Кучкарска

  • 14 083
  • 230
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 10 378
Момета, пийте си и двете `апчетата и си тръгвайте от работа вече.

Само да питам, в България кучетата още ли се разхождат без наморници?
знам, че е провокация, ама се задавих  Laughing

# 211
  • Мнения: X
Аз пък не знаех, че е провокация. Дори се извиних за грубостта. Но нека да поясним с Огледалцето, че ние не работим, а си седим вкъщи, защото ни е страх от кучетата.

# 212
  • Мнения: 326
Но нека да поясним с Огледалцето, че ние не работим, а си седим вкъщи, защото ни е страх от кучетата.

 Глупости. Мен цяла глутница лаещи кучета пазачи на складове не могат да ме уплашат. Все пак съм гледала "Говорещият с кучета" на Сизър Милан  Peace

# 213
  • Мнения: X
Трябва и аз да си пускам по-често НГ.
Мен обаче продължава да си ме е страх и бих ти предложила най-сърдечно да дойдеш да ме изведеш, може и да покажеш някой друг трик как да се справим с тези невъзпитани песове.

# 214
  • Варна
  • Мнения: 6 339
Все пак съм гледала "Говорещият с кучета" на Сизър Милан  Peace
Любимото предаване на котарака ми!  Joy
Посмях се на воля!  Laughing

# 215
  • Мнения: 2 510
Все пак съм гледала "Говорещият с кучета" на Сизър Милан  Peace
Любимото предаване на котарака ми!  Joy

Ясно, каква е рецептата.

# 216
  • София
  • Мнения: 1 508
От сутринта ми оправихте настроението  Grinning

Отилия, знам, че всичко това е сарказъм и ирония, но май успя да заблуди някои, а и много сладко прозвуча  Hug

# 217
  • Мнения: 521
Трябва и аз да си пускам по-често НГ.
Мен обаче продължава да си ме е страх и бих ти предложила най-сърдечно да дойдеш да ме изведеш, може и да покажеш някой друг трик как да се справим с тези невъзпитани песове.

Оти не само може да те изведе, ами ще те научи да лазиш, да скачаш, дори и да даваш лапа Laughing

# 218
  • Мнения: 2 510
Трябва и аз да си пускам по-често НГ.
Мен обаче продължава да си ме е страх и бих ти предложила най-сърдечно да дойдеш да ме изведеш, може и да покажеш някой друг трик как да се справим с тези невъзпитани песове.

Оти не само може да те изведе, ами ще те научи да лазиш, да скачаш, дори и да даваш лапа Laughing
Само това ли? Трябва ли да лае?
Да се кандидатирам за домашно куче.
Трябва да си избера първо порода.
А собственик? А ,не отказвам се!

# 219
  • Мнения: 12 674
Внимавай да не те загубят. След всеки почивен ден има загубени и се скитат горките немили-недраги.

# 220
  • Мнения: 2 510
Внимавай да не те загубят. След всеки почивен ден има загубени и се скитат горките немили-недраги.
Да, но ги търсят или си намират други стопани. Има и по-тежки случаи.

Ако човек се изгуби надали ще има този късмет.

# 221
  • Мнения: 0
Никак не съм по забележките, а и съм забелязала, че обикновено не вършат работа. Ако има такъв закон, трябва да има санкции при неспазването му, а аз не се сещам кой би санкционирал. Саморазправата не ми е по сърце.

Аз също имам неприятен опит със забележки. В крайна сметка ако има закон, би трябвало да се изпълнява. А ако не се изпълнява, трябва да има санкции. Само че кой да следи за изпълняване на закона? Може би ние. Ама тогава как да действаме? Да правим забвележки ли?.... омагьосан кръг.

# 222
  • Мнения: 0
Трябва и аз да си пускам по-често НГ.
Мен обаче продължава да си ме е страх и бих ти предложила най-сърдечно да дойдеш да ме изведеш, може и да покажеш някой друг трик как да се справим с тези невъзпитани песове.

Ако разберете начина за справяне с тия лаещи агресивни четириножки, ще се радвам да споделите. По форумите се добрах само до ето това нещо: http://www.-spam009-/content/view/2267/3/
Предложението звучи логично а и малката партия сигурно няма да е обвързана с парите на бездейсващи правозащитни организации, както са сегашните.
Искам спокойна и хубава София за моето семесйство!

# 223
  • София
  • Мнения: 1 508
bernadetta, би ли написала, моля те, какво пише там, че не ми дава да чета съдържанието.

# 224
  • Мнения: 6
Хубаво де , то лесно да се вмъкваш в гледните точки , ама някой реално да предложи нещо ,което удовлетворява и двете страни... Whistling
Отилия като го видях това се сетих за тебе  .

Общи условия

Активация на акаунт