Елегантна рокля с тънка презрамка ще облече всяка Дюканка-255

  • 40 958
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 141
nikolexa, много ме радваш! Браво! Е това искам и аз - да се откажа от ядене когато съм ядосана. Аз съм от хората, които от нерви дебелеят. Дебелеят, защото ядат...

# 16
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте, момичета  Hug
Какво е станало с тук, от четири часа има нова тема, а не е изпълнена първата страничка  Grinning

Вещи, супер снимки, с първата човек се зарадва, а втората-депресира  Joy

Чета ви от време на време да проверявам как сте, радвам ви се, имате страхотни резултати.Виждам тук една моя любимка от друга тема, Натали Никол-много късмет и изчезващи килограми /аз и там само чета, де/   bouquet

Искам да ви се извиня, че може да задам някой и друг въпрос в друга диетична тема, чувствам се глупаво да се мятам насам натам в подфорума, но искам да сваля още 2-3 кг, а усещам, че не мога с Дюкан /все още смятам, че това е начинът за справяне най-бърво и ефективно с много килограми/.

Пожелавам успех на всички и много усмивки  Hug

# 17
  • Мнения: 169
Mimenista , изварата я намерих случайно в магазин Европа...не ходя по принцип там, но сега ще ходя само заради това  Grinning а цената е около 2,80-3,00/ кг не знам и аз колко точно, но  опаковката е вакумирана и е около килограм и нещо  Peace та спокойно си изкарах седмица и нещо с нея  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 0
(не)Обикновена с много усилия и търпение всичко се постига. Продължавай напред и не се отказвай. Пожелавам ти успешно да достигнеш целта си. Изглеждаш чудесно с новата визия Hug Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 0
Благодаря на всички, които ми даваха кураж!   bouquet  Heart Eyes
Днес макар и само с килограм и половина вече видях резултат като си обух едни доста теснички дънки. Започнали са да ми се отпускат  Flutter Flutter Сега наистина имам мотивация!

едит: Като стана въпрос за извара Simple Smile Тук прочетох за една извара от Кауфланд. Страхотна е!!! Благодаря на Дюканката, която я спомена Mr. Green Ям я в промишлени количества... Blush Blush

Последна редакция: пт, 16 сеп 2011, 20:42 от miss sixty

# 20
  • Мнения: 169
Тук прочетох за една извара от Кауфланд. Страхотна е!!! Благодаря на Дюканката, която я спомена........

ще споделиш ли марка  Wink

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Тук прочетох за една извара от Кауфланд. Страхотна е!!! Благодаря на Дюканката, която я спомена........

ще споделиш ли марка  Wink
Олимпус май беше или нещо подобно, много е хубава, особено ако обичаш извара Mr. Green

# 22
  • Мнения: 0
Тук прочетох за една извара от Кауфланд. Страхотна е!!! Благодаря на Дюканката, която я спомена........

ще споделиш ли марка  Wink
Олимпус май беше или нещо подобно, много е хубава, особено ако обичаш извара Mr. Green
Точно така. Simple Smile Същата е... Peace Аз я ям всякак..особено вкусна е по следния начин: листенце шунка, 2-3 лъжици извара и навито на руло...  Blush Flutter

# 23
  • Мнения: 169
Да, много е хубава, но според мен е с повече мазнини, но в момента нямам под ръка опаковка, за да прочета..........а шунката каква марка е?

# 24
  • Мнения: 0
Да, много е хубава, но според мен е с повече мазнини, но в момента нямам под ръка опаковка, за да прочета..........а шунката каква марка е?
На Браво...до 1.5% мазнини. Също оттук научих за нея, но не е никак евтина - 3.50лв за 200гр. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 169
ами не ми се вижда скъпа....а пуешка ли е?

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
М, не ми се сърдете, но ограничавайте шунките, че се задържа доста от тях, ама то аз съм същатата де, но искам ли раздвижване на кантара, карам няколко дена без тези удоволствия и резултата е на лице.
Загубиха ми се много дами тези дни, надявам се да не са сърдити на всички ни и да се разпишат.
Момичета, моля ви имам нужда от вас, не пишете и аз не свалям, ама съм егоист Mr. Green
Най новото при мен е че започвам да уча шведски! Тъй де да имам с какво да се занимавам, че ми е скучно Joy Joy Joy
Чакам, козинки, тигани, съвети и всичко което днес ми липсва, моля да ме зарадвате  bouquet

# 27
  • София :(
  • Мнения: 215
                   Добра ви вечер  Hug
               Защото се уредих утре да почивам и тази вечер ми се доспа без време... Но вина има и "асансьорният" техник сигурно - за първи път от седмица си е в къщи за през ноща и мисля да му излезе през носа  hahaha
                Хапя, разрешеното количество прясно мляко е 250 мл  Naughty Само напомням  Wink
                rensitoooo , поздравления за постигнатото, но... при нас "новите" се представят по протокол - възраст, ръст, раждали или не... И не го приемай лично, но запетаите много облекчават четенето  Wink Относно килограмите под калкулатора - доста девойки тук свалиха под калкулатора, но... чичко Дюкан явно е намерил много точна формула и се оказва, че е трудно да се задържат такива килограми... Въпреки това ти пожелавам да стигнеш желаното от теб тегло и без проблем да го задържиш, завинаги  Peace
                 Crystal Bell, добре завърнала се  Hug И да, права си, по-добре от вчера, защото... утре понякога никога не идва  Peace
                 Вещи, къде пак успя да ме снимаш с тениската!? Божеее, никога няма да се намъкна в такова рокле  Cry Ама дай Боже, поредната страничка в новата тема да ми донесе три пъти по толкова свалени килца...
                 poem, съвсем възможно е, но ако закъснението стане въз голямо - на консултация  Peace Не че открих топлата вода де  hahaha
                 Only, то не останало   bouquet
                 kris70, искам и аз такава работа...
                 MariDi, за теб 200,за мен 100, за други по кило..., при това само за нас в темата, а още колко мацки чакат минуси... - той Дюки да не си ги вади от ръкава  hahaha
                Dorchester, отлежава тук един кантар на zorita, да ти го пратя...  Wink
                 pepit, я кажи какви ги натвори, че търсиш подкрепа от тиганите? Аз си пазя един с опаковката за такива случаи, но не го размахвам без основателен повод...
                 veroni76, за почти три години на режима, само веднъж ми закъсня с около седмица, а не съм приемала нищо, но пък ям риба, при това мазна риба, поне 6 пъти седмично. Имам предвид поне на 6 хранения за седмицата. Добре че го почнах този режим, че да си отям на риба  Peace
                 nikolexa, ти си уникален пример, но... спорта има огромно значение  Peace Де да можех да убедя и мързела си...
                bigbaba3, ти да мълчиш  Naughty Да дава Господ на всяка жена да е с дух като твоя  Peace
                (не)Обикновена, те моите и сега се притриват, ама с какъв кеф си ходя с рокли... и всеки път като си харесам нова се сещам за mirka75... Hug Не че ми стоят като на нея де...  Blush
                кали 08, не защото ядат, а защото ядат боклуци. Я изяж три пилешки пържоли или две риби, пък пак кажи, че се дебелее от ядене  Wink
                talyyy, ти си питай, лошо няма, ама... вземи се появи на някоя среща, че ти забравих фейса  ooooh! Ще се сблъскаме на улицата и няма да се прознаем...
                >> Ba®ça_Ģĩ®L <<, нямам такъв магазин на сгода, но... вече втори път в Метро няма от моята извара и ... ако се налага, ще обикалям и до Европа  Crossing Arms Да му бера лйката, не се съобразяват тези хора с дюканския режим и това си е Thinking Пък какви цени са напраскали на изварите...  Shocked Баш Олимпус е, ама аз предпочитам да си купя кофа 5 кила... нищо че е с 5% масленост  Crossing Arms
                miss sixty, виждаш ли!? Мрънкаш, не мрънкаш - отслабваш. Малеее, колко  ми беше хубаво, когато "тесните" дрехи започнаха да ми стават удобни... Ама да не мислиш, че дрехите са били тесни!? Сега влизам в единия крачол на панталоните от онова време, явно аз съм била дебела  Blush Не че сега съм фиданка де... Всъщност... фиданка съм, ама на боабаб  hahaha
                 Mira 1919, аз бях до тук с коментарите за твоята енергия  Blush Аз с един мъж, за цяр, изнемогвам, а на теб ти е скучно с четири деца  ooooh! Айде, дочака козинките, въпреки че дста енергия трябваше да впрегна, за да ги намря и да нашаря чергата до края...

    

                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug Hug Hug
             

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Мимс, много благодаря  bouquet
Сега остава и Смайлсчето да ни навести, да ме успокои, че не е сърдита и си лягам, обещавам Hug

# 29
  • Мнения: 4
Добър вечер ,
четейки четейки и пак четейки ...незнам защо това , че се меря всеки понеделник не го считам за неправилно , а за крайно  удоволетворяващо за мен. Винаги съм - . Нямам навика да се меря всеки ден, а и не искам да си го създавам. В къщи нямам кантар , а и нямам намерение да си купувам. Меря се  в нашите, в които съм всеки Божи ден .... но меренето го правя веднъж седмично. Само споделям Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт