Какво може да ви отблъсне в един мъж?

  • 27 898
  • 327
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 990
Най-вече с поведение. Не харесвам мъже от типа "мачо", които са велики във всяко едно отношение и за тях жените са с интелектуално ниво, леко превъзхождащо това на амебата.
Отблъсква ме и ако усетя, че мъжът е типа "световната конспирация ми пречи да се реализирам".
Във визуално отношение съм по-снизходителна, особено ако нямам намерение да "консумирам" индивида.

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Последно, с къси гащи и сандали какви чорапи трябва да се носят?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 957
Аз се гнуся от пърхут в косата, който пада на люспи по раменете.

Ох, недей, че може да става дума за отвратително упорита себорея - влия се от завишеното ниво на тестостерон, малко се повлиява от медикаменти, козметика. С други думи, облекчение (на себореята) има само при непрекъснат секс. Mr. Green Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 1 127
Много мразя когато някой мъж застане до мен облян с парфюм и в момента който заговори можеш да припаднеш от воня на чесън  Sick

# 19
  • София
  • Мнения: 1 127
Последно, с къси гащи и сандали какви чорапи трябва да се носят?

Пробвай с розови  Joy и може да ти излезе късмета.

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
розова е само кратунката ти ...
Сериозно питам за дължината,
за цвета е ясно че ще е съчетан с панталона и сандалите .

# 21
  • София
  • Мнения: 10 328
Никакви чорапи. Освен хавлиени  Heart Eyes Whistling

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
и мрежести обувки от някой битак .. нали.
чувал съм, че подобна гледка е страшен афродизиак за жените.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 957
и мрежести обувки от някой битак .. нали.
чувал съм, че подобна гледка е страшен афродизиак за жените.


Да, но съм дърта и претенциозна - чорапите трябва да са опънати, до средата на прасеца, да имат черна и червена лентички за разкош.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 364
Лоша хигиена, прекалено свойско държане, инфантилност, мързел, арогантност и вулгарност, както и видима агресивност и склонност към пийване. Пушенето също ме отблъсква, особено миризмата на пепелник, която понякога се носи от устната кухина на някои мъже, че и жени.  
Сандалите и късите чорапи не са ми проблем - не са кой знае каква гледка, но ако са чисти - ок. Освен това за мъж е по-чистоплътен вариант мек памучен чорап от бос крак в обувката.  Peace
А и както каза Чоколада - човекът си разхожда кучето, може би няма право да излезе по-неглиже?!

# 25
  • Мнения: 2 161
Може да ме отблъсне, ако много приказва и приповдигнато. Значи такова квичене не понасям! Обичам по-мълчаливите мъже, защото на малко от тях им се отдава да са артистични и да приказват интересно. Също така, не харесвам мъже, които пият по много и от всичко, пушат гадни цигари, пият женски питиета, не пият хубаво уиски, не си лъскат обувките, носят бели чорапи, освен ако не играят тенис, не си почистват редовно колите, говорят на-бебче, сладурано и производни, нямат 10 лева в джоба, а се държат като испански дофини, имат много пари в джоба си и мислят, че това е причина да се държат като маймуноподобни... Това е накратко и сбито.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 283
Много неща биха ме отблъснали - нокът на кутрето, пръстен на кутрето, да плюе, да мирише лишо, да демонстрира, че "още е едно непораснало момче", а да наближава 40-ет, да е облечен като о.з. метал, а да има шкембе и да оплешивява, да си мисли как "им е хванал цаката на тези женки", да се има за неразбран и неоценен от целия свят, да се грижи за мускули и плочки, но не и за мозъчни гънки и т.н.


Ама толкова хубаво си ги описала, че една запетайка не бих променила  Laughing

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Много неща. Рядко харесвам някой Grinning

# 28
  • Мнения: 755
Възторжен глупак съчетано с простащина! Това ме отблъсква от воле.

Много неща. Рядко харесвам някой Grinning

 Grinning Додо, а аз харесвам поста ти! Laughing Peace

# 29
  • Мнения: 4 300
Доста неща, много от които дори няма да мога да формулирам преди да ме отблъснат.
Освен това отблъсналото ме от един може да ме привлече в друг.

Общи условия

Активация на акаунт