Петъчна - No money, no honey/funny или философски размисли по Киркегор

  • 5 527
  • 136
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 135
Пари и внимание – има ли ги, жената е кротко и гальовно котенце, няма ли ги – жената е хищна хиена. Лесно е да разбереш какво иска жената, трудно е да го изпълниш.

Една жена има нужда от 4 животни в живота си:
-норка на гърба си
-ягуар в гаража
-тигър в леглото
-и магаре да плаща за всичко това



Мъжът открил оръжието и изобретил ловa, жената открила лова и изобретила кожите.
Мъжът открил цветовете и изобретил боите, жената открила боите и изобретила гримовете.
Мъжът открил думите и изобретил разговора, жената открила разговора и изобретила клюките.
Мъжът открил хазарта и изобретил картите, жената открила картите и изобретила врачуването.
Мъжът открил земеделието и изобретил храната, жената открила храната и изобретила диетите.
Мъжът открил приятелството и изобретил любовта, жената открила любовта и изобретила брака.
Мъжът открил жената и изобретил секса, жената открила секса и изобретила мигрената.
Мъжът открил търговията и изобретил парите, жената открила парите и така прецакала всичко.

# 106
  • Мнения: 81
Sote, класика си, man.  Mr. Green

# 107
  • Мнения: 3 634

Дали?! По-скоро вехт лексикон.

# 108
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Директно дибидюс не ме кефи.
Иска ми се и аз да се потрудя...  Mr. Green

Подкрепям !

# 109
  • Мнения: 2 161
И мъжът ми си пада по лексиконите. Постоянно повтаря тъпата фраза, кога един мъж се превръщал в милионер и как жената с пари приличала на луд с картечница. И това с един предупредително-заплашително-умолителен поглед. Но аз от изтъркани фрази не се впечатлявам.

# 110
  • Мнения: 81

Дали?! По-скоро вехт лексикон.
Не може да му се отрече, че е последователен в убежденията си...  Wink

# 111
  • София
  • Мнения: 3 099
Няма да посочвам имена, но една видна съфорумка направи чудесен подарък на съпруга си за рождения му ден - тя на токчета, в новото палто от визон и с панделка. Прекрасен подарък!

Панделка?! - под брадата ли, вързана отгоре? Много секси, бляк... А другото (гола с кожено палто) съм го правила още на 18-19, не е кой знае какъв финт. Дайте други идеи.  Whistling

# 112
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
панделката се поставя ето така


защо се правите на разсеяни?

# 113
  • София
  • Мнения: 3 099
Темата е за пАлтото, не за панделката.  Whistling А се правим на разсеяни, щото няма нужда да натрапваме своите money, honey & funny за стандарт на другите - всеки ще преживее своите върхове и спадове (както с парите, така и с любовта) Wink Все пак, по-добре е да плачеш здрав в BMW, отколкото да плачеш болен в кошник някой!

# 114
  • Мнения: 3 634
панделката се поставя ето така

Когато бях млада предложих на pronobis да му се покажа без рокля. Не знам дали има money, но хич го няма във funny и останах без honey. На думи е силен и подкрепя агро-самеца на форума, но следва и двамата да бъдат надлежно игнорирани.

# 115
  • Мнения: 81
панделката се поставя ето така

Когато бях млада предложих на pronobis да му се покажа без рокля. Не знам дали има money, но хич го няма във funny и останах без honey. На думи е силен и подкрепя агро-самеца на форума, но следва и двамата да бъдат надлежно игнорирани.
??!!??...?

# 116
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
хмммм тази снимка е правена от една известна фотографка, но модела не е написано кой е ... да не би ...

# 117
  • Мнения: 81
хмммм тази снимка е правена от една известна фотографка, но модела не е написано кой е ... да не би ...
Снимката е вдъхновяваща... твърдо казано.  Wink

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 744
хмммм тази снимка е правена от една известна фотографка, но модела не е написано кой е ... да не би ...
Не, не, не съм аз  Mr. Green

# 119
  • Мнения: 4 300
Панделката омачкана, чорапите на различно ниво....жалка история  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт