Отговори
# 300
  • Мнения: 4 582
Някой да е чул от бг сериалите или игралните нещо скоро да почва или да се снима в момента, че много сухо стана само под прикритие не ми стига...

# 301
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Коментираше се, че предстои да гледаме Революция Z  Peace

# 302
  • Мнения: 3 957
Ама през март

# 303
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
А аз се чудех какво става и защо не започва - тъкмо да имам време да изгледам миналите сезони  Blush

# 304
  • Мнения: 3 826
Някой да е чул от бг сериалите или игралните нещо скоро да почва или да се снима в момента, че много сухо стана само под прикритие не ми стига...

Нов бг филм  в кината - ''Вила Роза'' ,
както и реклама на нов филм на Ники Илиев и Саня Борисова ,
както и продължение Корпус за бързо реагиране 

# 305
  • Мнения: 2 278
Не е сериал, но някой знае ли кога почва Къртицата?

# 306
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Не е сериал, но някой знае ли кога почва Къртицата?
Има тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=764474.0

# 307
  • Мнения: 528
Ще има турне на актьорите от "Живи легенди". Филмът е страхотен, чакам да дойдат в моя град да ги видя и да се снимам с тях, както и да си взема автограф. Дано Орлин да попее. Simple Smile)

# 308
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
На 4 март, вторник от 21 часа стартира новият трети сезон на "Фамилията"  newsm68 newsm44

http://www.btv.bg/seriali/familiata/videos/video/485127008-Famil … _ot_21_chasa.html

Последна редакция: пн, 17 фев 2014, 22:14 от a.l.e.n.a

# 309
  • Мнения: 1 455
Да питам за Революция Z, неможах да открия отделна тема. Започна ли 3ти сезон? Преди ги следях във ФБ, но сега никой не обновява страницата им.

# 310
  • Мнения: 4 590
Не е започнал, очаква се скоро. Има си тема. Peace

# 311
  • Мнения: 718
знаете ли откъде мога да си сваля Живи легенди?Simple Smile мерси предварително

# 312
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 205
Аз го гледах на кино, не знам откъде да го свалиш, но филмът е страхотен! Много ни хареса!

# 313
  • Мнения: 718
и аз много искам да го гледам. дават ли го още по кината досолкото си спомням не излезе ли някъде през февруари? и Чужденецът ми се гледа и него търся да го сваля но нещо не мога да попадна на правилното място.Simple Smile

# 314
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 490
В Бургас примерно "Живи легенди" все още върви на екран.
Нека да сме солидарни поне малко с усилията на българските кинотворци и да дадем и своята лепта във вид на един билет за кино, за да имаме поне някакво основание да искаме да се снимат повече и по-качествени български филми.  Peace

Преди време имаше сайт, на който с/у някаква символична сума от 2,00-2,50 лв можеха да се гледат нови български филми онлайн. Дали съществува все още?

Общи условия

Активация на акаунт