ИКЕА! ИКЕА! - Тема 10

  • 76 086
  • 712
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 418
Здравейте и от мен!!!Днес имаше празник в магазина и всичко се продаваше с 10%отстъпка.......

Дали и на официалното откриване на 20ти ще е така - всичко с 10% отстъпка? Ако е така да се стегнем да идем, че сме планували някои големи покупки и 10% намаление няма да е излишно Simple Smile Иначе си мислих да пропуснем навалицата и да идем малко по-натам.

# 91
  • София
  • Мнения: 553
не знам защо останах с впечатление ,че вече е отворена....но още Не работи Tired

# 92
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
не знам защо останах с впечатление ,че вече е отворена....но още Не работи Tired

Да, защото официалното откриване е на 20.09.2011 от 10.00ч. Всичко, случващо се преди това, е неофициално.

# 93
  • Мнения: 3 034
Чудя се и аз дали ще има отстъпка на откриването, ч еи аз съм с големи покупки и отстъпка би покрила и транспорт, и монтаж, че и ще остане за тортички.  Grinning

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 1 243
А в Пловдив как мога да се сдобия с каталог хартиен?

# 95
  • Мнения: 7 995
Като отидеш в магазина да го вземеш или като помолиш някой да ти го прати.

# 96
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
 Много ме интересуват възглавниците за спане.Моля тези от вас,които ползват да си дадат мнението и по-конретно под кой N са в каталога.Днес цяла сутрин се забавлявах с хартиения каталог,но от толкова видове възглавници за спане по гръб ,настрани и пр. се обърках. Laughing

# 97
  • Мнения: 31
Някой случайно дали е виждал в бг икеа ей тази секцийка http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/70140634

Много искам да купя така,но не знам дали ще има в бг-то.


Относно възглавниците: купуваш такива според това кой как спи. Аз спя само по корем и имам такива възглавници на по предните страници писах какви Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1 251
А в Пловдив как мога да се сдобия с каталог хартиен?

На доста места из града вече са напускали по входовете, аз нямам де  Sad, но попитай някой познат може да има и да ти даде!  Peace

Ще следя и аз кога ще намали потока от хора след откриването на 20 ти, за да посетя магазина до края на годината надявам се!  Mr. Green

# 99
  • Мнения: 1 988
Може ли някой да сподели впечатления от разтегателните дивани и кресла LYCKSELE. Решила съм да купя разтегателно кресло LYCKSELE Havet,  заради уж най-хубавия матрак.
Не мога да се ориентирам каква му се цената не я откривам в каталога.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 1 243
А в Пловдив как мога да се сдобия с каталог хартиен?

На доста места из града вече са напускали по входовете, аз нямам де  Sad, но попитай някой познат може да има и да ти даде!  Peace

Ще следя и аз кога ще намали потока от хора след откриването на 20 ти, за да посетя магазина до края на годината надявам се!  Mr. Green

Хммммм, ще трябва да пообиколя комшулука    Laughing    В района на "Папалаци" нищо не са разпространявали, язък...

# 101
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-09-12&article=381525
Атаките почнаха..... Rolling Eyes

# 102
  • UK
  • Мнения: 1 351

 Еми да, медиите са такива каквито сме ние. Това е реалността, много от българите казват точно това. Медиите просто си изкарват прехраната от простотията. Аз не забелязвам голяма разлика в цените с английската Икеа.  Peace

# 103
  • софия
  • Мнения: 25 968

 Еми да, медиите са такива каквито сме ние. Това е реалността, много от българите казват точно това. Медиите просто си изкарват прехраната от простотията. Аз не забелязвам голяма разлика в цените с английската Икеа.  Peace
Разлика има в стандарта на живот, но за това ИКЕА не са виновни и няма като как да раздават 2 дивана за 3 лв., напр.
И на мен ми писна да слушам колко било скъпо от хора, които никога не са ходили и очакват и аз не знам какви евтинии ooooh! Освен това въобще не съм убедена, че посочените в статията примери са коректни. Според мен едното е цена за 1 модул, а другото за сет, ама нейсе. Може да има някакви разлики, но толкова драстични. Едва ли!

В Солунската ИКЕА сме яли леща супа  Flutter

# 104
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 506

това с цената на кухнята е от коментарите под една статия във в-к Дневник. И защо ИКЕА е виновна, а не гърците? В Румъния не е франчайз, а при нас Фурлис държат правата и те определят ценовата политика.

Общи условия

Активация на акаунт