За "почерпките" във форума....

  • 7 633
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 713
Честно да си призная, изпадам в ужас, когато чета дадена тема и някой вземе, че спомене, че има рожден ден, имен ден, или какъвто и да е празник. Ей, безкрайните страници, в които има само букетчета, тортички, пожелания, кафенца и какво ли още не, ме подлудяват...Не знам, но все си мисля, че е по-добре това да се прави на ЛС, където безкрайните пожелания, не дразнят никого и не заемат куп излишни страници, нямащи нищо общо с темата ...

Офффффффффффф.............. Stop
А ако някой на живо извади бонбони да почерпи? Полудяваш ли?  hahaha
По-добре се наслаждавай на живота, това да са ти кахърите дето е казал народа.... ooooh! Tired
Аман от киселяци, дето всичко ги дразни

# 61
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884

Аман от киселяци, дето всичко ги дразни
А защо реши, че всичко я дразни?
И твоето "аман" също предполага известно раздразнение. Значи ти може, тя - не?

# 62
  • Мнения: 1 793
Мен почерпките не ме дразнят, даже са ми много свежи и симпатични. А може би трябва да има постоянна тема - Рожденици, в която да се постват поздравите и почерпките. ю

Присъединявам с към мнението на Росна китка:"По- дразнещо е "запис", 'нахлувам в темата" и три страници благодарности към пусналия темата."  smile3538 И то при положение, че в правилата се спомеават точно такива постове.

Последна редакция: чт, 08 сеп 2011, 23:09 от Morphea

# 63
  • Мнения: 2 070
Пасти, торти и прочие вредители, гадост Laughing
Виж, гол мъж по чорапи е друго нещо Mr. Green Joy

# 64
  • Мнения: 6 713
А защо реши, че всичко я дразни?
И твоето "аман" също предполага известно раздразнение. Значи ти може, тя - не?

Ами честно казано, ако това дребно и незначително нещо те дразни, значи много неща те дразнят! Позволи ми да познавам малко от малко психология на човека. Че чак да отваряш и тема във форум, посветена на форумски почерпки.  Laughing
Пък аз не съм тръгнала да тръбя на целия свят какво ме дразни, така че има голяяяяяма разлика между моето раздразнение Crazy и това на госпожата. Wink

# 65
  • Мнения: 3 216
...
 А може би трябва да има постоянна тема - Рожденици, в която да се постват поздравите и почерпките.
...


То за тази цел си има цял подфорум - Календар на събитията. Там му е мястото и за честитки, и за почерпки. Макар че и там съм попадала на интересни теми  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 6 713
Къде отиде този подфорум, не го намирам след новата подредба? newsm78

# 67
# 68
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не. Не ме дразни. А всъщност защо трябва да ме дразни? Защото някоя от нас споделя радостта си с останалите ли?

Мисля си, че когато общуваш с дадени хора, па макар и виртуално, всичко това е в реда на нещата.

А на който му пречи просто подминава постовете и... няма проблем... Peace

# 69
  • Мнения: 452
хмммм
мене не ме дразни ,но ми се вижда доста глупаво ....
имам толкова много работа за вършене ,че ми се струва глупаво да си губя времето в разни отчетни теми да слагам картинки с кафенца и тортички ...
ама като  си имат хората време за губене  и им доставя удоволствие няма лошо...нека се забавляват

# 70
  • София
  • Мнения: 3 099
Наминах да ви почерпя с малко хармония  Mr. Green:

# 71
  • Мнения: 61
Ако е лично сътворена от теб,нямам нищо против Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 23 128
ivonska, нямаше ли по-големичка снимка, тази ми запълва едва половината монитор  Joy

# 73
  • Мнения: 234
Не ме дразнят почерпките.
Дразня се на обидите към виртуалните "врагове" и "съперници'
Меренето на пишки мишки  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 3 099
ivonska, нямаше ли по-големичка снимка, тази ми запълва едва половината монитор  Joy

Не мрънкай, ми се учи. Ко муй на парцала?!

Общи условия

Активация на акаунт