Нещо смешно, което нашите деца са казали - част 5 :)

  • 47 922
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 477
Когато дъщеря ми беше на няколко месеца, племенникът ми (на около 4 тогава) на въпросът "Какво е това бебенце?", отговаряше :" ПосАрано!!!" (повдигаше му се от пълния памперс)
 Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 16
  • София
  • Мнения: 849
Когато дъщеря ми беше на няколко месеца, племенникът ми (на около 4 тогава) на въпросът "Какво е това бебенце?", отговаряше :" ПосАрано!!!" (повдигаше му се от пълния памперс)
 Embarassed  Embarassed  Embarassed

 Joy Joy Joy ами, сега на такъв въпрос, как да ви отговори детето  hahaha

в този ред на мисли, преди няколко години имахме следната случка.. нещо се оплескало на вилата, и баща ми хем се ядосва, хем признава, че "майстора" поне се е постарал.. племенничето по-късно разказва на майка си и обяснява как майстора се е посрал  hahaha hahaha hahaha

# 17
  • София
  • Мнения: 334
Дарина (3 г.) си бърка в носа и вади оттам "нещо": "Виж, мамо, това е увяхнал сопол!" (имаше предвид "изсъхнал" Wink)

# 18
  • София
  • Мнения: 849
Дарина (3 г.) си бърка в носа и вади оттам "нещо": "Виж, мамо, това е увяхнал сопол!" (имаше предвид "изсъхнал" Wink)

много силен "бисер" за начало на темата  Hug

# 19
  • Мнения: 655
Благодаря за новата темичка!  Hug

# 20
  • Мнения: 181
Снощи сина ми е легнал на дивана и е сложил главата си върху коремчето на баща си.По едно време,както си лежи и изръсва:
-Тати ще пръцне след малко
Ние с баща му  Shocked Shocked
А той-Ами,коремчето му много бълбучи Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 23 097
Сутринта с мъжа ми се отдадохме на сладки мечти относно кои държави искаме да посетим. Мъжа ми казва: "Ходи ми се в Китай, Ирландия, Шотландия и във Виетнам." После се обръща към Кати и я пита: "А на теб, тати, ходи ли ти се във Виетнам?". При което получава отговор: "Не, на мен ми се ходи в мола за сандвич с играчка, а после при Митко"  Joy

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Време за лягане. На 101-вото напомняне от моя страна Калоян да не се мотка и да си облича пижамата, той се обърна и ме "закова" с думите:
- Еййййй омръзна ми да ме контролираш! Да не си контрольор!!!
След необуздания ни смях с баща му, последва дупликата
- И не се прави на интересна, дръж се като човек!  hahaha

# 24
  • Мнения: 685
 Hug Мн весело е тук и мн разтоварващо, затова се записвам да следя.

Бисери нещо в момента не ми идват много, освен подсетен от предходен пост - възглавничка= наничка (вкщи мн рядко да сме употребили думата "наним", вместо спим, та не ми е ясно защо така я свърза, по-скоро вярвам, че не може да я каже правилно, но пък е сладурско).

Бахме до 1 приятелка и тя показа бебчето на сестра си. Моята 3 дни поред вече говори за него - мн беше впечатлена.
Симеон се казва, ама от нейните уста звучи нещо м/у Калян и Камион, а и едно -че, като му лепне става Калянчо  Blush Blush сума пъти на ден я питаме за името и се пукаме от смях и 3мата вкъщи.  Blush

 tonkabonka  Laughing Laughing Детето гледа в близкото реално бъдеще  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 732
Вървим си днес .вижда едно бездомно куче и се цепи -Кучето се изпражнява Crazy

# 26
  • в белята
  • Мнения: 536
За да ви следя - една случка от когато дъщеря ми беше на 2.5 годинки:
Купихме й комплект "чичо доктор" и вечерта сме на гости при родителите ми и тя ме преглежда със слушалките.Дядо й решава да се включи в играта и започва да кашля на ужким.
- Лени ,няма ли да ме прегледаш и мен?И аз съм болен.- пита я той.А тя го поглежда и сериозно отвръща:
- Не.Нямаш записан час.
Simple Smile))

# 27
  • София
  • Мнения: 6 094
Сутринта с мъжа ми се отдадохме на сладки мечти относно кои държави искаме да посетим. Мъжа ми казва: "Ходи ми се в Китай, Ирландия, Шотландия и във Виетнам." После се обръща към Кати и я пита: "А на теб, тати, ходи ли ти се във Виетнам?". При което получава отговор: "Не, на мен ми се ходи в мола за сандвич с играчка, а после при Митко"  Joy
Кажи, че сте я завели. Heart Eyes  Нито един трезвомислещ човек няма да предпочете Виетнам пред сандвич с играчка.    hahaha

# 28
  • Мнения: 337
Ние още чакаме бисери...

# 29
  • Мнения: 655
Али: Мамо, помниш ли онези кукли дето ни ги купи миналата година? Със сините очи?
Аз: Да...
Али: И със зелените рокли?
Аз: Да...
Али: С дъъългата руса коса?
Аз: Даааа?
Али: Ами, моята вече е с розова рокля и къса коса, но искам да и купим розови лещи за очи...
Аз:  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт