Споделете 166

  • 27 250
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • sofia
  • Мнения: 1 606
barbyytoo, ако ти се споделя - споделяй на воля! Имам чувството , че колкото и да ми е криво, като си споделя тук и ми се поизправя!
Чета пак посланието на Анжи и си мисля: "Абе, едно време като че ли повече деянех на пиене, че и концентрат...." както се пееше в една песничка, за която не мога баш да се присетя : "Студентски години, чуден живот- днеска теренче, утре белот....", някой сеща ли се за нея???

# 706
  • Мнения: 4 406
имаххххх сал една бириииииичкаааааа, таааа я гавръъътнаххх, ся душевнияяяяят ми миииииир е в мееееенееееей, аммммааааа ме боооооолииии главаааааа!
наздраве!

Споделям, че си търся по- голямо жилище. Ходя по огледи отдоста време, а намерих  едва днес нещо, което да ми хареса. Но е на непосилна цена. Щастието пак ме подмина. Клаустрофобията ми ще се удължи, както и опашката пред тоалетната сутрин, между впрочем...

# 707
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Само като ви прочетох и ми се допи.  Embarassed Тъкмо днес по обяд изпих последното хапче антибиотик и вече имам зелена линия. Мога да почна с наздравиците, нали?

Споделям, че днес направих ценово проучване по телефона за една операция с направление по здравна каса. Утре ще ходя да проверявам на живо. Голямо надцакване и цакане е медицината, да знаете.

# 708
  • Мнения: 6 999
Открих толкова красиви бижута, че просто ще ми е много мъка, ако са продадени и не мога да ги купя аз  Shocked
6 часа в офиса и 8 в университета за 1 ден не са за човек на 27. Blush

# 709
  • Мнения: 4 892
Ако не е алкохола, хората ше спрат да се уважават. Така казват.

Вие мене уважавате ли ме? А?

Строших се от танци. Споделям Ихууууууу! Дръж се земьо, шоп те гази!

# 710
  • Москва
  • Мнения: 164
Елинор, в грешка си.Недоразумението в червено съм аз Wink

Споделям гаден пръскащ ситен дъжд. Даже дъжд като дъжд не е  Crossing Arms А така не ми се иска да си стоя вкъщи.

# 711
  • Мнения: 4 406
 *Lorelei*, шъ съ извинявам, ама не ти щем да си споделяш дъждеца. два дни му се радвахме, стига толкоз радост, каквот остана- за вази е.

# 712
  • Мнения: 6 999
А на мен сегашното време ми ок, напълно кореспондира с депресийката  Mr. Green
 Депресия, депресия, ама тая сутрин в таксито пуснаха песента, с която той ми звънеше 2 години, а аз се зачудих от къде ми е позната тая песен  Laughing Явно не ми е ходил в последните 3 дни по нервичките достатъчно, че всичко да ми напомня за него.  Laughing

# 713
  • Мнения: 2 212
Трябва ти явно още една диня, Мише.
Мен работата така ме е засипала, че изобщо за депресията не остава време. А тя депресията е капризно нещо, поне моята, иска време и специални грижи. Като нямам грам такова, хич не се мярка  Crazy

# 714
  • Мнения: 6 999
Каква диня? Аз не обичам диня?

# 715
  • Мнения: 4 406
вече обичаш  Laughing

# 716
  • Мнения: 2 212
Още една диня под мишницата...съвземи се, дете  Whistling

# 717
  • София
  • Мнения: 4 349
Споделям лека нощ!

# 718
  • Мнения: 2 212
Чудесна картинка, но тук гледаме да се пазим от картинки, айде за лека нощ - добре, ама най-вече от такива за добро утро с измачкани чаршафи от непринудено-разголени смугли красавци...  Crazy

# 719
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И аз си отиграх тази вечер;
дори и 2 нови хорА научих, фръц-фръц Party
Обещала съм си, че, колкото и работа да имам, ще намирам време и за тези малки радости - танците.

Общи условия

Активация на акаунт