Yalancı Bahar / Лъжовна пролет ~Минало, отмъщение, силна любов...~ *6*

  • 30 901
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 334
добре де, м/у Зейнеп и Селим всъщност имало ли е нещо (интимно, връзка) в миналото????  Досега не са намекнали в сериала, че са били повече от парньори  newsm78
Мише, Селим й казва в първи епизод (сцената с детелинката), че ако продължава така, няма да имат пари дори да се оженят... ooooh!

# 706
  • София
  • Мнения: 7 893
Казва ли ти някой Мише колко интимни са били Joy Joy JoyВръзка са имали , нали я целуваше по косите , толкова дадоха .За друго не знам  hahaha hahaha hahaha

# 707
  • Мнения: 8 466
добре де, м/у Зейнеп и Селим всъщност имало ли е нещо (интимно, връзка) в миналото????  Досега не са намекнали в сериала, че са били повече от парньори  newsm78
Мише, Селим й казва в първи епизод (сцената с детелинката), че ако продължава така, няма да имат пари дори да се оженят... ooooh!

И я питаше дали онзи мъж, първата им жертва, я е докоснал. Предполагам, че са имали връзка. newsm78

# 708
  • Мнения: 1 095
добре де, м/у Зейнеп и Селим всъщност имало ли е нещо (интимно, връзка) в миналото????  Досега не са намекнали в сериала, че са били повече от парньори  newsm78

Според мен е имало..., колкото и да си мислим, че само я използва, според мен той е имал чувства към нея, но може би сега когато я губи, осъзнава колко силно е това... когато направиха оня обир  (с пистолета), след като влезе в колата, той я попита - направили ти нещо, да не ти е посегнал... не може да е безразличен, на всичкото отгоре тя е и красива..., може ли човек да седи до нея безучастен (да не се влюби де..., да не я пожелае...)...
Понякога си мисля, че тези неща ги прави и заради нея ( не само заради учението и...), явно е искал да и създаде добър живот... (не го оправдавам), но той така ги е разбирал нещата...

# 709
  • София
  • Мнения: 30 205
Кали  Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 5 334
добре де, м/у Зейнеп и Селим всъщност имало ли е нещо (интимно, връзка) в миналото????  Досега не са намекнали в сериала, че са били повече от парньори  newsm78

Според мен е имало..., колкото и да си мислим, че само я използва, според мен той е имал чувства към нея, но може би сега когато я губи, осъзнава колко силно е това... когато направиха оня обир  (с пистолета), след като влезе в колата, той я попита - направили ти нещо, да не ти е посегнал... не може да е безразличен, на всичкото отгоре тя е и красива..., може ли човек да седи до нея безучастен (да не се влюби де..., да не я пожелае...)...
Понякога си мисля, че тези неща ги прави и заради нея ( не само заради учението и...), явно е искал да и създаде добър живот... (не го оправдавам), но той така ги е разбирал нещата...

Кали Hug, и аз се замислих за това. ooooh! Дали пък Селим не е правил всичко за себе си - да, но за да може наистина да заживеят със Зейнеп по-хубаво, двамата заедно. Rolling Eyes Flutter

# 711
  • Мнения: 14 502
  

          Hug  Добър вечер на всички, а на Кали специално...намери начин да ни се обади    bouquet:
  Имах работа и излязох от ритъм, но ще наваксам мисля.
  До момента ,това  което аз почусвтвах  е ,че Селим мислеше за Зейнеп като на  нещо   сигурно и приятно...но не усетих тази любов която излъчваше погледа и жеста на Азис  към нея. Не съм сигурна ,че е имало интимни  отношения...В Турция макар и сега се държи на тези неща и  едва ли Зейнеп с такава лека ръка би го предала. Сега обаче макар и омъжена  май е готова на всичко.... newsm78

# 712
  • София
  • Мнения: 30 205
аууу, те и Тинчето, Снежка. Шатци разсъждавали по въпроса ми, а аз защо не им виждах мненията  Embarassed Извинявайте момичета. Аз още не съм гледала епизода с превод и затова не съм много наясно  Rolling Eyes

# 713
  • Мнения: 2
Кали, включваш се от Унгария. Hug Hug

Относно многоуважаваното семейство Караман, и преди бях написала, че според мен появата на Селим ще отприщи скрити емоции и тъмни тайни.  Rolling Eyes Не вярвам той да е единственият черен във филма. Мисля, че като цялото идеята на сериала е, как нищо не може да се скрие и рано или късно то излиза наяве. Струва ми се, че Мехмет е добър и честен бизнесмен, но включи ли се в тази политика и нещата ще тръгнат в друга посока. Тогава дали Селим ще се бори за Зейнеп (не виждам как ще стане, при положение че тя има син и разводът би бил по- труден) и ще се опитва да я защитава, не знам, но предполагам, че ще става по негов си начин. Thinking
Станаха много "предполагам". ooooh! Извинявам се. Flutter

# 714
  • София
  • Мнения: 30 205
Селим колко време е бил в затвора. Някой беше писал с точност  newsm78

# 715
  • Мнения: 15
Девет години, осем месеца, двадесет и пет дни, точно 3550 дни.

Сподред разбиранията на неговия свят тя е била неговото момиче, даденост, дали е знаел какво изпитва? Едва ли, харесал я и иска да се ожени за нея. Не знаем какво е миналото му, но едва ли е  имал кой знае колко възможности да се измъкне от нищетата, да се ожени и да заживее  що годе добре. Нямат развитата социална система от типа на тази в Англия,  но и там и навсякъде реакцията на част от хората е една и съща, богатите имат достатъчно, това което отделят за нас не е достатъчно. И се бунтуват, мамят или крадат.   ooooh!

На мен ми е интересно дали само отмъщението го е накарало да се образова и промени: "Учил съм през всичките  3550 дни." Според мен не, обучението му е отворило сетивата за много неща  Peace, но за съжаление и за най лошите  ooooh!.
А повече би постигнал с чар, а не с тръбата.   hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пт, 16 сеп 2011, 21:45 от riminiii

# 716
  • Мнения: 0
много благодаря за превода на епизода на всички  Grinning

# 717
  • София
  • Мнения: 5 334
Кали, включваш се от Унгария. Hug Hug

Относно многоуважаваното семейство Караман, и преди бях написала, че според мен появата на Селим ще отприщи скрити емоции и тъмни тайни.  Rolling Eyes Не вярвам той да е единственият черен във филма. Мисля, че като цялото идеята на сериала е, как нищо не може да се скрие и рано или късно то излиза наяве. Струва ми се, че Мехмет е добър и честен бизнесмен, но включи ли се в тази политика и нещата ще тръгнат в друга посока. Тогава дали Селим ще се бори за Зейнеп (не виждам как ще стане, при положение че тя има син и разводът би бил по- труден) и ще се опитва да я защитава, не знам, но предполагам, че ще става по негов си начин. Thinking
Станаха много "предполагам". ooooh! Извинявам се. Flutter

Лийче, нали Мюге каза "Ако имаше нещичко скрито, моля - споделете го с нас. После да не го четем във вестниците." Това, според мен, е един вид препратка, че не само Зейнеп (е, главно за нея беше, де... - според сценаристите Whistling), а и другите имат тайни. Rolling Eyes

# 718
  • София
  • Мнения: 7 893
На мен ми е интересно дали само отмъщението го е накарало да се образова и промени: "Учил съм през всичките  3550 дни." Според мен не, обучението му е отворило сетивата за много неща  Peace, но за съжаление и за най лошите  ooooh!.
А повече би постигнал с чар, а не с тръбата.   hahaha hahaha hahaha
Тръгнал е да се обучава , за да разбере начините по, които може да се измъкне.Ама то покрай обучението е прочел доста казуси  newsm78Идеи бол.
Е то след толкова време сигурно му се виждат брилятни някои идеи като убийство и нова самоличност, след като от наученото използва точно това Mr. Green

# 719
  • Мнения: 2
Лийче, нали Мюге каза "Ако имаше нещичко скрито, моля - споделете го с нас. После да не го четем във вестниците." Това, според мен, е един вид препратка, че не само Зейнеп (е, главно за нея беше, де... - според сценаристите Whistling), а и другите имат тайни. Rolling Eyes
[/quote]
Логично е. Peace Но може и да е един от многото й хапливи коментари. Sunglasses
Знаете ли, хрумна ми, че ще е интересно, ако Селим започне да изпитва нещо към Мюге, макар и обикновен интерес. Ако между него и Зейнеп пламне страстна любов, но и двамата имат нежни чувства към половинките си, ще се получи огледална ситуация (ако ме разбирате). Тогава няма да имат смелост да защитават любовта си. Ама май ще се получи много клиширано. Rolling Eyes Сюжетът залага на лошото момче - Селим. Sunglasses
Мислите ми са много разбъркани, но те са от няколко дни насам и пиша за каквото се сетя. Peace

Общи условия

Активация на акаунт