Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 6

  • 55 283
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 15 471
      dani_mar, добре дошла! Весело прекарване в темата ти пожелавам! Радвам се, че имам още един съмишленик в "любовта" ми към Гън Сок  Hug!

# 46
  • Мнения: 6 793
dani_mar, добре дошла и не се притеснявай да пишеш Hug. Ние тук не сме страшни Wink.

Поздравче за теб и Тайна

# 47
  • София
  • Мнения: 15 471
     2в1,благодаря! Аз съм си създала сигнализиращ мейл за него, в google+ и получвам съобщения за  всичко с негово участие, което се качва в нета. В момента пак гледам последните две серии на You are Beautiful, не помня вече за кой път, но са повече от 30 вече.

# 48
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 550
dani_mar, добре дошла сред нас!

Щом си изчела всичко, значи и горе-долу ни "познаваш" вече.  Hug  Laughing Ще се радваме да пишеш повече.




Аз си свалих днес Runway Beat (2011). Нов японски филм, на който попаднах в един американски форум. Изчетох добри коментари за него, а и го открих за сваляне свободно в нета с английски субтитри. Потърсих информация и в български форуми, но нищо не открих за този филм, както и за главния актьор Seto Koji. Странно ми се стори...
Започнах го и до тук много ми харесва - както историята в него, така и играта на младите актьори. Seto Koji Се оказва, че е поредния японски певец, който пробива много добре и на екран. Главен вокалист на групата TETRA-FANG и момче с много таланти. Интересно ново лице за мен от японците.

П.П. Tuon, кой е на аватара ти? Не мога да го позная...  newsm78

# 49
  • Мнения: 9 202
Хубава работа Crossing Arms
Снимката е мъничка за това не го позна.Сега няма начин да го сбъркаш

а се колебах дали да не е тази Mr. Green


П.П. Гледа ли снощи Фед?Справи се с Цонга.Сега чакам Надал - Родик.

# 50
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 550
Ееее, как няма да го позная! И на тъмно дори!  Joy Но наистина снимката е малка, а и не му се вижда добре лицето. Втората снимка наистина е по-добра. Тези невероятни очи...

За Р.Ф. писах днес по-напред. Кой не чете внимателно.  Joy Hug

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Добър вечер,дами!
dani_mar,добре дошла и от мен!
Приключих Prosecutor Princess.Ах,как завиждах на главната в началото на четиринадесета серия  Blush Каточе ли ми се стори,че има истинска целувка.Park Shi Hoo се справи доста добре  Laughing
Тази вечер започвам Black & White.С големи очаквания съм за сериалчето,а и ми допадат доста тайвандските продукции,поне за сега.Отгоре на всичко сме сами за два дена с бебо и няма кой да ми прави забележка,че всяка свободна минута съм на лаптопа  Wink Айде по този повод ще почерпя  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 9 202
На тъмно,а на тъмно Crossing Arms Laughing
 Blush Признавам не съм чека само фокусирах името на  Song Joong Ki и това беше,но сега ще се върна.
Време му беше на Фед да се справи с Цонга.
Втората ...значи Mr. Green

  newsm78 Нали знаете, че чашата с почепката ще я оставя.

# 53
  • Мнения: 6 793
..................................
 Потърсих информация и в български форуми, но нищо не открих за този филм, както и за главния актьор Seto Koji. Странно ми се стори...

Не си ли гледала драмата Koizora ? Там Seto Koji изигра ролята на Hero, която в игралния филм се изпълнява от Haruma Miura.

# 54
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 550
Не, иначе веднага щях да го позная. Koizora нито филма, нито драмата още съм гледала.
Аз вчера писах какво съм изгледала с Miura Haruma до тук, но той не е сред тях.
Изрусени... нещо не мога да ги приема и двамата. Ще ги гледам след време със сигурност, в Runway Beat  - Seto Koji наистина ми харесва, но е такъв дечко, нищо че е на 23 години вече.

# 55
  • MJF
  • Мнения: 8 603
Привет на новоразписалите се.
Хм Protect The Boss тази седмица завърши сериозно. Ако задълбочи таткото да тормози главната да  манипулира сина му, като нищо може да напишат още 2 епизода  Simple Smile .
 Мен пък ме радват с 3 последователни серии на първия ми исторически кор.сер-л  Simple Smile The Princess's man.

# 56
  • Bilbao España
  • Мнения: 2
 Благодаря на всички  за топлото посрещане! Hug

# 57
  • Мнения: 6 793
Филмът Koizora в мойта си класация се нарежда до A Millionaires First Love и A Moment To Remember. А пък русото просто си върви с ролята на героят им Peace.

6o6ul4o, я сподели нещичко за The Princess's man. Предвидила съм го, но чакам да излъчат всички серии. Интересен ли е, прекалено драматичен ли е, много ли ще се реве?


# 58
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 550
Филмът Koizora в мойта си класация се нарежда до A Millionaires First Love и A Moment To Remember. А пък русото просто си върви с ролята на героят им Peace.

Край, свалям ги и двата! Само като ми заговориш така и....  Crazy, а и двамата филма, които си посочила са ми много любими и на мен.

Поздрав...

# 59
  • София
  • Мнения: 15 471
   Аз уж BIGBANG не ги слушам, но тази песен ми хареса!

Общи условия

Активация на акаунт