Билла точки за Вашата спалня

  • 47 538
  • 346
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 231
Ще следя  Peace
Аз мисля да взема и от спалните комплекти поне един и от завивките и възглавниците, но тъй като са за село няма да мога да дам отзиви. А ако някой нещо вземе и пробва моля да споделя  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз точките лесно ги събирам и съм решила да взема едва възглавница и един комплект чаршафи,но първо наистина ще ги попипна Mr. Green.Материята не е добре,че само 50% памук,такъв състав досега не съм купувала Thinking

# 17
  • Мнения: 11 911
И аз събирам точки, но само ако нещо, което го няма по-наблизо, реша да си го купя от Била.И на мен ми се видяха скъпички тези комплекти.

За  Диадора -успях да си взема една раница, а после исках и фитнес-сак, но не успях да събера повторно точки и много съжалявам.Сега май не съм така ентусиазирана.Ще чакам някой с отзиви.

# 18
  • Мнения: 67
Аз имам спален комплект с такъв състав и не съм доволна.Купих го заради десена ,но не бих повторила. Моят е на Артек 2калъвки ,2 големи плика и долен чаршаф за 50 или 60лв.Така че цената в Била с точки не е много изгодна.

# 19
  • Мнения: 76
В сайта на тази марка наистина цените са по 53 лева за единичен комплект и на двойните ... не им помня цените.Мисля, че не са чак толкова лоши и са изгодни.

# 20
  • Мнения: 0
Амииии, ако може пратете тогава линк за laredute, защото попадам все на 20 евро и отгоре, говоря за долен,горен чаршаф и калъфка. Поне всичко това за 20 лв аз не съм намирала. Ще съм благодарна, ако ме светнете.... Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 296
Аз имам спален комплект с такъв състав и не съм доволна.Купих го заради десена ,но не бих повторила. Моят е на Артек 2калъвки ,2 големи плика и долен чаршаф за 50 или 60лв.Така че цената в Била с точки не е много изгодна.
Аз преди малко видях комплектите за първи път. Не можах да преценя на момента, но ми се стори хлъзгава материята на едната завивка. И въобще дори да събера точките, няма да бързам да купувам комплекти преди да прочета още някое мнение за качеството.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 006
Амииии, ако може пратете тогава линк за laredute, защото попадам все на 20 евро и отгоре, говоря за долен,горен чаршаф и калъфка. Поне всичко това за 20 лв аз не съм намирала. Ще съм благодарна, ако ме светнете.... Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=606527.0
Това е темата за пазаруване от ларедут. Като излезе нещо изгодно винаги се намира някоя добра душа да каже и на останалите. Не казвам, че непрекъснато са ниски цените, но има достатъчно намаления и кодове. Ето от последното намаление примерно половината форум си купи памучни одеала/кувертюри за по 6 евро.

# 23
  • Мнения: 6 001
и аз ги гледах но май най -много възглавници да си взема

# 24
  • Разград
  • Мнения: 377
Аз, засега съм се насочила към завивката за спалня и вече имам 8 точки. Не че са кой знае колко, но още 12 все ще събера до Коледа.

# 25
  • Мнения: 1 296
В нашата Била е много трудно да си вземеш паспорт за точките Thinking Докарвали по малко бройки и бързо свършвали.

# 26
  • Мнения: 2 231
В нашата Била е много трудно да си вземеш паспорт за точките Thinking Докарвали по малко бройки и бързо свършвали.
Да и мен касиерката ме предупреди (ние само там си пазаруваме) ако ще си купувам чаршафи да си взема поне няколко паспорта, че бързо щели да свършат и после щели да му милсят да печатат още ако има интерес. Затова си взех 5  Mr. Green от които единия вече израсходих.
Взех лилавия сплаен комплект от 38.95 лв и една двойна олекотена завивка за него. Не мога да дам отзиви, защото всичко си е в опаковките, и в найлонови пликове в мазето и ще заминава за село, но ми изглеждат прилични.

Все пак наистина има някакво намаление.
Ето комплекта който в била е 38.95 по принцип струва 62 лв. http://www.onlinetrading.bg/proizvoditel/artek-92.html
Да на опаковките на чаршафите си пише Артек 92, така че това са  Peace

Олекотената завивка вместо 45 лв, в Била се харчи за 23.95, така че ще си подновя селските чаршафе и завивки (замислям се само дали да не си взема латексови възглавници  newsm78, че тия в Била мноооого меки и ниски)  Mr. Green
http://dilios.bg/product/Олекотена-завивка-Микрофибър-26
 

# 27
  • Мнения: 76
Днес си купих лилав спален комплект от Билла и много ми хареса.Материята на плика и калъфката е много готина.Долният чаршаф е бял.Сега ще го изпера, но материята е мекичка.

# 28
  • Мнения: 1 296
Тоест този, който го водят ,,Единичен спален комплект 3 части,, от 26,95 + 20 точки ли имаш предвид?
Лилави са само калъфките и горният чаршаф?

# 29
  • Мнения: 76
Тоест този, който го водят ,,Единичен спален комплект 3 части,, от 26,95 + 20 точки ли имаш предвид?
Лилави са само калъфките и горният чаршаф?

Да него имам предвид.Да те са лилави и много весели и приятни.Долният чаршаф е бял.Отново казвам комплекта ми хареса Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт