Отговори
# 720
  • Мнения: 3 034
На мен лично интервюто на Радостин не ми звучи много обнадеждаващо, дано не съм права. Дедо, кога играят Тренто и Пиаченца? Може от някоя италианска телевизия да има стрийм някъде, руснаците пускат от време на време също.  newsm78

# 721
  • Мнения: 1 517
Ами наистина не е много обнадеждаващо, но пък думите му ,че му пукя зя България ме карат да се надявам и да му вярвам.Дано не си права наистина.Ами наистина не е много обнадеждаващо, но пък думите му ,че му пукя зя България ме карат да се надявам и да му вярвам.Дано не си права наистина.

# 722
  • Мнения: 803
На мен лично интервюто на Радостин не ми звучи много обнадеждаващо, дано не съм права. Дедо, кога играят Тренто и Пиаченца? Може от някоя италианска телевизия да има стрийм някъде, руснаците пускат от време на време също.  newsm78

Симпли,
не го снимат изобщо. Ето информация за календара и на кой мач има камери:   http://www.legavolley.it/Calendario.asp?Anno=2011&IdCampionato=540

# 723
  • Мнения: 3 034
Благодаря.  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 3 034
 ooooh! http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=327067 А аз се оплаквам от психо терор, Радостине! Ти ми го причиняваш.  Crossing Arms

# 725
  • при него
  • Мнения: 1 230
Симпли, аз чак сега се съвзех от грипа и успях да изгледам интервюто с Матей, да си кажа, по мое мнение много добре си говори италиански, е личи му че е чужденец, но добре се справя. Когато го попитаха какво не й е достигнало на България, той каза, че това е опит и то опит "на полето" и то на международни мачове. Когато го питаха за мача с Германия , той каза, че те са решили че ще играят за победа, въпреки че са знаели, че ще срещнат Русия, в другото интервю Радо на същият въпрос отговори че,  за него спорта е създаден не за да се правят сметки, а да се играе винаги за победа и че той не би могъл да обясни на сина си когато го пита после в къщи, как така са паднали нарочно. И двамата казват, че според тях в момента най-силният отбор е Русия и че България все е на едно ниво назад от най-силните и това се дължи на това, че се налага да разчитаме на играчи, които нямат достатъчно опит игрови на големи първенства. Иначе другото което говориха беше за Тренто и за италианското първенство.

Иначе, ще видим Радо като дойде ноември месец, какво ще измисли, според мен не бива да напуска националния, не знам дали в момента имаме някой по-кадърен за треньор  newsm78

# 726
  • Мнения: 3 034
Значи правилно предположих - това са интервютата, които бяха преведени в Спортал и пуснахме линкове за тях и тук, не са нови. Благодаря ти за превода! (не съм казала, че Матей не знае италиански, а че едно време твърдеше, че знае и английски, но правеше много смешни грешки  Laughing Което не значи, че не го знае изобщо, а че малко се изхвърля, защото казва "говоря шест езика" с такъв тон, че очаквам да ми преведе Шекспир  Mr. Green ).

В това последното си изцепване Радостин твърди, че нямало да изоставя отбора. Но аз много-много нямам доверие. Засега.  Rolling Eyes

# 727
  • Мнения: 803

няма защо Laughing Много си лаконична, бре. Аз ти давам цялата Легаволей на тепсия, ти едно италианско вино поне изстуди. Знам го, че чака някъде  bouquet

# 728
  • Мнения: 1 517
Ей Дедо ти пак ли вино търсиш Joy
Ето ви едно от мен

Ох този Радостин и мен ще ме умори. Надявам се няма да изостави момчетата и нас, ама и аз още не вярвам,  че само с мечти ще си остана! Embarassed
Татяна благодаря ти за интервюто на Матейчо. слушали сме ги тези.
А и да не забравя Дедо благодаря за календара   bouquet

# 729
  • Мнения: 3 034
Егати... Аз през океана го пренесох, спазих си загубения облог, а ти си и недоволен, ДедоCrazy Лаконична съм , да. Щото ако сега започна да говоря... мамма миа.  Laughing Държа си езика зад зъбките... чакам. Пак.  Whistling

# 730
  • Мнения: 1 517
Симпли...само да не си останем с чакането Rolling Eyes

# 731
  • Мнения: 803
Благодаря, Тинки!
Симпли, аз съм доволен бре, ама и жаден Grinning
Аз викам да почваме да учим италиански. Който не го знае де Laughing Момичета има знаещи да помагат, в хоби сигурно има и тема. Затова не можем да общуваме с Радо и момчетата. Говорим на различни езици Laughing

Много ми е интересно как ще наречете 9-та тема newsm78

# 732
  • Мнения: 1 517
Моля Дедо. Пийни си с кеф  Mr. Green Хубаво да учим италиански, давайте темата, аз нищо не знам Rolling Eyes Laughing
9тата тема Симпли има честта да я измисля Simple Smile Нещо с мнгоо вино и мъка hahaha

# 733
  • при него
  • Мнения: 1 230
Здравейте, аз все си мисля, че Радо иска да постигне нещо повече с националния и няма да се откаже сега след първата загуба, поне би било глупаво от негова страна.
Но, то пък при всички писания и простотии тук от "журналисти" и "фенове" сигурно и на мен би ми се приискало да им тегля една ...

# 734
  • Мнения: 1 517
Е да някои журналисти прекаляват, но надявам се той оценява истинските фенове, които вярвам и скърбях за този отбор, не сме само люпещи семки...нали така! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт