Отговори
# 690
  • Мнения: 1 517
ха ха чушки. ми то с е сезона на зарзаватите Симпли hahaha Аз за жалост в превода никак не мога да помогна.
Чета ви мълчаливо и си се надявам тези неща за чест слава, национално достойнство и т.н. и т.н. да не са някаква химера, а реалност!
Ще поживеем ще видим.
тези квалификации в София кога трябва да са? newsm78
едва ли гостите ще ми отговорят, тъй че разчитам на вас Mr. Green

# 691
  • Мнения: 49
Здравейте, момичета и Дедо  bouquet Не мога да ви изчета, което е хубаво Hug Да си призная напоследък почвам да губя вяра, че ще се класираме за олимпиадата.
Според http://www.fivb.org/en/olympics/london2012/qualification_process_VB.asp, квалификацията ще е началото на май

# 692
  • Мнения: 1 517
саламандър благодаря ти Simple Smile
Трябва да поздравим нашия Император днес. Има рожден ден.Сърдити, несърдиити, да ни е жив и здрав! nbirthday и дано скоро със Рад'ко по пристигнат в България

# 693
  • Мнения: 2
Ами аз днеска смених спорта и бях на рали с волейболната агитка  Laughing Laughing Laughing
Иначе чесно казано интервюто на Радо нямам нерви да го гледам малко ми говори едно такова бавничко и тегаво и колко е на 13 минути и чесно казано ме мързи  Laughing
Иначе да, честит рожден ден на Матейчо, айде догодина повече успехи на национално ниво и да запази тези на клубно!!!

# 694
  • Мнения: 1 517
Тази вечер играят България-Русия..........ама жените Laughing
мислех да ги гледам, но да ми скучни Simple SmileНякой, ако следи може да каже резултата после.

# 695
  • Мнения: 3 034
Искрено се забавлявам с линча, който се готви за Инженера Лазаров в Спортал след някаква смешна статийка, че щели да махат Радостин по схемата "Пранди".  hahaha "Народът срещу Данчо Лазаров".  Laughing

А под статията за ЧРД на Матей се разписал и един "Матей Казийски", разбира се. С благодарности за поздравленията.  Laughing Приятно ми е, Мария Антоанета съм, занимавам се с производство на пасти и торти.  bowuu Боже, добре че го има интернет да можем да покажем истинските си самоличности.  Joy

Жените не мога да ги гледам. Нито са ми особено симпатични, нито интересни. Пък и ще ги отупат като брашнян чувал.  Crazy

Та, пихте ли за здравето на Цезар не разбрах? НИе тук освен с едно "Цезаре, отиващите на смърт те поздравяват" да се отличим... Нали сме от люпещите семки... но всъщност сме от "Умирай трудно" шеста част, след като още ги подкрепяме така безрезервно... Съвсем на гладиатори го докарваме. Което ми напомня, че Дедо има пръст в тая работа като виден форумски гладиатор.  Crazy Отивам да си допия.  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 1 101
Жените паднаха но противно на  о4акванията ми се представиха  сравнително добре
Наздраве Симпли Wink

Последна редакция: сб, 24 сеп 2011, 12:33 от lozeva

# 697
  • Мнения: 3 034
A, наздраве, с кафе.  Laughing Щом са се представили добре, отчитам го.  Grinning

# 698
  • Мнения: 1 517
Здравейте и от мен! Този коментар сигурно за 53423 път го пиша, то не беше интернета, не беше изтекла сесия, абе ужас! Мразя да ми бъркат деня, но както и да е!
Мария Антоанета здравей Crazy аз съм Наполеон, но ще се разберем на лични Mr. Green Mr. Green
Виждам, че наздраве си казвате, но аз пропускам, че някой преписващ ще каже, че в женски форум се заляга над чашката и децата в България са пропаднали Laughing Laughing Laughing ooooh! ooooh! ooooh!
Жените и аз не ги гледах. отказах се, не са ми интересни и на мен. Не се и учудвам от загубата им. Направи ми впечатление, че вчера по новините казаха, че най- добрата руска волейболистка се отказала от европейското, а да си гледа детето и мъжа. Не знам, но ми се стори малко непрофесионално. Може и да не е така, но все пак.... Свикнала съм при мъжете да няма такива неща. Предпочитам си и тях. Нямам търпение да идва май месец и да ги гледам. И ако може Радостинчо да се извини публично, че ни загърби! Crossing Arms

# 699
  • MJF
  • Мнения: 8 591
А аз снощи се загледах в мача на волейболистките ни с Русия от любопитство. Миналия уикенд ги засекох на няколко пъти в хотела , който бяха отседнали и се почудих за къде се готвят и разбрах , че за европейското. Паднаха с 3/0 но играха прилично но фона на рускините. Принципно и на мен дамския волей не ми е интересен. Днес с/у Холандия от 18,30 може да ги погледна пак. Снощи на втория гейм при 23/23 точно важната за гейма и мача точка нашите дами я изиграха като нашите господа, т.е. я проиграха.
simplyaven, пишеш точно чуствата на много от нас и  за мързели като мен не остава много за писане.  Hug

# 700
  • Мнения: 3 034
Наполеоне, здравей. Много императори в тая тема, много нещо, ей.  Laughing Децата в тази тема конкретно са в много добра спортна форма, както се видя. Обгрижени и тренирани.  bowuu

6o6ul4o , бе то хубаво, и аз съм мързеливичка ще знаеш, ама сама да си пиша...  hahaha Кой хотел? Не ми казвай, че си била в Гранд-а инкогнито.  Crossing Arms Защото аз като бях тамън си заминаха мъжките и се приземиха женските. Всъщност се засякоха за два дни.  Laughing

За рождения ден на Радо предполагам сме готови с трапезите вече? Нали ще се скубем за него, да го съблазним с кулинарни умения...  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 3 034
Айде бре, къде сте, не виждам фойерверки, торти, свещи! ЧРД, Радо! Пожелавам ти да хванеш първия самолет и да зарадваш нас, люпещите семки пред телевизора, с някоя и друга дума наживо. Все дотам сме заслужили.  Rolling Eyes А пък в добавка - здраве, много късмет и успехи в това, което те вълнува. надявам се и националния да е в това число.  Grinning

По случая аз съм на кулинарна вълна в италиански стил.  Mr. Green Правя телешко шпиковано със сушени домати в зехтин и босилек и картофи соте с мащерка. Бялото вино се изстудява. Заприличахме на готварския току-що.  Laughing

# 702
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 Laughing хайде тогаз ЧРД и от мен на треньора и да внимава да не ни ядосва, че   newsm66 ... тук ги гледаме с любов, реално и критично.

Дамите ги засякох в софийския хотел Парк Хотел Витоша 16-19 този месец.
Снощи меко казано се изложиха, даже  им намерих на кой от мъжкия отбор по игра и по-скоро по гешки ми приличат. Лошо играха. А най-дразни това че се "хилеха" като грешаха почти нон стоп. Изобщо и мъжете и жените неадекватни в това отношение. Повечето от мъжете след грешка реагират като че ли вече ще ги разстрелят за грешката а тези г-ци инфантилни пълно веселие. Какво да кажа ?! Нацията ни масово психически болна та и тези ""плачат"" за психолог. 
 Whistling пак чух коментатора да ми реди приказки за липса на опит, концентрация... еми как пък от години едно и също е проблем и мерки не. Смехории. Тез г-ци сигурно от деца ходят по състезания , тепърва психика на състезател да ми градят е  ooooh! Laughing.

# 703
  • Мнения: 3 034
Е, аз нали ви споделих какво впечатление оставиха у мен наживо, та... Не мога да ги възприема сериозно нещо.  Rolling Eyes

Ха, наздраве за Радо сега.  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 1 517
Здравейте наполеонки мои и Дидо и Дедо  Mr. Greenкак сте?  newsm03 Нещо сте ми тихи. То вярно, че няма мачове, ама все пак. Тука доста пот проляхме Thinking
Хайде наздраве сега и от мен. Часът подобава.
Иначе Мария(симпли) Laughing права си за децата и аз такива наблюдения имам, но ми се струва, че нашите гости четат по диагонал. Whistling
Хайде Радо и той да е жив и здрав, да се вразуми и вземе в ръце. Crossing Arms Да дойде и да каже две- три тежки слова. България го иска. Ама стегнат, смел! newsm50
Аз ще го почеря с едни домашни катми, ама после, че сега ми е тежко…иначе лично му желая здраве и щастие.  И дълги години със семейството!няма по- хубаво от това, Hug  Аааа и още многооооо професионални УСПЕХИ с отбора на България. smile3508 smile3521
П.с. за италиански ястия не знам, но днес хапнах и от спагетите на мама
Симпли твоето звучи доста кралски браво  smile3503 smile3501 smile3501 smile3501 thumbsup
А за виното хайде къде е и аз искам  smile3506 Misc Baby Bottle
Наздраве банда!  cheers Drunk

Общи условия

Активация на акаунт