Британците, британците! - Насън или наявЕ, с брит да си е най-добре! 28

  • 17 385
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 219
Аууу, не! Няма да се грижиш добре за него с толкова мъжОВЕ!  Mr. Green

Сарказма нищо не каза за новите филми на г-н Гослинг... А аз още не мога да повярвам къде започна и какво стана сега  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 348
Аз разказах ли ви баба ми как въздиша по Гослинг миналата събота Joy Joy

# 707
  • София
  • Мнения: 6 219
Не, а сигурно разказът си заслужава да бъде записан  Laughing

# 708
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пак се сетих покрай Райън за вчерашната класация на Златето- отдавна ме ми е харесвал някой анализ така.

Вал, раздуй, може да сме въздишали по едно и и също време. Макар че аз тогава май въздишах по русокоското от твоята лодка Laughing

# 709
  • Мнения: 348
Е, то пък и какво толкоз за разказване-жена и Гослинг на екрана в ролята му от ``Тетрадката``, не е ли ясно Mr. Green Много било хубаво туй момче, приличал на детенце, миличкия, не знам-какво-си Laughing Джо, кое русо в мойта лодка, бе Shocked Аз имам един вече посивяващ рижко и един млад рижко!

# 710
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На някаква снимка във фейса се възхищавах, от оксфордските Wink

# 711
  • Мнения: 322
А моята баба беше почитателка на Леонардо в Титаник  Grinning

# 712
  • София
  • Мнения: 6 219
 hahaha Ох, Слънчо...
Моята пък баба само латино-сапунки, български и руски филми зяпа... напоследък и дискавъритата разни подобни. И все повтаря, че няма хубави филми в днешно време... Странното е, че и майка ми го повтаря  Thinking а гледа само хубави филми...

# 713
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Моята пък все ми се подиграваше, че харесвам Део и го наричаше "сладурчето" Grinning

# 714
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз да си сложа списакО,че наближаваме края Пуци ще трябва пуска нова Crazy

Актуализация Mr. Green
 
Хю Грант
Сам Клафлин
Ръсел Тоуви
Андрю Линкълн
Джим Стърджис
Колин О'Донахю
Скот Спийдман
Лукас Брайънт
Джеймс Дарси
Фреди Хаймор
Робърт Шийнън
Айвън Риън
Раян МакДоналд
Джейсън Пресли
Дъстин Милиган
Лондон Либерон
Тамсин Егертон
Анна Торв


Споделени:
Алекс О'Локлин
Джонас Армстронг
Дани Дайър
Крис Холдън-Рийд

# 715
  • Мнения: 322
На мен пък ми се скара, как така съм пуснала касетата (смятайте кога е било  Crazy) и не съм я повикала да гледа, нали съм знаела колко много го харесва...  Laughing

# 716
  • Мнения: 348
Джо, според мен русото от моята лодка е гей. Купих си една пола и той не спря да я хвали, на следващия ден едни обувки и той веднага заключи колко ще отиват на полата, правих си снимки и той ми казваше къде да застана, защото цветът на табелата отивал на жилетката ми Crazy Имала съм много ретро и винтидж стил Shocked И освен това ме побиват тръпки от него-причила на някакъв фанатичен ариец.

# 717
  • София
  • Мнения: 6 219
О, Вал  hahaha hahaha hahaha

Блазе им на хората  ФБ... от една седмица почти не мога да вляза в него  Crossing Arms
Всичките ми приятели клюкарстват там, а аз - не!


Плами, струва ми се, че някои твои подопечни отдавна не са разхождани!  Naughty  Praynig Mr. Green

# 718
  • Мнения: 3 736
Плами, ако нямаш нови, за кво актуализация?  Mr. Green

Ване, следващият път без предупреждение, моля, направо действай.  Peace

# 719
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Вал, тъжната истина е, че всичкото хубаво мъж е или гей, или куку, или и двете заедно Rolling Eyes. Ако пък се намери някой нормален, той неминуемо е зает вече Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт