ИКЕА! ИКЕА! - Тема 10

  • 76 038
  • 712
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 010
ColdF, да разбирам, че днес си била в софийската Икеа ли?

# 76
  • Мнения: 6 362
Да питам другите чужбински мами - при вас сервират ли кюфтенцата със сладко от червени боровинки???
Да. Но първо питат дали го искаш.
Аз не харесвам икейските кюфтета, миришат ми на лук. Както и като цяло предлаганата храна не я намирам за нещо особено.
Тази година бях в Швеция и намирам истинската шведска кухня за много приятна и вкусна. Влюбих се в супите, а супи в Икеа не съм виждала да предлагат.

# 77
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 486
В румънската предлагат крем супа от гъби и отделно крутончета. Нашето семейство харесва и кюфтенцата и рибата, и тортичките.

# 78
  • Мнения: 2 786
Аз се чудя дали в делничните дни в работно време няма да е по-спокойно?  newsm78

А, не вярвам - хората ще си вземат почивен ден от работата, за да идат!  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 2 786

Доколкото разбирам транспорта е проблем на клиента.

Не е проблем. Голяма част от мебелите са опаковани доста компактно, и ако не са много може да си ги превозиш лично. Иначе знам и съм виждала бусове на Икеа за транспорта им. Май и в каталога имаше цени.

Тук ИКЕА предлага и ремаркета с логото им под наем (за тези, които нямат достатъчно място в колата).

# 80
  • Мнения: 31
Завивката 1+3 е точно 69 лева, на страница 186-187, това е тази, която аз си взимам.  Grinning



simplyaven Става въпрос за завивките Ikea 365+,а тези от 69лв са МYSA STRA Simple Smile))

# 81
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте и от мен!!!Днес имаше празник в магазина и всичко се продаваше с 10%отстъпка,повечето хора казват че бил доста скъп магазин,но като гледах днес как се пазарува,направо се зачудих.Аз минах със сметка от 20лева(две масички от по 9.99 и флумастери за детето)и май бях почти единственната с такава сметка.Имаше и хора които правеха от 3-4-5 хиляди лева,а после казваме че било скъпо.На мен ми хареса горе долу,все още не мога да кажа нищо,има време и за по обстойно разглеждане.Някой друг ходи ли днес в ИКЕА?Лека вечер на всички.

# 82
  • Мнения: 527
Здравейте и от мен!!!Днес имаше празник в магазина и всичко се продаваше с 10%отстъпка,повечето хора казват че бил доста скъп магазин,но като гледах днес как се пазарува,направо се зачудих.Аз минах със сметка от 20лева(две масички от по 9.99 и флумастери за детето)и май бях почти единственната с такава сметка.Имаше и хора които правеха от 3-4-5 хиляди лева,а после казваме че било скъпо.На мен ми хареса горе долу,все още не мога да кажа нищо,има време и за по обстойно разглеждане.Някой друг ходи ли днес в ИКЕА?Лека вечер на всички.


Е, добре де, нали откриването е на 20 септември? Как така работи още сега? newsm78

# 83
  • Мнения: 7 990
По-назад в темата пише. Днес можеше да се ходи само с покани. Откриването е на 20-ти.

# 84
  • Мнения: 8
нямам търпение!!!!

# 85
  • Мнения: 53
Малко снимки с телефонче (за teasing).  Twisted Evil Mr. Green   bouquet

Последна редакция: сб, 10 сеп 2011, 21:56 от ColdF

# 86
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз тук с надежда някой път за Икеа.

# 87
  • Мнения: 3 034
Дзън Дзън, аз затова съм написала "тази, която аз си взимам".

Много благодаря за снимките!  Grinning

# 88
  • Мнения: 330
ColdF   bouquet за снимките. Чакам с нетърпение и аз, харесах джунджуриите засега.

# 89
  • Мнения: 1 167
Завивката 1+3 е точно 69 лева, на страница 186-187, това е тази, която аз си взимам.  Grinning

Много е добра наистина, взех такава за мъжа ми. Аз се завивам с пухена икейска, но съм по-зиморничава. Възглавниците също са добри  Peace


Оле затвори очички Simple Smile) ти предпочиташ пухената, защото държи по-топло ли? Аз се чудя за децата какви да взема, пухени или полиестерни?
И още нещо да те питам - ти до сега прала ли си пухената завивка, как й се отразява?

Аз вчера бях и много ми хареса  Grinning
Купих си - стъпало за тоалетна за малките, кутия за играчки, естествено лейката  Laughing , фенерче с динамо и др. дребни нещица ..... За следващия път съм си набелязала спално бельо, детски нощни лампи, завивки  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт