За "почерпките" във форума....

  • 7 629
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 15 486
  Напуснах една тема точно заради това, всеки ден някой черпеше за нещо и се сипеха купища неискрени пожелания.Не издържах!Напуснах, защото нямах желание да се включа в общата лудост, а да седя така, без да поздравявам ми беше неудобно.Поздравявам на лични.

# 46
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В отчетни теми не влизам, не знам, може би и стотиците картинки са ме притеснили.
Но не гледам с лошо око на виртуалните почерпки.
От тях няма как да напълнея.  Mr. Green
Дайте сега една торта насам.

# 47
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
По- дразнещо е "запис", 'нахлувам в темата" и три страници благодарности към пусналия темата. Sick
Интересно каква непоносимост сте развили към простото "Благодаря" Mr. Green Mr. Green

На мен пък обичаят си ми харесва. Дали ще сложиш снимка на кафе, торта, ще намачкаш виртуално нечий любимец или ще благодариш на съфорумка за вложения труд - това е знак за уважение и внимание. На който не му харесва - ДГД.

# 48
  • Мнения: 61
На който не му харесва - ДГД.
Много грубо това ДГД Mr. Green Освен,ако не е съкратена форма на "Дал Господ Добро",ама едва ли..

# 49
  • София
  • Мнения: 23 109
На който не му харесва - ДГД.
Ааа, ти си духай снимките на кафенца рано сутрин.
Аз, за да не духам нищо, изобщо не се занимавам с теми с подобни лигавщини и лицемерно отношение.

# 50
  • Мнения: 81
...
Аз, за да не духам нищо, изобщо не се занимавам с теми с подобни лигавщини и лицемерно отношение.
Е, сега излезе, че изобщо не обичаш да духаш... супата как я ядеш?  Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 23 109
pronobis, аз говоря за духането във форума.  Wink Темичките с кафенца, китки, тортички, всичко тип "чаршафчета". И след тях задължителните честитки, заемащи няколко странички. И безграничното лицемерие. Не казвам, че всички в отчетните са лицемерки, но определено атмосферата там лично за мен не е от най-здравословните.

# 52
  • Мнения: 81
pronobis, аз говоря за духането във форума.  Wink Темичките с кафенца, китки, тортички, всичко тип "чаршафчета". И след тях задължителните честитки, заемащи няколко странички. И безграничното лицемерие. Не казвам, че всички в отчетните са лицемерки, но определено атмосферата там лично за мен не е от най-здравословните.
Споко, аз просто се наслаждавах на аватара ти.  Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 62 595
Поне се успокоих, че не съм аз единствената, която не си пада по виртуалните кафета и торти. За добро го правят хората това с почерпките, ама наистина, като се заредят едни пожелания, сто страници. Аз ги избягвам и може би дори изглеждам груба, но и на свой ред не черпя и не очаквам честитения.

# 54
  • Мнения: 81
Ей, големи мрънкала сте.  Sunglasses

# 55
  • Мнения: 1 615
Тц-тц-тц... Много нерви, много нещо... За "чаршафите" с нещо, дето ми е досадно, неинтересно и пр. си имам скрулер, в дразнещите ме теми просто не влизам.
Ако нещо наистина ме дразни тук, то това са анонимите злоба и агресия. Всичко друго си е екстра. Никогаж няма да разбера що е то "тук разтоварвам"... Как, бе, Боже?! Как разтварват тия женки, заяждащи се и обиждащи всичко живо само за спорта? Що за разтоварване е това?! И да взема да се подразня от тия, дето - макар и виртуално, са си сервирали торта или коктейл??? Мне! Те ме кефят, макар да не съм от тях и да ме отегчават. Последното го отдавам на собствената си лудост Wink

# 56
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз си се чувствам много добре в отечтната на сина ми, измежду купчините почерпки, честитене на поводи, благодарности и хвалебствия за направилия първа страничка. Може и от лицемерие да е, но аз не го усещам така.  Peace

# 57
  • Мнения: 4 120
 Мина ли модата на снимките на полуголите епиирани мъже, излегнали се сред измачкани чаршафи?

# 58
  • Мнения: 3 447
Мина ли модата на снимките на полуголите епиирани мъже, излегнали се сред измачкани чаршафи?
Мина, откак вече няма поздравителни теми за рождените дни  Confused

# 59
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Като видя такива "почерпки" и излизам от темата...

Общи условия

Активация на акаунт