Отговори
# 705
  • Мнения: 3 034
Гледам, пием си в много камерен състав.  Laughing Дамски.  Mr. Green На мен също ми е тежко. Не трябваше да го правя това телешко, знаех си.  Whistling И вино не трябваше да купувам. Утре с двойна тренировка.  hahaha

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=326811 много скромни статийки за ЧРД на тренера...  Rolling Eyes Народното недоволство си казва думата.  Crazy

Последна редакция: нд, 25 сеп 2011, 22:09 от simplyaven

# 706
  • Мнения: 1 517
пак си ми взела думите из под клавиатурата.   И аз замислям двойна Mr. Green
Дедо някъде се е покрил и си пие сам hahaha
аз тука съм сама  с гостите Crazy
много сме гостоприемни ей Laughing

# 707
  • Мнения: 2
Симпли, и аз наминавам  Laughing Днеска  гледам Тренто-Монца,ама без коментар, на Радо някаква награда му дадоха,златна топка Wink Гледах гледах и ми стана доста криво, като гледам Матей и Цецо някакви невероятни сервиси, че дори и наш Тошко сервис с отскок насочване това онова,чак гледах ей така  Shocked Иначе Матей много грубо третия или втория гейм губи ми се, три или четири сервиса насочени в Тошко и дирекни точки, ии Тошетоо просто умря на посрещане  Laughing
Криво ми е за национала и че Радо се ската, обаче някак си опитвам се да го преживея и да запълня следващите 8 месеца с интересен волейбол Wink А и тука компанията е интересна Wink

# 708
  • Мнения: 3 034
Радо и Матей пак виснаха на балкона.  Joy Добре, че Дедо е вътрешен, да сме информирани навреме.  Laughing Вярно се покри. Дано не унищожи тазгодишнат винена реколта още през септември, че цяла зима сушаааа...  Laughing

svesim , къде го гледа мача? Евроспорт ли? Можело и сервиси, значи. Е, нищо, пак ще почакаме... за националния.  Whistling Тошко в Клюкарника го видели преди седмица в някаква дискотека... Няма да дописвам, че знае ли се кой чете.  Crazy

# 709
  • Мнения: 2
Гледах го в едно кафе с комоания по безжичния, някой беше дал стрийм  Laughing
Ааа те пък в Клюкарника откъде знаят кой е Тошко  Laughing Не че не съвсем безизвестен, миналата година гнева на половин България беше съсредоточен в него  Laughing

# 710
  • Мнения: 3 034
Е, ти пък! Ми тя темата си е за известни, много от националите са били коментирани там.  Wink Чак пък да не го знаят... Много малко хора знаят тази тема (откакто я преместиха), иначе във форума има много повече фенове на отбора, и то от доста отдавна.  Simple Smile

Другият път сподели тук стрийма, защото за мачовете от регионалните първенства обикновено е проблем.  Rolling Eyes Ако можеш, де.  Simple Smile

# 711
  • Мнения: 2
Няма проблем за стрийма, аз от Спортал го чопнах  Laughing И затова не ми е проблем да го пусна WinkАма има някви lemonsport.tv или нещо от сорта, в който има стриийм за всякакъв вид спорт и дам винаги има линк,ако там няма значи проблема е нерешим  Laughing

# 712
  • Мнения: 3 034
Брей, нова телевизия значи, тази не ми звучи познато. Ще я запазим в архивите!   bouquet

# 713
  • Мнения: 2
Всящност сега проверих sportlemon.tv е Wink От там съм доста доволна,само дето стрийма малко накъсва Wink От време на време и не знам линковете с къв коментар са Wink

# 714
  • Мнения: 1 517
Мале тези гости сън не спят  Joy
Браво за победата им, но защо не са изграли така и при нас. Това чувство кога ще дойде и при нас Crossing Arms
Дедо сам ще пие викате а? Ааа само да се появи и ще се караме Laughing Laughing Laughing ми то и ние страдаме бе Simple Smile
Свесим мерси за информацията. Имаш ли идея кога имат други мачове?
Симпли предполагам, че от тук са каналите http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=326755

# 715
  • при него
  • Мнения: 1 230
Здравейте момичета, Дедо, Дидо,

Аз съм болна с тежка настинка, но не съм забравила, че обещах да помогна с превода на интервюто на Матей. Обещавам, само да се освестя малко, че от духане на нос свят ми се вие.
Да си призная, родила съм се точно между Матей и Радо - имах рожден ден в събота, явно затова съм им такава фенка Simple Smile

Това което пишете за сервисите които били в Италиа, еми много тъпо! Все едно не си струва да се напъват за националния... знам ли, Матей поне се опита да се напъне... знам че сте му бесни, ама аз все се опитвам да го оправдая...
Твърдо съм против да сменяме Радо като треньор, но явно някои от титулярите, ако мислят да играят в националния по милост, по-добре да идват нови и млади момчета на тяхно място и да се изграждат те като професионалисти... те тия вече така добре са се изградили и толкова високо са се извисили че са забравили от къде са тръгнали... (някои де)

# 716
  • Мнения: 780
Тази година очаквам да се направи един лакмус за това кои наши играчи са качествени европейски състезатели и кои са любимци на треньори и играчи за местна консумация.Алексиев, Жеков, Пенчев, Ананиев, Тодоров, Братоев тази година са все в силни шампионати като италианския, полския и руския. Там треньорите са достатъчно добри за да преценят кой е качествен и кой не. Дано нашите покажат добра игра и се наложат както го направиха Матей, Владо, Цецо и Виктор. В първия мач от това което гледах не видях нищо като игра от Алексиев. Вярно противника беше страховит и това е първи мач на Тодор Бонуса, но дано не го разкрият бързо, че ще ни се смеят какъв посрещач имаме. Жеков също по статистика е играл добре и е вдигал доста на Владо, но пък центровете на Пиаченца и Ицо Златанов като че ли са останали малко изолирани. Разбира се не съм гледал мача и не мога да кажа нищо. Дано този сезон всички играят добре и да си защитим реномето на добра волейболна школа.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 18:50 от dido1302

# 717
  • Мнения: 3 034
Прекрасно. Сега ще треперим до ноември.  Rolling Eyes http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=326921 Забелязвам, че е сменил "люпещите семки пред телевизорите" с далеч по-уважителни описания. Радвам се за което.  Crossing Arms

# 718
  • Мнения: 803
Ей, няма изтрезняване в таз тема Laughing Много мъка сме си насъбрали. Казвате Матейко мачкал със сервиси, а?
А Радо бил друг там, наперен? Aх, защо не дават таз седмица Пиаченца-Тренто, да видя аз верно ли е, не е ли!

# 719
  • Мнения: 1 517
Здравейте група:)
Виждам, че и вие като мен ще страдате дълго време;( Надявам се само думите на Радостин да не са напразни. Статията ми вдъхна надежди,ама да видим какво ще кажат от федералцията. Те според мен също имат вина,но хайде това са други мисли. На мен ми се гледат вече момчетата с Радо..,;(
Татяна честит рожден ден на много патерици Joy
Симпли, Дедо дръжте фронта Wink запаси оставете и за олимпиадатаЗдравейте група:)
Виждам, че и вие като мен ще страдате дълго време;( Надявам се само думите на Радостин да не са напразни. Статията ми вдъхна надежди,ама да видим какво ще кажат от федералцията. Те според мен също имат вина,но хайде това са други мисли. На мен ми се гледат вече момчетата с Радо..,;(
Татяна честит рожден ден на много патерици Joy
Симпли, Дедо дръжте фронта Wink запаси оставете и за олимпиадата


Общи условия

Активация на акаунт