Споделете 166

  • 27 230
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Най-често всичко минава по реда си, Lemon Desi. Имай вяра!

В Англия играят футбол в клубове още във времето, когато у нас са написани "Българи от старо време" и "Чичовци".

Нищо не се е променило, поне не съществено.
тая ситуация как се изрзява на латински?

# 16
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Деси! Палцестис!  Hug

Вай, що ли погледнах резултатя...

# 17
  • Мнения: 17 407
Сякаш не сте го гледали вече тоя мач  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 891
Сякаш не сте го гледали вече тоя мач  Simple Smile

А, баш! Гледахме го още в началото на квалификациите  Laughing Поне знам, че и австрийците отнесоха 6 парчета. Не сме сами в нещастието.

Деси, стискам с все сила!

Днес, освен че бебето се разболя от онзи вирус с Т и конюнктивит, направи и алергична реакция към Панадол. Направо си изкарах акъла с каква скорост направи плюски по бузите колкото 5 ст. Педиатърката я нямаше. Абе, купон! След един урбазон, бит от сестрата се оправиха нещата, но голям стрес изживях.

# 19
  • Мнения: 608
    Скок тук  Grinning Да не ми избягате  Naughty
Лимонено Деси-стискам , ако има още нужда, Джей Джей, изживявала съм го това. За  броени минути може да ти спре сърцето от уплах.
Аз пък споделям край на сезона. Още не е свирен, ама е предизвестен. И честно казано- слава богу, уморих се.



_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?532ed5d4088b4766938fbe6026f9b613

# 20
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Върнахме се от Бургас, засега всичко е нормално, то си подскача, ама как си изкарах ангелите  ooooh!
Не са ми се случвали такива работи, и веднага само лошотии си мисля...
Благодаря ви за положителната енергия!
Сега си лежа и слушам морето, мисля си хубави работи и благославям комуникациите, защото наистина се усеща, когато хора от различни краища на България, а даже и на света ти пращат добри мисля, а как иначе щях да ви привикам на помощ  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 6 993
И аз съм с наздраве, макар че нищо не пих. Вода след вода  Crazy
Тоя мач трагедия ли беше или комедия. Но пък компанията беше готина.
Малко странно ме погледнаха, когато попитах какви са хората в червено, ама...
 Crazy
Имам си японска кукла Simple Smile

Деси,  Hug

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Деси, Hug!

Мъжът ми две поредни съботи ходи на мач. Да не си помислите, че играе, той е над тези неща, гостува на приятели. Играят по два селски отбора, надъхани, нахъсени, непрофесионалисти, както си требе. Ентусиазирана публика са всички роднини, приятели, колеги, по домова книга, както си требе. Накрая, пак както си требе, правят съвместно джамбуре, поседнали на стари жакардови килими, с каси бира, дамаджани домашен алкохол и пресен шаран на скара, под съпровода на ята комари.
В едното село за кмет се е кандидатирала кръчмарката. Обещала, ако я изберат, да направи женски и детски отбори. Laughing

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нали сме до стадиона, очаквах цяла нощ гюрултия, ама не. Пълна тишина.  Mr. Green Рано сутринта минаха по улицата няколко момчета-англичанчета ("Аз съм мома-англичанка, измамена съм от любов" - имаше такава градска песен), тихи бяха те и кротки.

А как ни бяха заградили вчера с жандармерия! Едва се удържах да не се разскачам по покривите и да крещя:
- В името на народа!
Който е роден в началото на седемдесетте, че и по-рано, знае.  Joy

П.П. Приканвам всички бебета от "Споделете" да се държат прилично! Лимонените и Окочевите най-вече.  Laughing (Радвам се, че лошото се е разминало...)

# 24
  • Мнения: 6 993
A пък в нашата кръчма до нас имаше едни англичани.
И всеки път (а те бяха малко  Laughing), когато Ники Михайлов, а.к.а Розовата фланелка, вземеше та случайно хванеше топката, вместо да гледа отстрани как вкарват гол, ние скачаме и ревем с бурни овации, все едно ние сме вкарали, а англичаните - "Уууууу".  Joy Joy Абе то се оказа забавно да гледаш мач. И с Етсер постоянно си пишехме смс-и.  Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 12 125
 jj okocha не искам и да си представям каква гадост ви се е случила. Бързо да минава всичко!

Деси  Hug


Много здраве, Споделете! Зло да ви забрави!

# 26
  • Мнения: 6 993
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/293479_1015 … 805_8177612_n.jpg

Ето я куклата ми, не мога да и се нарадвам Simple Smile) Много е сладка.

# 27
  • Мнения: 4 300
"Аз съм мома-англичанка, измамена съм от любов" - имаше такава градска песен
Аз пък незнайно защо се събудих ( в 4 00 Rolling Eyes ) с песента 'ти си ми Бога, ти си ми царя, и на моето сърце господаря' в главата. Човек ще рече, че съм замръкнала на 8 ракии в кварталната шкембеджийница.
Днес от един и половина по Диема 2 ще дават "Римска ваканция" с мис Хепбърн. Ако има фенове да си знаят и да гледат. Утре- 'Закуска в Тифани', но него не го харесвам.

# 28
  • Мнения: 1 252
Джей и Деси Hug

Дид, благодаря за офертата за "Корал" - вкара ме в размисъл , дълбок... Но няма да е коректно да оставя милото да довършва в къщи , а и как без моя строг надзор? Joy

От както се върнах от Рила за първи път ставам като нормален човек - в 9, иначе всяка сутрин в 4-5 часа, но не с песен като вас, а с няккакво горчилка как ме късат на последния ми останал изпит. Сигурно съвестта ми не спи , а ми подсказва "Дойде септември, не остана, а ти си захвърлила материалите..."
И онова гадно човече от "Минута е много" ми пиука в ушите "Няма време" Mr. Green

Ео, куклата е бонбон , но май не сподели от кой е? Grinning

# 29
  • Мнения: 6 993
Имам един приятел, който учи в Япония и като каже, че ще си идва, аз измислям нещо да ми носи. Оф, забравих да черпя бира  ooooh! Нищо, другата ваканция 2 бири  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт