Отговори
# 15
  • Мнения: 1 101
Добре де вчера май четох някъде че и Русия може да ни избегне Thinking

имайки впредвид че сме им неудобен противник Rolling Eyes
Аз това имах впредвид вчера с термина въртележка.. Не се знае до последния момент какво ще стане

# 16
  • Мнения: 803
Жабче Hug и БНТ ли са ограничли твоите, бре?

# 17
  • Мнения: 301
Може, може. А може и просто да си се натресем в казачока.  Laughing Ама и така да е, не виждам защо да не ги бием. Само трябва да се стегнат и да си повярват и ще ги отнесем. Като герои.  Laughing Пък и е в наш стил да се орезилим по-скоро срещу аутсайдер, тъй че то да смееш ли да гадаеш, кой вариант е по-добър. Най-много да им запеем накрая "Тоз, който падне в бой..."Mr. Green

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Всичко са ограничили. Само Лаола върви, ама там не го дават, нали е на ЦЕВ, не на ФИВБ първенството...  #2gunfire

Стана интересно: 23:23  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 211
Добре де вчера май четох някъде че и Русия може да ни избегне Thinking

имайки впредвид че сме им неудобен противник Rolling Eyes
Аз това имах впредвид вчера с термина въртележка.. Не се знае до последния момент какво ще стане

А точно! И ние за Русия сме по - удобни от поляците. И там се правят сметки, не само при нас. Да имаме някакво негласно споразумение с Русия, да си се срещнем чак на финал, защо пък не. Ако стане така ние ще играем с Чехия, която не е невъзможна! Това май е най - добрият вариант, хем ние чисти, хем победители!

ХА ТАКА, КАКВО СТАНА ТУКААА! Laughing Laughing Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 301
А стига бе, немците взеха гейм.  Grinning Grinning

# 21
  • Мнения: 1 517
Глей'те сега как ще паднем Joy Ах този Радо #Crazy

# 22
  • MJF
  • Мнения: 8 585
 newsm78 след 1/1 на някой вече избистри ли му се нашата тънка мисъл  Mr. Green. Ей ще се учим да сме хитри като византийци.
Предишните 2 дни не бях забелязала , че Цветанов е там. Той ми е като талисман на отбора. Доволна съм.

# 23
  • Мнения: 3 034
Вижте, не знам дали наистина помните каква година е тази за руския волейбол. Ние няма да срещнем просто Русия, която и просто Русия ни е достатъчна. Не. Ние ще срещнем Русия, която тази година, не друга, има уникалния шанс да направи феноменален дубъл - детронираха Бразилия в Лигата и сега след емнайсет години имат реален шанс за титла!!! Злато. Те не искат нищо друго. Ще мачкат наред както сигурно не са си представяли, че могат. Те пишат история тука, а Бразилия сега я няма. Има много съществена разлика за тази Русия на това първенство, точно в този момент. И мен сърцето ме боли, че един съвсем възможен медал, макар и сребърен, може да изхвърчи съвсем реално в кошчето. Това е.

П.С. Радо точно пък не страда от никакви скрупули! Който го следи, знае как Радо отпуска, когато трябва.  Wink

# 24
  • Мнения: 212
Ся ще падаме или няма да падаме?!

# 25
  • Мнения: 301
Ааааа, тука става нещо.  Laughing Обаче, някак нямам чувството, че ще играят за загуба. Ама да видим.

# 26
  • Мнения: 1 517
Ааааа, тука става нещо.  Laughing Обаче, някак нямам чувството, че ще играят за загуба. Ама да видим.

I az! aМА МАЙ е по- добре ....симпли е права. Русия се е променила и Алекно ги е скъсал от тренировки за тука. Струва ми се по- добре да не рискуваме с тях!

# 27
  • Мнения: 3 034
И на Алекно знаеш как му се пече на д-то. Той има задача да вземе злато и това е. Няма шест-пет. Освен това от много месеци в Русия се говори, че точно този отбор ТРЯБВА да се качи на върха. Първо беше за Лигата, сега за европейското, а аз очаквам ако сега вземат златото да им сведат и олимпийска титла по програма. Апетитът идва с яденето. Свалиха Бразилия от трона и поеха марша.  Просто те са заложили страшно мнгоо на този отбор и вече самата им мотивация е на макс, тя е за шампиони. И Алекно... къде да ходи.  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 517
Тотално си права Hug
Алекно или не Русия ще успее през, който и да мине. Не знам защо и тях ги е страх от Полша само.
Гледам мача и не знам какво да очаквам. Грешките като че ли се увеличиха. Дали пък Радо не е толкова чистосърдечен и не ни остави да паднем? Германия иска своя последен шанс, Полва доста ще трябва да се потруди...... Whistling

# 29
  • Мнения: 5 676
Ако нашите бяха с черния екип ,щях да съм сигурна,че ще играят за победа,ама сега с тоя екип ми се струва ,че вървят към загуба... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт