категория, която въздига господството на хомо сапиенс на върха на хранителната верига и нямам никакви проблеми да нося чуждата плът под формата на обувки, чанти, колани, сака, палта, яки, маншети, шапки и прочие.
Понякога с удоволствие я консумирам чуждата плът, въпреки, че си признавам, че повече я обличам, отколкото да се храня с нея.

Общи условия

Активация на акаунт