Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 6

  • 55 249
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 15 457



 hahaha Joy

# 721
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 537
Аз нали изгледах вчера Zenkai Girl и не се сдържах сега да не изрежа, конвертирам, кача и преведа (заради вас - тук) откъс от 9-та серия, който много ми хареса.
Този откъс много ми допадна, а и тези две ангелчета - Питаро и Хината...

Дано ви хареса! С много любов го направих.  Laughing

Предложението на Питаро

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 55
rossonera,пиши ме фен на твоята корейска банда.Нареждам се на опашката след 2в1 thumbsup
2в1,аз пък така искам да живея някъде в планината.  Wink
Като приключиш с The Princess Man,моля да си споделиш и ти мнението,че като го гледам по снимките как изглежда в сериала Park Shi Hoo Crazy  Yum му се точа и на този сериал Grinning. Вече го има онлайн преведен на руски почти целия.




# 723
  • Мнения: 6 744
........................
2в1,аз пък така искам да живея някъде в планината.  Wink
................................

Имаме сделка  friendship  cheers ........... давам ти планината в замяна на морето Crazy . Кой каквото си няма ....................  Joy.


....................
Дано ви хареса! С много любов го направих.  Laughing
.....................
Съмняваш ли се newsm78? Как да не ти хареса този малък сладкиш thumbsup.


И в The Princess Man има едно познато малко личице



dovede, аз го преполових вече и мога да кажа, че сериалчето хич не е лошо. Като за исторически сериал не се набляга толкова на битките, колкото на дворцовите интриги. Любовната нишка е малко ала Ромео и Жулиета, ББ но доколкото разбрах, тук не завършва трагично Praynig. Интересното е, че въпреки че Принц Suyang завзема властта с преврат и избива много хора, в крайна сметка се смята за един от доста успешните крале от Чосонската династия. Ролята му се изпълнява от Kim Young Chul или познатият Диретор на НСС Baek San от сериала ИРИС.
А  Park Shi Hoo няма нужда да го рекламирам нито като визия, нито като игра Heart Eyes  superuu

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 55
За съжаление аз не живея нито на морето,нито в планината,а в полето. Sad  Сигурно няма да си съгласна на такава сделка,че според мен ще си на загуба  Joy Наистина,кой каквото си няма! Laughing
Благодаря за мнението за The Princess Man  Hug

# 725
  • MJF
  • Мнения: 8 583
Не знаех, че това е реална историческа личност-Принц Suyang. Интересно. Хм то без преврат смяна на властта почти не е ставала по онези времена все пак. Споко главната двойка преживя всички превратности.
Аз пък бавно гледам The Man Who Can't Get Married и нищо друго междувременно. Мда на 10 епизод съм и направо е приятно за гледане. Сега се сетих , че не са ми показали например тъпчещи се с храна дами,  newsm78 странно. Joy. Главният актьор много добре пресъздава психопатията на героя си, чак се сещам какво ли веселие е било с тоз докато го снимат. Май му уцелих момента за гледане на този сериал-приятна комедия-романс.
После почвам японския сериал на rossonera .
Рапорт даден  bowuu

Забравих да   bouquet Тайна . Горната реклама ме  Laughing.

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 19:31 от 6o6ul4o

# 726
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 537
6o6ul4o, рапорт - приет! Отивай да гледаш.  Laughing

Аз съм от Варна, но планина никога не ми е липсвала, нито съм искала да живея края нея. Израстнала съм край морето и май това ми е било достатъчно. Като ви чета как си ги разменяте тук - планини, морета, ми стана мило. Аз не искам планина - аз искам еднопосочен билет за Сеул. Ако раздавате и това... Нареждам се първа.  Hug

Аз сега ще изгледам новата 7-ма серия на Poseidon, да видя какви ще ги свърши и днес Siwon. Ето и песента, която излезе днес към тази серия на колегата на Siwon от Super Junior - Kyuhyun - The Way to Break Up. Хареса ми.

Изслушах преди малко новия мини албум на Kim Hyun Joong - Lucky. Бива, друго не мога да кажа. Както обичам да се изрязавам "не дразни ухото, но и не гали слуха".

Сега очаквам с голям интерес втория мини албум на друг - Jung Jinwoon. Там ще ми е значително по-интересно и заради рок звученето.

След Poseidon за тази вечер съм с два избора - Akanishi Jin или.... Akanishi Jin. Свалих си Yellow Gold Tour (неговото турне) и японската дорама от 2005 г. с негово участие Gokusen 2.
Ще помисля на кое да се спра...

От мен в тази тема толкова. Надявам се утре вече да се запиша в новата 7-ма тема за азиатската ни магия.
Приятна вечер на всички.

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 19:34 от rossonera

# 727
  • Мнения: 6 744
dovede, то си пише, че си в Пловдив, но не знам защо съм решила, че си морско чедо Crazy.


6o6ul4o, Принц Suyang е седмият крал от Чосонската династия - King Sejo

rossonera, а защо Gokusen 2? Гледала ли си Gokusen 1? Джин го няма, но пък Огури е там Wink.
И аз нещо не съм впечатлена от албума на  Kim Hyun Joong.

Билет за Сеул няма да откажа, но още повече ще се зарадвам на такъв за остров Чеджу Whistling.

# 728
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 537
Реших да е втората част, макар да не съм гледала Gokusen 1, защото днес си направих сефте Twitter акаунт, само за да следя новините около Akanishi Jin и No Min Woo, т.е. това което те двамата публикуват редовно. Нямах намерение, но днес когато прочетох какво беше написал Джин, че на 8 ноември излиза негов нов сингъл с участието на Jason DeRulo - Test Drive,  реших, че ще си направя регистрация, а след това реших, че отново ми се гледа нещо с него на екран. Джин не снима много, знаеш, и всичко след 2005 г. съм изгледала с него, но се спрях на Gokusen 2, тъкмо и Каме е там, и Моко-сан...

Tuon не се е записвала скоро. Сигурно "изпраща" Rain в казарма. Подготвя се за утре.  Outta Joint
Сутринта ще го видим и него лъснат, избръснат за 2 години аут от концерти, от нови продукции, от всичко.

# 729
  • Мнения: 9 187
 #Sniper Корея и  #Sniper #Sniper  на корейската армия.

Записвам се. Laughing
Има вече снимки с униформен Rain.
С парадната униформа,отпреди няколко месеца е снимката.Психически е свиквал човека. Rolling Eyes

Ще си подготвя кърпичките за утре и ще плача тук или в новата тема(поне ще ни върви по-вода) Laughing


# 730
  • Мнения: 3 483
Аз свърших Снежната кралица cry cry cry

# 731
  • Мнения: 9 187
Аз свърших Снежната кралица cry cry cry
Hug
От това имаш нужда

горещ шоколад
 Weary Weary Weary

# 732
  • DE
  • Мнения: 9 068
Малинарче, не тъгувай. Аз предчувствайки края така и не изгледах последните две серии на Снежната кралица.
Ето ви нещо за лека нощ, не знам колко пъти вече ги гледам, но клиповете са наслада за окото.


# 733

Общи условия

Активация на акаунт