Какво може да ви отблъсне в един мъж?

  • 27 899
  • 327
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 5 710
ох, какво ли не.. нечистплътност, просташко поведение, почесване по топките, пиене, твърде високо самочувствие, тъпи шеги, претенциозност, мързел, лош вкус, логореа ... изобщо..

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Жестокостта.

# 317
  • Мнения: 1 335
Преди няколко дни прекарах известно време в една чакалня пред лекарски кабинет, с човек съчетал много от нещата, които биха могли да ме отблъснат. Облечен с анцуг от една леко лъскава материйка, с бели маратончици (порядъчно мръсни), черно кожено яке, под което се подаваше закачливо шкембе облечено в ярко син пуловер. Сравнително млад екземпляр, но впечатляващо прост и с гелосана леко къдрава косичка.

# 318
  • Мнения: 755
Отблъсква ме това:



Липсата на зъби или лошото им състояние ме отвращават.

# 319
  • София
  • Мнения: 4 272
ох, какво ли не.. нечистплътност, просташко поведение, почесване по топките, пиене, твърде високо самочувствие, тъпи шеги, претенциозност, мързел, лош вкус, логореа ... изобщо..
Peace И мен същите неща ме отблъскват

# 320
  • Мнения: 15 379
Нечистоплътност, агресия/жестокост, грубост, страх, куртоазия, простотия (чесане по чатала, храчене, плюене, високо говорене), скъперничество, сметкаджийство.

# 321
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Куртоазия пък защо и как точно може да те отблъсне от мъж????
 Shocked

# 322
  • Мнения: 3 066
Ниско или пре-високо самочувствие, лоша хигиена ( груба брада,неподдържани зъби,ръце,тяло,дрехи), не знае-не как и къде как да се държи, липса на амбициозност  и инициативност в живота, примиренчески характер, грубо отношение, лошо възпитание, гръмкост в изказванията, жестокост, скъперничество, пиянство, шовинизъм и агресия (дори и пасивно-агресивна)!

# 323
  • Мнения: 15 379
Куртоазия пък защо и как точно може да те отблъсне от мъж????
 Shocked

Не е нужно да се блещиш Peace.
Пропуснах "фалшива, измамна" пред куртоазия.
Сега дали ме разбра?
Мислех, че в контекста е ясно.

# 324
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
За хигиената се подразбира. Иначе - склонност към лъжа и извъртане, слаб характер, липса на амбиция и хъс, мързел, комплекси, агресия, простащина, липса на елементарна обща култура. Също и прекалено високо самочувствие без грам покритие. Парадирането с пари или тънките тарикатски сметчици.

# 325
  • Мнения: 4 916
За хигиената се подразбира. Иначе - склонност към лъжа и извъртане...

Имах един такъв, от когото научих теорията за благородната лъжа. Най-просто казано - всеки път, когато излъже, това е благородна лъжа, тъй като е накарал отсрещния да се почувства добре, в момента не му е причинил дискомфорт, а за по-нататък - ху кеърс  Grinning Направо преливаше от благородство по този критерий. Смешното беше, че го хващах всеки път, когато си направех труда да сверя нещата.
Друго, което научих от него - човек дава обещания, но рядко уточнява кога ще свърши обещаното. И казваше "аз не съм излъгал, просто още не съм го направил"  Mr. Green
Житейски уроци, какво да се прави.

Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 17:10 от argun

# 326
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Куртоазия пък защо и как точно може да те отблъсне от мъж????
 Shocked

Не е нужно да се блещиш Peace.
Пропуснах "фалшива, измамна" пред куртоазия.
Сега дали ме разбра?
Мислех, че в контекста е ясно.

Извинявай. Руса съм. Бавно загрявам. Но пък от друга страна не съм и телепат.

# 327
  • Мнения: 367
Отблъскват ме най-вече: нечувствителност към най-близките хора, липса на грижа, не поемане на отговорност, егоцентрични постъпки, чрез които се потъпкват чувства на други хора, и да, жестокостта във всичките й форми.

Общи условия

Активация на акаунт