Lady popular 6

  • 53 966
  • 769
  •   1
Отговори
# 555
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

През ноща падат част от показателите-глад, жажда, щастие, кг., това е нощен крон.
Като оправят проблема дали ще ми върнат парите, които дадох за оздравяване на лейдито ми  и за храна за вдигане на щастието Crossing Arms

# 556
  • Мнения: 2 802
Като оправят проблема дали ще ми върнат парите, които дадох за оздравяване на лейдито ми  и за храна за вдигане на щастието Crossing Arms[/b]

Съмнявам се, но пък знаеш ли.  Laughing В момента изобщо не може да се влиза  ooooh! Дано отстранят проблема по-бързо  Heart Eyes

# 557
  • Мнения: 1 558
Егати.... Confused Тъкмо се зарибих яко и играта се бъгна  smile3515

# 558
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Егати.... Confused Тъкмо се зарибих яко и играта се бъгна  smile3515

Спокойно, тя се бъгва доста често Mr. Green

# 559
  • Мнения: 1 558
Егати.... Confused Тъкмо се зарибих яко и играта се бъгна  smile3515

Спокойно, тя се бъгва доста често Mr. Green

Аха,казваш да свиквам... Twisted Evil

# 560
  • Мнения: 925

През ноща падат част от показателите-глад, жажда, щастие, кг., това е нощен крон.
Като оправят проблема дали ще ми върнат парите, които дадох за оздравяване на лейдито ми  и за храна за вдигане на щастието Crossing Arms

Надежда всяка тука оставете  Hug Аз още не мога да вляза  Crossing Arms Милото ми момиче стои гладно и жадно  Joy

# 561
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 748
мерси  Simple Smile предположих, че е нещо подобно, ама много страшно ми звучи това "нощен крон"  Mr. Green

# 562
  • Мнения: 6
При минаване на нощния крон=смяна на игровия ден с нов ти се начисляват точките,парите от гаджето и се взимат пари за наем на апартамент,между временно ти падат някой показатели-с 10% щастието,глада,жаждата и хигиената

# 563
  • Мнения: 6

През ноща падат част от показателите-глад, жажда, щастие, кг., това е нощен крон.
Като оправят проблема дали ще ми върнат парите, които дадох за оздравяване на лейдито ми  и за храна за вдигане на щастието Crossing Arms

Няма да ти ги върнат,по скоро може да се окажеш дебелана и да трябва да ходиш на фитнес и да дадеш още пари за да я нахраниш и оправиш показателите-Случи ми се преди месец.Уведомих ги че при минаване на нощния крон не са ми начислени пари,само бяха смъкнати показателите-е показателите си ги оправих и дадох пари-когато ми начислиха парите от гаджето се оказах дебелана и трябваше да дам още пари след фитнеса

# 564
  • Мнения: 6
Еврика вече се влиза без проблем

# 565
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 748
да, и всичко е на макс  Simple Smile

# 566
  • Мнения: 15
Хахаха всяко зло за добро стана Simple Smile ся Всички показатели са пални  Hug

а при мен не излизат лейдитата на линия  Thinking

# 567
  • Мнения: 1 444
Здравейте дами.  Hug И аз имам лейди, доскоро беше на системи, но реших да се взема в ръце и да го спася.
Искам да ви попитам за костюмите - трябва ли дрехите от тях да са точно определен цвят? Например ако още сега искам да си купя кърпа за коса от цигaнския костюм, само че си купя зелена, когато дойде време да го събирам, да не се окаже, че въпросната кърпа трябва задължително да е кафява и да се мина?

А и за тези оскари:) На някой паднала ли му се е вече рокля, обувки или нещо друго интересно? На мен ми дава само от глупавите статуетки
, IQ, по около 50 долара и една гривна ми даде...а аз така чакам рокля  Praynig

# 568
  • Мнения: 15
Няма значение от цвета на дрехата  .. поне при мен нямаше ( те постоянно сменят нещо в играта)

Иначе за  играта ...щасливка си поне ти дават оскари  на мен освен IQ  и долари друго не ми дават  #Cussing out    За роклята мисля че ако не си купиш диаманти и да играеш много няма шанс за рокля ... то това им е целта да печелят от нашите смси  #2gunfire

# 569
  • Мнения: 442
Аз спечелих шапката и очилата, но много  искам обувките! А и 3 статуетки и някаква гривна. Играх и няколко пъти с диаманти, ама нищо не стана. За костюма - и при мен нямаше значение цвета. Аз почти никога не си купувам цвета, който е показан.

Общи условия

Активация на акаунт