Отговори
# 30
  • Мнения: 3 034
Тази загуба вече не ни устройва, така че не знам за какво играят. На нас ни трябваше загуба 0:3. С взет гейм нищо не правим. Поляците пак ще ни натресат втори.  Tired

# 31
  • София
  • Мнения: 1 825
Специално са избрали черния екип за мача с Полша, но нямат право да играят с него и днес.

# 32
  • Мнения: 1 517
Те си играят но не си правят повече труд. Не знам защо поне не спечелиха тогава имахме шанс да сме първи. Сега 100% сме 2

# 33
  • Мнения: 301
Изобщо няма намерение да пада Радо. Ей, ако можеше за момент да му надниква в главата.  Grinning

# 34
  • Мнения: 1 517
Ще си бият момчетата и това е. Радо си каза, че ще играе. Само вкарва тук таме някой! Нека се мъчим и успех, че ще им трябва! Кога ще се разбере окончателно кой с кого играе?Кога е мача на Русия?

# 35
  • София
  • Мнения: 12 554
Добре де, ще бием. Хубаво. Няма нужда да ставаме оплаквачи предварително. Дайте да видим какво ще излезе накрая след всички мачове.

# 36
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Вторите мачове са от 19ч. Аз гледам разсейвайки се. Коментаторът по БНТ даже не ме дразни.
nana77 , т.е. да потърпим до довечера. Мда.

# 37
  • Мнения: 3 034
По същото време като този на Полша, разбира се.  Whistling http://eurovolley2011.com/en/schedule.html

Право ми впечатление доста скромната посещаемост, за мен. И отдавна си мисля, че се оляха с цените на това първенство. Аз когато проверявах, се втрещих. Отделно, че за мен Прага е неоправдано скъп град откъм нормални хотели в момента. И цялото приключение щеше да ми излезе колосална сума наистина. Можеха да посмалят малко. А за Виена е същото, че и по-зле.  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 517
да и на мен ми направи впечатление празните трибуни. чак се учудих вчера защо имаше толкова поляци. Ама там им е близичко Simple Smile Нямам представа ни от хотели ни от билети, но явно си  казват думата
П.с. Радо току що удари ли теди???? Shocked

# 39
  • Мнения: 3 034
Е, той ако отсега вземе да ги бие, по-нататък направо с шутове ще се саморазправя.  Joy Но аз бих го подкрепила в определени ситуации.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 517
Явно не съм видяла. просто ми се стори ядосан и сякаш го перна Thinking
Иначе понякога заслужават, ама аз като цяло не толерирам таквоз поведение Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 3 034
О, спете спокойно, Дидо вече ги е разнищил нещата.  hahaha

Цитат
dido1302
(Гост) 191
отговор 12 септември 2011 | 17:53
Абе хора споко. Големите сте киселяци. Алекно и Стойчев са приятели. Помните ли Русия как ни пусна да се класираме на финалите на световната лига. Радо ще уговори Алекно Русия да ни пусне да минем нататъка, а ние да им дадем финала на Олимпиадата. Споко.

Боже, Боже. Какво значи тук някаква си Руска Федерация пред това приятелство? И този радо с тези връзки в МОК и олимпийски финал вече ни е уредил, че даже може и да го шитваме на другите.  Joy Пък аз за някакви си квоти се притеснявам. Ех, бизнес, бизнес.  hahaha Дано и бразилците знаят да не се морят с подготовка милите. Най-много бронзче някое да докопат.  Crazy

# 42
  • Мнения: 1 517
 smile3532 ох не мога честно ще се спукам. Наш' дидио ги е наредил Joy Joy Joy Joy Ей тоя Радо уникален ще е ако успее и златото ще е за него!!!! Joy

# 43
# 44
  • Мнения: 3 034
Да, ама гледам нещо много сте минорни. Аз няма да я честитя тази победа, защото сега ми остава да се моля на Полша и Русия, което не ми харесва. Вие обаче развейте байраците.  Wink

А, пък толкова титулуваната от Дидо Португалия, дето толкова трябваше да ни притеснява, какво стана?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт