Февруарки седмици броят, че изминаха половината си път! - Тема 8

  • 20 441
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 52
Fabianna Рита дивачето мамино,ама чак тази сутрин започна .Ейй,24 часа не помръдна това инатливо човеченце,та ме изправи на нокти ooooh!
Ralipo Оле,така ли?!!Ама аз мислех,че като сме зимни бубки не трябва да излизаме,да не ги простудим newsm78 Идея си нямам как се отглежда " Снежинка"...Ама на кой ден се ивежда навън?И пак ли така-първия ден 3-4 мин,после 10,после 15...?

# 721
  • Мнения: 31
На запад ги изкарват още в деня на раждането, там, където е раждала сестра ми, стаята е била с тераса. Та на другата жена в стаята бебето прекарало първия ден от живота си един час на терасата  Wink

# 722
  • Мнения: 678
Нас ни изписаха на 4 ден-03.02.
Още нямаше 10 дни и започнах да я изкарвам на терасата,южна  е и не беше  остъклена.Добре облечена в яке или ескимосче и с шапка.И така по 10,15,20 мин.всеки хубав ден около11 часа.Може дори да се изкара количката и да поспи малко там.И на 19 ден от раждането вече бяхме на вън в количката за 1 час.И така започнахме в разходките.

# 723
  • София
  • Мнения: 52
Малеее,направо съм изумена!Нещо съм много назад с материала тогава,чак се засрамих.Само не ми се смейте,щото наистина ми стана неудобно.Сега ме хвърлихте в тъч просто.Аз си въобразявах,че първото извеждане ще е пролетта...Добре,че отворих дума за излизането....Ми аз тогава трябва да купя количка!Количката я бях оставила чаак за март-април!Леле! Пепи,що не се отваря този линк?

# 724
  • Мнения: 678
Приятелки ли сме във фейса?
Аз съм Петя Андреева

# 725
  • София
  • Мнения: 52
ей ся ще се сприятелим  newsm47

# 726
  • София
  • Мнения: 6 261
Момичета, тези цени за ражд. в Токуда нали са и ако част се поеме от ЗК?  newsm78 Че и аз четох за такива суми, Токуда ми е близо (не че МД или правителствена са ми далече  Wink ), но и аз мене са непосилни...  Sad

Последна редакция: ср, 28 сеп 2011, 10:04 от Спящата

# 727
  • София
  • Мнения: 52
Абе,мацки,като гледам Пепи сега във фейса ,а като гледам и албумчето ни,направо взех да се шашкам-само аз май съм станала кюфте и половина.Ма толкова сте фини и хубави,радвам ви се от сърце!Уф,ще трябва да кача и аз някоя снимка да  видите каква е Убост,каква е Многотия у мене Mr. Green Joy

# 728
  • Варна
  • Мнения: 320
Любче, аз зимата слагах шапката вечер след баня. по-късно по някое време я махах, и не спеше с нея.
а навън задължително, простудите най-често тръгват от ушите
за разходките момичетата са прави. колкото повече го държиш вкъщи, по-изнежено става. не случайно зимните бебета са по-болнави заради остарели бабешки разбирания

# 729
  • Мнения: 678
А,Любче,хайди де,ча викам да разгледам снимки ама,йок...намаш.Качвай,да ти се радваме.Аз съм качила досега около 7 кг,но съм висока и само на корем и малко в ханша....

# 730
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
добро утро, мами,
Любче, радвам се, че си се успокоила! Ти явно много си се шашкаш по принцип.  spoko hug
А иначе не бой се не си само ти кюфте, аз съм същота работа, даже предполагам, че съм по-зле от теб. По принцип съм си пълна. Проклетото Хашимото ми разказа играта. По този повод и аз да кажа, че пулсът ми е 100. На последната консултация с ендокр. се очакваше да ми вдигне дозата на Тироксина за есенно-зимния сезон, но като ми пипна пулса и подскочи. Каза, че просто не смеел повече да я вдига, че още щял да ми скочи. Според него 100 е пределна граница, над която е не е хубаво да се преминава.
Спящата, тези цени в Токуда са при положение, че си здравно осигурен. Сега нали сложиха някакъв таван за избора на екип-900 лв, та се принудиха май да намалят цената, но веднага си я компенсираха с някакво задължително условие за дарение към болницата. За мен лично тези цени за избор на екип са абсолютно нереални. Дори 800 лв е нереално. Чист рекет. Явно просто има жени, готови да отделят такива огромни суми, като 3000 лв и то за едно раждане щом поддържат тази цена.
А болката в таза и киселините направо ме съсипват. Вчера направо преревавах от болка. Нощес също. Явно се е прищипал някакъв нерв и болката слиза по крака надолу. Цяла нощ редувах киселини с болки в таза, повръщане и не знам вече...

# 731
  • Мнения: 61
Привет мами Hug
Прегледах на бързичко какво сте понаписали..Елси,честити ти новини за розовките гащи.
Относно изкарването на бебето,моя твърдо се закелеши,че до 40 ден няма да го изкарваме,е изпуших ви казвам Mr. Green Казах,че тая работа няма да стане..и да не се държи като дърта свекърва.Живот и здраве,всичко да е наред аз още от сега си знам,че ще имаме доста пререкания относно гледането.Мъже ще.. Twisted Evil

# 732
# 733
  • Мнения: 14
Misence /jenny/  Успокояваш ме като ми казваш за приятелката си Simple Smile
Аз просто искам да решат кое е най-доброто, а не да чакат и да се надяват да не се спука...


Ralipo Благодаря ти!  Hug Hug

Любомира  Казах ли ти, че бебето си е почивало вчера Simple Smile
Апък за мъжа ти и поличката - явно всички мъже пазят ревностно дъщерите си...
Моят мъж като разбра, че ще имаме момиченце беше много щастлив, но още като излезнахме от кабинета на докторката ми каза: " Всичкото хубаво, ама ще е най-хубаво ако стане обратна - за да не се налага да пребивам момчета, че са гадове.."    ooooh! Party

# 734
  • Мнения: 115
Алекс мъжа ти ме разби направо  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт