Какво може да ви отблъсне в един мъж?

  • 27 904
  • 327
  •   1
Отговори
# 45
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Въпросът беше реторичен, имах предвид точно това, което си написала, pasinet .За обратната ситуация с половете важи абсолютно същото. Толкова много неща могат да бъдат лесно забравени, ако отношението на дамата е подчертано индивидуално мило.

Важен е начинът, по който другият ни кара да се чувстваме.

# 46
  • Мнения: 419
......
Зачудих се има ли значение отношението на мъжа към оценяващата го жена. Да речем някой да се държи мило, но е с плетени обувки?
....
Ох, и аз се зачудих. Днес проведох няколко разговора с различни мъже. Мога да предам всеки диалог дума по дума, да опиша лицеизраз, мимика, пантомимика, жестикулации, поза, настроение, но гръм да ме удари, не зная нито един от тях с какви чорапи и обувки беше обут. Дори не си спомням с какви ризи бяха облечени  ooooh!

А, въпросът бил риторичен. Нищо де, аз да си кажа  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 64
Оф, тази  тема колко пъти ще  се обсъжда?
Колко скучно!

# 48
  • Мнения: 3 715
Има една порода мъже, дървени философи, от всичко разбират, компетентни са по всички въпроси и мнението им е единственото правилно. Тази черта в един мъж не мога да понасям. Другото е мърлявостта.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Всичко може да ме отблъсне ... зависи от мъжа.
Ако не е Мъж най-общо казано.
А сега отделна тема - що е то "Мъж" Laughing

# 50
  • Мнения: 655
Много неща-необмислени изказвания, агресия, лоша хигиена, невъзпитание, тесногръдие, глупост, нелоялност, ако е мамино синче..... Много, много неща...

# 51
  • Мнения: 135
Според мненията ви...ми че то не останаха мъже за вас бре!!!!  Joy

# 52
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Според мненията ви...ми че то не останаха мъже за вас бре!!!!  Joy

Има, има.... Срещат се тук-таме и перфектни!  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 1 127
розова е само кратунката ти ...
Сериозно питам за дължината,
за цвета е ясно че ще е съчетан с панталона и сандалите .
Е щом е сериозно - когато си със сандали не се обуват НИКАКВИ чорапи.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Отблъсква ме компетентния простак, на всяка крачка има по един такъв екземпляр.Не стига че не разбира, ами се и напира да обяснява неща, дето са на светлинни години от него.
Друго, което ми е отблъскващо е да видя мъж да ходи с висящи с поне 4-5 размера от неговия дрехи.
Номер три - мудност.
Четвърто - нечистоплътност.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 127
Според мненията ви...ми че то не останаха мъже за вас бре!!!!  Joy

Има, има.... Срещат се тук-таме и перфектни!  Mr. Green

"Перфектен мъж " - няма токова животно , но поне да се доближава до перфектността .

П.П. Бе то като се замисля и жени няма перфектни / все нещо дребно има дето да не е както трябва/

# 56
  • Мнения: X
Ако се касае за връзка или мъж,който трябва да бъде допуснат в по-близко обкръжение, изискванията са много .И жестоки.

Но аз разбрах темата общо-ако се заговорим с мъж ,разхождайки кучето,или купувайки си сутрин кафето ,или на опашка в магазин....Тогава ми е все едно какъв е.Няма да го купувам....
И дибидюс гол да си ходи,не ме интересува и не  е моя грижа! 
   Laughing

# 57
  • Мнения: 85
Цитат
Според мненията ви...ми че то не останаха мъже за вас бре!!!! 

Едно е да искаш, друго е да имаш... Всички се примиряваме с неперфектността на мъжете, които имаме.
Иначе трябва да станем амазонки.

# 58
  • Мнения: 12 666
Непрекъснато се стараем да ги направим перфектни.  Laughing

# 59
  • Мнения: 2 161

Иначе с Шанел имаме удивително сходен вкус за мъже.
С удоволствие ще ги поделя с теб.

Общи условия

Активация на акаунт