Вече съм в ШЕСТИ КЛАС.........

  • 24 085
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Нашият още е в силно ваканционно настроение и хич не се сеща за училище. Намериха се деца от класа и само играят, грам не се сещат за училище. Добре че ги избутах да направим снимките за бележника, че да не чакаме последния момент. За цветя нищо не продумват и аз си трая. Понякога ми иде вместо цветя на учителките да им подаря нещо по-полезно, обаче не смея, че да не се разтълкува погрешно. Луди пари се дават за цветя, които траят два дни. За тези суми могат да се купят къде-къде по-добри неща!

# 16
  • Мнения: 256
Здравейте и от мен,моят шестокласник като че ли расте заедно с дрехите.Всичко му става,но все пак понакупих някои дрешки,за да не се чувства ощетен.На сестра му подновявам гардероба всеки сезон,а той милия си носи дрешките по две-три години  Laughing.За училище не ще и да мисли-на 17.09. в НДК ще има изложение на змии и други влечуги и смята да ходи там с приятели-без мен  Cry.Искам да помоля да го впишете и него-Владислав,18.07.1999г.

# 17
  • Мнения: 456
И аз да мина на бързо.Миналата седмица си получихме учебниците,съвсем друго е да видиш нови,здрави и миришещи на печатница учебници.Помагалата ще ни ги кажат на родителска среща.Снимахме се 8 малки и една голяма 9/13 за 5 лв.Книгите прочетохме,и математиката започнахме на 09.09,така че вече вече започва да се настройва за работа.На въпросния терариум ходихме,ако е този с двуглавата змия,много интересни видове паяци,жаби,змии и гущери.Дори се снимахме с 30 кг.питон.Желая на всички деца успех,а на нас търпение и любов през новата учебна година.
 tzarina,честит нов дом!

# 18
  • Мнения: 1 296
Добро утро и успешен ден днес Hug
Виж ти, новината за изложбата в НДК не я знаех, но със сигурност ще отидем. Може и баткото да дойде с нас. Те двамата обичат такива животинки Simple Smile
Ние още не сме си купили раница. И честно казано съм в чуденка каква да се купи. Миналогодишната му беше от Джъмбо и се скъса точно в последният учебен ден Grinning Вероятно следобяд пак ще отидем там да поразгледаме.
Една позната снощи ми препоръча раниците от ОМВ, че били доста здрави. Но нали трябва да си има предвид, че ще побира и скицници, високи тетрадки и прочие.
Тази сутрин четох в пресата интервю с директора на нашето училище. Много пробивен и отворен къв децата и родителите човек Peace
slon,   bouquet

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 113
Хайде цоп и аз в новата темичка, да ни е честита и пълна само с положителни емоции!!! Аз ще съм с първокласника, каката е в същото у-ще, така че ще присъствам на 15-ти...Цветя ще взема днес след обяд...И май всичко е готово... Grinning Ваксини не слагам, разчитам на Цитросепт и много, ама много прясно изцедени сокове и плодове...Снимките при нас са 5 лв. за четири броя, от години си е такава цената...Последните дни ръчкам щерката да прегледа малко математиката, но тя все още си стои неотворена...Заплашила съм я да остане без ФБ , ако се изложи в началото на година. Това обаче хич не я стряска, гледам забравила е колко съм страшна!!! Mr. Green  Всъщност ще имат ли входящи? newsm78
Добре дошли на новите попълнения в темичката ни!!! Hug

# 20
  • в един топъл дом
  • Мнения: 136
Хайде и аз да се запиша в новата тема. Училищната треска вече здраво ме е обхванала, защото тази година ще имам двама ученици. Шестокласникът всеки ден ходи до училището, защото води първокласника ни на лятна академия и на репетиции за тържеството на 15.09.  Там се е видял с някои учители и съученици. Купихме нова раница, защото със старата изкара 4 години и е за подмяна. Днес ще взема снимките от фотото и ще купя бележник.
За цветя е ясно, че на класната ще подари, но се чудя дали и на някои други учители по основните предмети да не купим по цвете.
Вчера започна да решава задачи по математика. Казвам му, че входящите нива ще започнат още първа-втора седмица и трябва да преговаря, но не му се иска.
Пожелавам на всички ученици и техните семейства здраве и духовни сили за една успешна учебна година.

# 21
  • Мнения: 11 607
Нашият още е в силно ваканционно настроение и хич не се сеща за училище.

За цветя нищо не продумват и аз си трая. Понякога ми иде вместо цветя на учителките да им подаря нещо по-полезно, обаче не смея, че да не се разтълкува погрешно. Луди пари се дават за цветя, които траят два дни. За тези суми могат да се купят къде-къде по-добри неща!

Никакво училищно настроение при моите ученици.......Направо не мога да повярвам,че училището започва.....Като сън ми е.......И...по слухове май в училището на второлака учебната година ще бъде открита от Георги Първанов.......Но дали е така.....

Цветя не купувам....Не обичам и протестирам така покрай високите цени на 15.09. и 08.03......Ще взема по 1 картичка и това е! Има шанс да остане повече от 3 дни.........

# 22
  • Мнения: 1 296
Търговците на цветя направо ,избиват рибата с тези цени #Cussing out
Но моментите на ,,златна жътва,, както един се изказа миналата година им се броят на пръсти в календарната година.

# 23
  • Мнения: 620
Кац!
Това с цветята направо го мразя. Не разбирам какво толкова  намират хората в трупове на растения. Още повече пък учителите направо биват заливани с цветя на 15 септември. Както и да е.
На нас учебниците никога не се раздавали по-рано...
Задължителната литература е прочетена почти цялата, изключение прави "История славянобългарската", така че ще я наваксва в движение. Сърце не ми даде да настоявам през лятото и за нея, толкова хубаво си изкарваха на морето Simple Smile Пък и ме спечели с това, че направо се влюби в Оскар Уайлд Simple Smile
"Под игото" беше прочетено, но с мъка и заклеймено за вечни времена като най-досадната книга на света Simple Smile
Вече й се ходи на училище  Shocked Очаквам ентусиазма да изчезне на втората седмица.
Противогрипни не слагам, вярвам в имунитета и в необходимостта от тренирането му.

# 24
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 И ние се размърдваме предучилищно. Книгите са почти изчетени. Покупки за учебната година тепърва предстоят,не си давам зор,ученикът-още повече.
 Истерията в цветарниците и мен много ме дразни.Класният е мъж.Децата много не го харесват(вече) И съм в чуденка.

 Добре дошли на новите майки! Успешна година на шестокласниците!
 Мамо Цоцоланке,благодарности за темата Hug

# 25
  • Мнения: 17 987
Ето ме и мен при вас, директно с въпрос- ще учат ли на 17 септември и няма ли да им дойдат много 2 петъка един след друг  newsm78

Ваксини никога не съм слагала, нашето джипи е твърдо против, брат ми си слага веднъж, седмица след това лежа в болница с пневмония. Голямата беше много болнава до 3 трета група, после рязко спря да боледува. Сега дребната е трета група, надявам се да вземе пример от кака си и да се сети кво трябва да прави  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 296
На сайта на нашето училище пише, че откриването на учебната година утре започва в 9,00 часа.
Щом нищо не пише все още за учебници, значи ще ги дават на място.

# 27
  • Мнения: 4 447
Привет!
Маме,   bouquet
И моят шестокласник е все още във ваканция. Като си спомня как си отспиваше до 3-ти час миналата година, дано ваканцията не продължи до към Коледа...
Успешна учебна година на всички! най-напред здраве на децата и семействата им!
Пожелавам си и на мен търпение и да не ви изпускам от око (за кой ли път се заричам)!

# 28
  • Мнения: 11 607
Ето ме и мен при вас, директно с въпрос- ще учат ли на 17 септември и няма ли да им дойдат много 2 петъка един след друг  newsm78

Нямам идея за 17-ти........То едно учене ще е - най-много нещо спортно да го измислят.......Защо 2 петъка един след друг?

# 29
  • Мнения: 1 296
Заради септемврийските празници съботите се отработват/отучват.
Аз съм сигурна, че нашите ще ги заведат някъде с класа.

Общи условия

Активация на акаунт