защо го направи?!

  • 3 548
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Има хиляди причини една жена да не иска дете. По принцип. От конкретен мъж. В конкретен момент. Заради конкретни обстоятелства. Колкото хора - толкова причини.

А това, че не е споделила и мотивирала решението си, също говори много. Най-вече - за отсъствие на диалог.

Както Ломбардо те посъветва - порасни. Най-вече за идеята, че за една връзка са нужни двама.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 996
Ами явно не се е чувствала готова. Както и преди мен отговориха, за тия решения трябват двама. C'est la vie.

# 17
  • Мнения: 170
Хм, странно, човек с добра професия, разликата в годините поносима, разбирам финансово осигурен...Голяма любов казваш, ама колко да е голяма щом има страх, страх от какво, какво имат общо хората и защо нейните родители не те приемат, странно, странно...Може би, въпреки, че казваш, че имате голяма любов, все пак не е толкова голяма от нейна страна, а и щом е студентка вероятно не желае деца на този етап...Поговори първо с нея, каквото и да напишем тук, всичко ще е в сферата на догадките...

# 18
  • Мнения: 116
Това,че се притеснява какво ще кажат хората е параван вероятно.Причини хиляди могат да се измислят.Както казаха хората преди мен,сигурно не е готова за тази промяна в живота и.

# 19
  • Мнения: 62
Хм, странно, човек с добра професия, разликата в годините поносима, разбирам финансово осигурен...Голяма любов казваш, ама колко да е голяма щом има страх, страх от какво, какво имат общо хората и защо нейните родители не те приемат, странно, странно...Може би, въпреки, че казваш, че имате голяма любов, все пак не е толкова голяма от нейна страна, а и щом е студентка вероятно не желае деца на този етап...Поговори първо с нея, каквото и да напишем тук, всичко ще е в сферата на догадките...

Жена  Hug
моля ти се не го поощрявай  Laughing
Ше напише втора телеграма  Laughing
Оставете го да се напие момъка, па може и сам да достигне до прозрение след ден-два.

Но, по оскъдните му постове съдя, че жената може и да не е готова за дете, но гестапото - със сигурност. Това да си обяснвяваш личната несгода с 'хорски простотии' е много глупаво.

# 20
  • Мнения: 170
Дейв Wink Hug Laughing Peace ..
Цитат
Ше напише втора телеграма 
Laughing Joy Laughing

# 21
  • Мнения: 0
добре!забравете!няма значение!моля не пишете по темата....

# 22
  • В.Търново
  • Мнения: 6 692
Та значи....причините може да са много.Но в случая ме притеснява,че не ти е съобщила предварително за решението си,не го е обсъдила с теб,дори да е била против е трябвало да има разговор между вас.Това ме кара да мисля,че най-вероятно въобще не го иска това дете,а защо...?!Може би защото не те обича достатъчно или пък...... Thinking,колкото и да ви е голяма любовта може да е прегрешила и да е бременна от друг и за това да не го иска това дете.

Преди няколко години ,когато лежах за задържане в нашата болница имаше едно момиче,което лежеше също за задържане,по-тежък случай.Лежахме два месеца,тежка борба беше при нея да задържи бебето,то почина в нея,когато беше в 6м.Бебето е било желано от нея и приятеля й,планирано,но преди време е забременяла без план от същия приятел,но не е искала детето и са решили двамата да го махне.След загубата на бебето после няколко години не можеха да имат деца и накрая се разделиха,а се обичаха.Когато са имали възможност да станат родители първия път и са се отказали от това,после втория път Господ е решил друго за тях.

Та мисля си,че понякога човек взема грешно решение и когато реши да поправи нещата не му се дава втори шанс.Сега след този аборт има ли бъдеще за вас....?Не е правилно решението да се напиеш,а просто поговорете!Успех! Simple Smile

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Виж сега, тук когато някой пусне тема и няма никакъв брой публикации до момента, се счита, че може и да е пързалка, защото често изникват и такива теми.Ако искаш съвет, дори съчувствие, просто е нужно с търпение да отговаряш и да внесеш малко повече яснота по въпроса - за себе си, половинката ти и такива неща.Да не бъдеш толкова инкогнито, колкото си сега.Само при това положение можеш да разчиташ на по-голям брой искрени отговори.А и "избухливостта" тук не е на почит!  Wink

# 24
  • Мнения: 62
добре!забравете!няма значение!моля не пишете по темата....

Наистина си патетичен  Laughing
Забравете!
Е как да забравим, като си пуснал тема в ИНТЕРНЕТ??

Научете се - когато пускате нещо, каквото и да е в нета, може да получите реакции, които НЕ ви харесват. Баща искал да ми става  newsm78

# 25
  • Мнения: 130
Да порасне, колко още да порасне! По най-груба сметка 30-така бара. Май си търси повод да се напие довечера, защото съди само по това, че гласа и бил като след упойка. Догатка-повод-запивкаааа! Утре сутрин пък на нея ще и се стори гласа му особен и все драма, драма...

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 686
Явно не я познаваш достатъчно, за съжаление.
Най-малкото разговор по въпроса би трябвало да има.
Бащата на детето не е само донор за сперма, поне според мен, а е точно бащата на детето.
Защо в дадени моменти се очаква отговорност от него, а в такъв - няма право дори и да изкаже мнението си? Не говорим за натиск от негова страна за взимане на решение, а диалог поне.
Все пак, не за всички хора става въпрос просто за изчегъртване на купчинка клетки.

Гестапо, моментът е подходящ за преосмисляне на връзката.

Не се впечатлявай много от хапливата ирония тук, не е нещо изключително.

# 27
  • Мнения: 62
Е, всички знаем, че годинките не вървят с акъла Wink
Ей ма мен, дъртофелник, ама с капацитета на младенец между ушетата.
И все пак, малко по малко от нещо отбирам.

А тоз левент съсипан, да се стегне малко в кръста, да си сипе чашка-две и да продължава напред, но без тия мелодрами. Съгласен съм, че може и да е съсипан в момента, но да се позачуди защо е така, не да пита непознати ЗАЩО. Да бе жена фолк-почитателка, някак си ще разбера. Но мъж, лекар, да си облече проблема в 'хорски простотии'... несериозно е.

# 28
  • Мнения: 85
Цитат
Цитат
ами разлика в годините-9,аз-лекар,тя-студентка,нейните родители не искат да ме приемат заради хорски простотии,жилища -3,доход-добър,любов-голяма,страх от нейна страна какво ще кажат хората-голям
Страх какво ще кажат хората, че има връзка и дете с лекар с три жилища, добър доход и който много я обича? Никаква логика не намирам в това.
А един лекар да се регистрира във форума на 06,09, за да пита на 08,09 защо приятелката му е направила аборт е още по-странно.
Да си открил форума случайно два дни преди аборта мога да приема, но да си лекар и да ни задаваш този въпрос, не мога.
Не влагам грам хаплива ирония, просто нзнам защо не ми се вярва на написаното.

# 29
  • Мнения: 62
да е пързалка - чудесно.
но мен по-скоро ме тревожи, че наистина има такива хора, които мислят, съществуват и разсъждават тъкмо по тоя начин... а да, и пишат.... а после само питат ЗАЩО.

ми що. щото ви завиждаме, разбира се. лекар, апартаменти, язък за хорското мнение само. ма и те ти завиждат, не се тревожи.
сетих се! отговорът на въпросът ти е завист! някой ви е завидял и ви е омагьосал! ХА! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт