защо го направи?!

  • 3 553
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 170
Да, Дейв е прав. Всъщност и аз предполагах по обоснован и по добре конструиран пост след като разбрах, че автора на темата е лекар, знам, знам, професията не прави човека умен по презумпция, но все пак...В началото си помислих, че поста е написан от хлапак, честно...Информацията беше доста оскъдна и още е...Това с напиването е ясно..повод винаги се намира, ама не е ли по добре първо един стабилен разговор, разбор на ситуацията и после да се напиваме...поне да знаем защо го правим... Wink

# 31
  • Мнения: 1 129
Ооо, Дейви, драго ми е да те "видя", забрави ни ти нас  Grinning

Защо го направи?
Брато, причини много. Хората са различни и когато става въпрос за нещо толкова сериозно, отговорите могат да бъдат хиляди. Ти познаваш момичето, знаеш какво иска от живота и бъдещето си, а питаш нас. Да, аз без проблем и без капка усилие бих ти пуснала няколко предположения, но аборта по всичките му параграфи е една много сериозна крачка за всяка жена. Дали бебето е било желано? Дали мацката се чувства готова, за да поеме тази огромна отговорност? Дали чувства сигурност в теб и във вашата връзка? Смисълът в живота за някои хора е именно в деня, в който намират онзи човек, с който искат да създадат семейство.

П.П: Повечето от потребителите тук сме малко предубедени към такива теми, защото не един и два пъти са били пускани на шега за пързалка. Няма как да знам дали и тази не е такава, но не искам да рискувам, защото ако не е и ако твоята история е истина, предполагам, че в момента си много наранен. Желая успех на теб и приятелката ти.

# 32
  • Мнения: 62
сега заради тая тема си тананикам само 'иване защо го направи, иване ти имаше всичко'  Laughing
ще си я пусна песента накрая.

# 33
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 708
Вярно е, че едва ли някой тук може да даде отговор на конкретната ситуация.
Но принципно, все пак е поглед отстрани. Особено ако досега си живял в заблудата, че всичко между вас е наред, и това ти се струва като гръм от ясно небе.
Dave , вярно е, че на мъжа повече подхожда да стиска зъби и да не показва чувствата си, ама сме различни хората.

# 34
  • Мнения: 62
Не говоря да стиска зъби.... а да не хленчи с патоса на отхвърлена фолкаджийка. Това са различни неща.
Познавам доста мъже, които са страдали в някакъв етап от живота си, плакали са, ако щеш, но никога с патетичното ЗАЩО и щита от 'хорско мнение'.

Човек може да е достоен в мъката си. Нещо, което тоя тип не владее.

# 35
  • Мнения: 3
Смятам,че трябва човек да е луд,за да си прави "пързалка" с такава тема... Защо сте се заяждали някои,а не сте оставили така темата,като не вярвате?!С риск и срещу мен да се нахвърлите ще ви кажа,че е грозно....и да,изглежда злобно! Човек,който е в отчаяние, понякога просто не би искал близките му да разбират за това как се чувства.Тук повечето сме анонимни и така бариерите до голяма степен се вдигат по отношение на това какво би споделил и какво не.Може би затова авторът е пуснал такава тема,която е сякаш от нищото,тук!
Иначе...по темата ... никой не би могъл да даде конкретен отговор! Ситуацията е тежка...но затова пък и животът е непредсказуем... Най-вероятно самата девойка не е била готова на тази сериозна стъпка в отношенията ви.Въпреки всичко е трябвало да поговори с теб...Жалко наистина!

# 36
  • Мнения: 5 710
Сигурно има  други планове в настоящето, а може  и да не си нейния човек - онзи от когото иска да има деца. А може рискът от психични отклонения и алкохолизъм  в поколението да й се струва твърде голям за поемане. С извинение.

# 37
  • Мнения: 234
Като лекар трябва да знаеш,че напиването не ще удави мъката.
Сал бактериите.

# 38
  • Мнения: 62
Смятам,че трябва човек да е луд,за да си прави "пързалка" с такава тема... Защо сте се заяждали някои,а не сте оставили така темата,като не вярвате?!С риск и срещу мен да се нахвърлите ще ви кажа,че е грозно....и да,изглежда злобно! Човек,който е в отчаяние, понякога просто не би искал близките му да разбират за това как се чувства.Тук повечето сме анонимни и така бариерите до голяма степен се вдигат по отношение на това какво би споделил и какво не.Може би затова авторът е пуснал такава тема,която е сякаш от нищото,тук!
Иначе...по темата ... никой не би могъл да даде конкретен отговор! Ситуацията е тежка...но затова пък и животът е непредсказуем... Най-вероятно самата девойка не е била готова на тази сериозна стъпка в отношенията ви.Въпреки всичко е трябвало да поговори с теб...Жалко наистина!

е какво е споделил?
споделил е изконният въпрос ЗАЩО, както и една трудно четивна телеграма, която би трябвало да илюстрира каква добра партия е той, колко заблудена е тя.
моля ти се.
каква злоба, та аз не го познавам.  ooooh! за какво ми е??

И, според теб, когато човек изживява нещо, то той трябва да го скрие от близките си (които защо са близки тогава, ела ме гръмни  ooooh!) и да стене като ранена чалгаджийка пред непознати?

Хм. Интересно, много интересно.

# 39
  • Мнения: 0
да,телеграфно описах нещата за да запазя нейната анонимност.А и може би съсвем тенденциозно пуснах тази тема тук....видях,че го е прочела.

# 40
  • Мнения: 62
да,телеграфно описах нещата за да запазя нейната анонимност.А и може би съсвем тенденциозно пуснах тази тема тук....видях,че го е прочела.
уау, разрешавате си проблемите почти като възрастни вече, поздравления!

видяла е темата?
е вече всичко е наред  Laughing
 Joy

поздрав за всички в темата:
http://www.youtube.com/watch?v=sdIPShumdfU



п.п. харесва ми мистиката ти в изказа: " и може би съсвем тенденциозно пуснах тази тема тук...."
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
може...казва ли ти нЕкой....  ooooh!

# 41
  • Мнения: 0
Сигурно има  други планове в настоящето, а може  и да не си нейния човек - онзи от когото иска да има деца. А може рискът от психични отклонения и алкохолизъм  в поколението да й се струва твърде голям за поемане. С извинение.
може и така да е...пък за алкохола-глупаво е да давате заключения без да ме познавате

# 42
  • Мнения: 234
Мерси,Дейв! Laughing

 Joy Joy Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 11 127
Прочела го е!
Интересен начин за комуникация ...

# 44
  • Мнения: 170
Каквото и да казваме, няма как да сме адекватни по случая, защото имаме само едната гледна точка-тази на автора и то, както правилно се отбеляза в телеграфен стил и нищо повече.....Добре, разбирам, че е отчаян и всичко му е дошло като "гръм от ясно небе", нооо да пита непознати във виртуалното пространство за нещо, което е трябвало първо да обсъди с жената до себе си..не знам, не знам...Поне да беше представил и нейната гледна точка...че колкото хора-толкова и истини, толкова и мотиви и изобщо....

ПП Ай, стига, бе...тука за големи хора ли иде реч или за детска градина..пуснал тема, за да я види момата...незряло Седларов, незряло...и какво ще ти помогне това, като види темата... Rolling Eyes
В тая връзка ме избива на един генерален въпрос: "И ся кво?" newsm78

Общи условия

Активация на акаунт