Наближава...Дядо Коледа подаръци стяга

  • 64 924
  • 813
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 296
това е втората коледна тема в която се записвам днес  Wink
А коя е първата? Обичам коледните теми, особено за подаръците Hug
Сутринта четох в пресата, че тази година зимата ще дойде рано, още през ноември.

# 16
  • Мнения: 1 983
Записвам се и аз тук. Нашето момиче ще е на около 7 г и половина, засега нищо не е казвала, а и аз честно казано нямам никаква идея за подарък. ooooh!

# 17
  • Мнения: 169
maia_a ,не разбрах какво сте си купили,че и поделили с други.
А този аквариум е интересен,но кой ще му дава на детето да се мокри?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 006
maia_a ,не разбрах какво сте си купили,че и поделили с други.
А този аквариум е интересен,но кой ще му дава на детето да се мокри?
Имаше някаква промоция при купуването на два аквариума.  Явно хората са се комбинирали с някой друг, който иска аквариум и им е излязло по-евтино. А децата едва ли могат да се измокрят много. То водата е колкото една чаша.

# 19
  • Мнения: 169
Благодаря за уточнението.
Интересен е аквариумът,трябва да помисля и да взема най важното,докато не са свършили още.

# 20
  • Разград
  • Мнения: 377
В Хиполенд се продаваха два аквариума на цената на един и така на нас ни излезе 20.00лв вместо 40.00лв. Той е толкова малък, че няма как да се намокри дете на 3-4 годинки, което вече и си разбира и какво прави и как. Това е нашият първи подарък за дъщеричката ни.

# 21
  • София
  • Мнения: 11 708
И аз се записвам да следя темата.Наистина още е рано и дъщеря ми нищо не е споменала да иска,но идеи никога не са излишни.

# 22
  • Мнения: 31
Темата за мен е  на време, защото ни предстои имен ден ,рожден ден , Коледа и не знам какво за кой повод да купя.Ще ви следя .

# 23
  • Варна
  • Мнения: 5 530
И аз се записвам да ви следя. Като знам колко пъти си сменят желанията в рамките на няколко седмици все още съм далеко от покупката на каквото и да е, но пък с удоволствие ще следя вашите идеи.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Записвам се и аз да следя.

За съпруга мисля да намеря някоя хубава оферта за уикенд на планина, хем и аз ще намажа от подаръка.  Embarassed

# 25
  • Мнения: 8
SUNNY SKY,Каква добра идея за подарък на таткото. А иначе баткото ни има някакви предпочитания за робот, но аз мисля да е такъв, който да се сглобява, за да може да развива и фантазията си малко, та мислихме с нашия татко и решихме да е от конструктор лего. Там има и много интересни други видове пак за зглобяване-летящи кораби и т.н. - абе все неща от нашата страст. Та май баткото е готов с избора, сега малкия ми е още мътен, ама да видим. Трябва да е нещо също толкова интересно, защото иначе рискуваме и да се скарат за подаръците. Все подаръка на другия е по-харесван smile3555

# 26
  • София
  • Мнения: 574
Аз много искам да зарадвам малката си дъщеря с това бебе,но да видим дали ще стане...http://www.bebe-best.com/antonio-juan-bebe-kukla-cojin-5528-p-20194.html

# 27
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
и аз да събирам идеи.
Малкото вече има един подарък ,  но за Соничка нищо не ми хрумва newsm78

# 28
  • Мнения: 108
Ето за това щастливо личице бих дала всичко, а дано и дам идеи за някои мами на куклички!
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2898/140483563510712945741316 … 0sttIYQnhWb1D.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2665/496579265989366104131620 … hG7bOwarpeU7f.JPG

Би ли споделила куклата откъде е , защото обмислям като вариант такова нещо да взема. Също и цената каква е. Благодаря предварително!

# 29
  • Разград
  • Мнения: 377
Куклата я купих през Март за рождения ден на дъщеричката ми, който беше през Май.
Струваше 70.00лв, но беше намалена от 80.00. Купих я от Разград, който е родният ми град и където живея.
Не знам Вие от къде сте, но Ви пожелавам успех в намирането. Много е хубава.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт