С децата ли почивахте това лято?

  • 9 289
  • 165
  •   1
Отговори
# 150
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Kat Von D, постът ми бе породен от горен на моя.
Ай ся - върни се, прочети, помисли и после попитай отново. Ако имаш въпроси, де.

Мога и без напътствия, спокойно. Достатъчно следя темата, че да знам кой пост към кого е насочен. И видях много добре.
И въпроса ми си остава...

# 151
  • Мнения: 1 175
Супер ни е с децата. Не бих ги оставила за почивката. Това ни е най-хубавото време заедно през годината.

# 152
  • Мнения: 15 379
Kat Von D, не.

# 153
  • Мнения: X
Да не говорим ,че има и хора ,които ходят на почивка с 25 и 27 - годишните си "деца"...    Laughing

# 154
  • Мнения: 12 687
Да не говорим ,че има и хора ,които ходят на почивка с 25 и 27 - годишните си "деца"...    Laughing

Аз. Прекарахме чудесно. Само много се изморих.

# 155
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз преди писах в темата,че ми е добре с детето да почивам и редуваме с нея и без.Наистина ни липсва като не е с нас.Нооо,този уикенд ми скъса нервите и се заканихме освен на море никъде да не я вземаме.Направо изтрещяхме. smile3511

# 156
  • Мнения: 234
Да, почивах ме с детето. То беше по скоро екскурзия за 5 дни. Баща и и така не е с нас по 6 месеца, остава и като си дойде да ходи ме някъде без нея. Той не иска и да чуе. Но аз му казах, че ако до следващата пролет сме се отбили, остава ме я на мама и отива ме поне за 3 дни някъде сами.

# 157
  • В.Търново
  • Мнения: 6 720
До сега без децата на почивка не сме ходили,винаги с нас са били.Големия ще става скоро на 10г.,а малкия е на 2г.1мес.Твърде егоестично ми се струва да ида с мъжа си на почивка и да си правя кефа на морето,а децата ми с баба си у дома,няма как да стане.

# 158
  • Мнения: 160
Създадеш ли дете, вече не си сам никога. Не съм могла да си представя почивка без моите деца откакто съм ги родила. Каква почивка ще е без семейството ми...

# 159
  • Мнения: 1 567
Да не говорим ,че има и хора ,които ходят на почивка с 25 и 27 - годишните си "деца"...   Laughing

Аз.  Embarassed Embarassed Embarassed Blush Ма моето е 19 годишно. И бяхме 3 дни заедно.
В комплект с малката, която е 7,5 год. И си изкарахме супер. Само дето единия ден и двамата се наговориха "да не слушат мама""....та аз изтрещях... Mr. Green

# 160
  • София
  • Мнения: 747
Аз бях с двете ми деца-на 10 и на 5години.Сестра ми,с нейните две деца -на 17 и на 6г,беше лудница Laughing

# 161
  • Мнения: 14 654
Да не говорим ,че има и хора ,които ходят на почивка с 25 и 27 - годишните си "деца"...    Laughing

Toва е съвсем различно, моите родители понякога канят мен и сестрите ми, и нашите деца с тях на почивка, даже сме на повече от 25 и 27 Simple Smile Само с майка ми и големия ми син също съм ходила. Но пък без мъжете.
Лично на мен ми харесват всякакви конфигурации за почивка и винаги си изкарвам добре - с мъж, с деца, само с едно от изброените, без нито едно, с приятелка - не ми домъчнява за никого, не се чувствам виновна, че аз се забавлявам, а друг ходи на работа или е "зарязан" при баба си.

# 162
  • Мнения: 1 404
не ми домъчнява за никого, не се чувствам виновна, че аз се забавлявам, а друг ходи на работа или е "зарязан" при баба си.
Давам каквото поискаш, за да ме научиш на същото. Не се шегувам.

# 163
  • Мнения: 14 654
Bili, на мен ми е вродено - още от дете не ми е било мъчно за никого - ходех си на гости при леля ми ми за по две седмици, на зелени училища, на почивка с баба и дядо, и въобще не се сещах за някой от домашните с тъга, не съм ревала за майка ми никога. Обичах като баща ми беше в командировка или майка ми на семинар в друг град. Сега също се наслаждавам на командировките на мъжа ми, особено пък ако успея да ангажирам някой друг с грижата по децата.

# 164
  • Мнения: 2 457
 Joy Егати студенокръвната си Янечек Joy

Общи условия

Активация на акаунт