Какво може да ви отблъсне в един мъж?

  • 27 903
  • 327
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 85
Цитат
Последно, с къси гащи и сандали какви чорапи трябва да се носят?
Цитат
Сериозно питам за дължината,
за цвета е ясно че ще е съчетан с панталона и сандалите .

С къси гащи - къси чорапи. Аз дългите не ги виждам подходящи за мъже и в официален и в неофициален случай.
Въобще продават ли с дълги чорапи за мъже?

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 380
и мрежести обувки от някой битак .. нали.
чувал съм, че подобна гледка е страшен афродизиак за жените.

о да.  Party пък и тия мрежестите след кратко носене започват да издават неустоим аромат  Joy

# 32
  • Мнения: 1 907
Честно казано, повече са нещата, които биха ме отблъснали, отколкото тези, които биха ме впечатлили  Blush
Липса на хигиена. Абсурдно и безвкусно съчетание на облеклото, дълга коса (и/или мазна  Sick), грозни и мръсни ръце, с неподдържани нокти, мръсни обувки, напукани пети с черни нокти, `жисием на колана, остри обувки, каубойски ботуши, оххххххх...до утре мога да изброявам.
Липса на самоирония, обидчивост, говорене на диалект, просташко държание във всяко едно отношение, раболепност (това е много специфично и не знам дали мога да го обясня), липса на любов към животните- особено това  Simple Smile Да изпитва неуважение към майка си, да не се грижи за децата си (ако има такива).
Колко още подточки мога да изброя...наистина са по-малко нещата, които биха ме впечатлили.

Последна редакция: ср, 07 сеп 2011, 17:30 от елиас

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитат
Въобще продават ли с дълги чорапи за мъже?
До бедрото ли? Не Mr. Green, само до коляното.

Иначе с Шанел имаме удивително сходен вкус за мъже.

Последна редакция: ср, 07 сеп 2011, 18:05 от Приятно ми е - Богиня!

# 34
  • Мнения: 3 371
мърляв, раздърпан и с мрежести чорапи идея нямам как би ми харесвал.

откровено обаче би ме отблъснал ако - каже, 'ще ти се обадя',  а аз знам отлично , че няма да го направи, лицемерно ми е. ако не ми обясни съвсем просто и човешки нещата, а мълчи като тиква и се измъква като пр*дня в гащи. ако е стиснат, извън здравословната пестеливост, което вече води до ограниченост на чувства , емоции, желания. ако няма елементарна култура - примерно да се сети да поздрави  за рожден ден/това намирам за най-личен празник, там коледи, 8 март и др. такива са общи някакви и за мен нямат значение/.
и най вече  - ако забрави, че ме е обичал. и ме остави аз да си го спомням сама. спомените не хранят и не изпълват с пълноценно съдържание. поне мен.

иначе, ако е за външност -  много малко мъже биха ми харесали.



# 35
  • Мнения: 581
 Всичко изброено дотук ме отблъсква. Бих добавила и това да е безработен дълго време. И такъв, дето иска пари назаем от жена. Отблъскват ме и мрънкащите и вечно недоволни от живота мъже.

# 36
  • Мнения: 4 290
 Дребнав.

# 37
  • Мнения: 419
Много неща. Рядко харесвам някой Grinning
И аз. Всъщност харесвам само двама мъже. С единия обичам да мълча, с другия - да разговарям. И двамата владеят тази си способност почти съвършено. Останалите са ми безинтересни. Не привлекателни, не отблъскващи, просто безинтересни.

# 38
  • Мнения: 2 448
Много повече неща могат да ме отблъснат, отколкото да ме накарат да се чувствам привлечена от един мъж.И тук не говорим за връзка или съжителство с такъв, а дори за компания.Не понасям както грубите и недодялани в отношението си мъже, така и прекалено префърцунените и наконтени, та чак мазни.
За да ми е приятно да общувам с един мъж, трябва да е естествен и леко странен.

# 39
  • Мнения: 1 210


Иначе с Шанел имаме удивително сходен вкус за мъже.

Всички имаме удивително сходен вкус, що касае външността и хигиената  Laughing
Слабостта и малодушието в един мъж ме отвращава. Във всички аспекти- било безпаричие, било хленч, нерешителност, несериозност, неорганизираност, несамостоятелност, липса на идеи или инерционност.

# 40
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Извадил съм един тефтер и пиша, пиша...После се разуча и ще стана неустоим.

Зачудих се има ли значение отношението на мъжа към оценяващата го жена. Да речем някой да се държи мило, но е с плетени обувки?

В човешките падения съм виждал много по-непростими неща от обувки и чорапи.

# 41
  • Мнения: X
Така зададена темата рискува да стане скучна. Не за друго, ами защото най-вероятно ще се окаже, че всички ни отблъскват простаци с непрани бели чорапи и маникюр на кутрето.
На мен по-интересно би ми било например какво можете да простите за сметка на нещо друго.
Например пърхут за галантност, тънко златно синджирче за две висши или косми в ушите за вила на морето.

# 42
  • Мнения: 10 547
Всичко, което в друг би ме привлякло.  Simple Smile Само кофтите миризми не спадат към последното.

# 43
  • Мнения: 1 287
Всички имаме удивително сходен вкус, що касае външността и хигиената  Laughing
Слабостта и малодушието в един мъж ме отвращава. Във всички аспекти- било безпаричие, било хленч, нерешителност, несериозност, неорганизираност, несамостоятелност, липса на идеи или инерционност.

Да. Не намеря ли "мъжа" в мъжа, пиши я бегала.

Бих добавила и - огромно его, лиспа на самокритичност, ограниченост на мирогледа, лек използвачески уклон, емоционални инвалиди, прекален егоцентризъм...Но нерешителността, нерешителността директно произвежда този мъж в съзнанието ми в подгрупа "Безгръбначни".

# 44
  • Мнения: 2 448
Зачудих се има ли значение отношението на мъжа към оценяващата го жена.
Що за въпрос, това е от основно значение.Специалното отношение може да превърне един иначе недостатък в индивидуална особеност.

Общи условия

Активация на акаунт