Мъжът ЛЪВ!

  • 79 723
  • 191
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 191
Даа, за флиртуването определено. Това е едно от малкото неща, които ме изкарват извън релси в моя Лъв. Ама нали е най-прекрасен ...  Wink

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 3 965
Да ви следя че явно от тази зодия няма как да се отърва.
Баща - Лъв
Майка - Лъв
Сестра - Лъв
Мъж - Лъв
Хубав ден!

Чудесна комбинация  Grinning
Ти коя зодия си?

# 32
  • Мнения: 152
Здравейте,
аз съм представителка на зодия Телец, а партньорът ми е Лъв.
Като цяло аз съм доста властен характер,но той някак се мъчи да ме подтисне под неговия характер,което е равно на епичен сблъсък.Много трудно правим компромиси,предполагам,че от гордост.А на него му е в повече.До сега не съм го чула да се извинява.Романтиката му е непонятна според мои наблюдения,а аз така жадувам за нея. Много държи на приятелите си,понякога си мисля,че ме оставя на заден план,но всъщност зависи от кой момент на деня е,ако е на работа само работа,ако е с приятели умът му е там,ако е с мен е най-влюбения човек....Всичко,което му вдига самочувствието е добре дошло. Simple Smile)))) това са моите наблюдения  Thinking Thinking

Последна редакция: сб, 18 яну 2014, 23:19 от Zara_05

# 33
  • Мнения: 263
много правилно,и аз съм телец и си задавам въпроса как съм го търпяла толкова години,добре,че се отървах Laughing

# 34
  • Мнения: 289
Десет години съм с моя лъв и си живеем добре, като имате предвид, че съм скорпионка. Мил и грижовен, но понякога трябва да го побутвам за някои неща.

# 35
  • Мнения: 62
 Simple SmileЗизи12 описва мноу странен лъв, мейби с асцендент дева. newsm78 И моят е лъв, аз няма да се хваля, че съм суеверна. Laughing Май ревността е най така изявената негативна черта.

# 36
  • Мнения: 42
Хоп и аз тук. Водолейка омъжена/6год./ за малко плюшено котенце. Галкаш ли го по гръбчето мърка... Като не е на кеф:
Скрит текст:
Обича да се излежава на топло/може и цял ден/. Не хуква да върши работа със засилка. Трудно му е почването, но при добра дипломатика почне ли спиране няма. Удома майстор не е влизал. Влюбих се в него, след като ми залепи една гипсова фигурка, донесена от Венеция, която изпуснах и направих почти на прах. Изобщо не личи да е падала. Забавен баща е, но във възпитанието хич го няма. Това в нашия случай се дължи на професията му, която предразполага той да е този, който да глези детето. Обича гостите. Предпочитания към храната: Закуска- пържоли. Обяд- пържоли. Вечеря-   luvbed Embarassed . Обича да ми   chef, помага в домакинството-  hang, newsm79, къпе детето.  Романтичен, ама не помни рожденни дни, годишнини и подобни. За мен обаче не е важно да ми подари цвете, а да ми подарява всеки ден внимание. Предпочита да получава ласки отколкото да дава  Mr. Green, все се наглася да го масажирам, да го галя. Хазартен тип е, но фишовете му за футбол са една десета от мойте обувки  Wink, чиято цена никога не коментира.
Пу-пу да не му е уроки.  newsm75/ да се брой за баба Яга/.

# 37
  • Nice
  • Мнения: 946
И аз си имам един лъвко от известно време. Най-милото същество на света...с кусурите си де разбира се.
Грижовен е,страшно мил,страстен ,много романтичен и най-много обича да се гушка-все да го галиш...а да ...и масажите Grinning колкото по-често толкова по-добре. В началото беше малко егоист,но може би защото не беше свикнал да споделя и да мисли за друг освен себе си Grinning но се поправи доста бързо.Много споделя,държи и аз всичко да му споделям. На думи никога не се скъпи,прави мноооого комплименти.

Държи все да е моден,все марково да има и за мен ,и за него...Готви вкусно ,но си има специалитети и друго не прави Grinning Grinning помага в домакинството или поне се опитва,не е много по сръчността,но пък все по интелектуалните въпроси е във вихъра си.
Доста е отнесен обаче,винаги нещо забравя,понякога вманиачен във вида си :/ както и в моя.
Прави много компромиси и дори да е виновен се извинява,никога не ме оставя да съм му обидена или да сме скарани.За караниците всичко се казва на момента!! всичко трябва да е изяснено за да се намери решението веднага,за това никога не се сърдим един на друг ,а и няма много поводи,по принцип почти винаги е нещо малко.
Понякога трябва да го ръчкаш и да го тикаш,сам не се сеща.Преди си падаше по хазарт но сега вече не особено,но се вижда ,че му е било страст.

да спомена ,че и аз съм лъв!! Simple Smile Simple Smile от мен за сега почти никакви оплаквания от лъвчовчовците
 

# 38
  • Мнения: 2 461
Здравейте, комбинация Лъв с Лъв сме.Заедно от 5 години.
Положителни качества: верен,честен,добър,грижовен,работлив (ако се наложи),спокоен,уравновесен, готви вкусно,но само някои неща знае и само това прави (другото за мен), помага в домакинството ( казва:нещо да помагам,ако може-давам задачки,но има моменти в които не го искам, защото има излишни сблъсъци на разбирания), той пое прането, аз готвенето и миенето,заедно чистенето  Simple Smile . отговорен,слуша ме,търпи ме, глези ме понякога,не често, не харесва футбол ( имам и други 2 лъва в семейството и при тях е така), няма да ми изневери никога,обича ме( по негов си начин, рядко споделя ме чувствата си). Много е нежен и много обича да се гушка и гали.Кара ме да се чувствам обичана и защитена.Кавалер е, никога не повишава тон.
Скрит текст:
Тук искам да попитам вашите лъвове,казват ли ви често Обичам те.
Отрицателни качества: не е романтичен(или много рядко),когато се скараме и не му говоря, той също  Laughing , малко е песимист(по скоро реалист) , сметките ние ги делим на две, понякога той ми купува или подарява нещо ( и аз имам вина, защото така искам, а той не се "дърпа"), мълчалив е(това не знам дали е отрицателно), понякога много мрънка

# 39
  • Мнения: 1 955
И аз си имам едно опитомено лъвче. Аз съм Риби и се разбираме добре, макар че не пише много оптимистични неща за съвместимостта между тези зодии.
Моите впечатление са, че обича да говори за себе си, на моменти самохвалко, малко грубичък с гушкането и ревнив. Но за това пък е много мил, отстъпчив, умее да се извинява, не е егоист и винаги гледа първо аз да се чувствам добре, а на последнo място гледа себе си. Най-интересното е, че като Лъв повече слушка, а аз рибката командвам повече. Laughing

# 40
  • Мнения: 1 191
Здравейте, комбинация Лъв с Лъв сме.Заедно от 5 години.
Положителни качества: верен,честен,добър,грижовен,работлив (ако се наложи),спокоен,уравновесен, готви вкусно,но само някои неща знае и само това прави (другото за мен), помага в домакинството ( казва:нещо да помагам,ако може-давам задачки,но има моменти в които не го искам, защото има излишни сблъсъци на разбирания), той пое прането, аз готвенето и миенето,заедно чистенето  Simple Smile . отговорен,слуша ме,търпи ме, глези ме понякога,не често, не харесва футбол ( имам и други 2 лъва в семейството и при тях е така), няма да ми изневери никога,обича ме( по негов си начин, рядко споделя ме чувствата си). Много е нежен и много обича да се гушка и гали.Кара ме да се чувствам обичана и защитена.Кавалер е, никога не повишава тон.
Скрит текст:
Тук искам да попитам вашите лъвове,казват ли ви често Обичам те.
Отрицателни качества: не е романтичен(или много рядко),когато се скараме и не му говоря, той също  Laughing , малко е песимист(по скоро реалист) , сметките ние ги делим на две, понякога той ми купува или подарява нещо ( и аз имам вина, защото така искам, а той не се "дърпа"), мълчалив е(това не знам дали е отрицателно), понякога много мрънка


Brilqntina, за отрицателните качества все едно описваш точно моя лъв  Laughing  С мрънкането понякога ме бие чак мен, а и аз съм лъвица. Също наистина има някаква склонност да е реалистично-песимистично настроен към всичко. За сметките ние също си делим на две винаги, но мисля, че е най-нормалното нещо. А пък не му ли говоря за нещо само гледай как мълчи и той напук хаха Гордостта ни играе лоша шега, но все повече се стараем да я преглъщаме. За споделянето на чувствата хич го няма, с напредването на годините имам чувството, че става по-сдържан, което като цяло не ми харесва. Иначе е много отговорен, голяма подкрепа ми е за всичко, страшен майстор, вкъщи всичко оправя. А като го загаля по косата, само дето не се разтапя котенцето хаха

# 41
  • Мнения: 668
Абсолюто вярно. Моето лъвче е същото. И ние сме 2 лъва.  Laughing

# 42
  • Мнения: 112
И аз се влюбих в един Лъв, обаче нещо не съм много наясно как точно да се държа с него:) Много е странен за моя вкус, а се влюбих в него до безобразие  Joy Много е чаровен, страхотна усмивка, говори мило и мяу, мяу,..абе..любов от пръв поглед! Един месец не съм спала - харесва ли ме, не ме ли харесва....Повече му се обаждах аз, отколкото той:) Много обича да му правя комплименти, виждам, че се разтапя!:) На мен също ми казва хубави неща, но аз искам повече! Аз съм Рак и обичам романтиката и съм много сантиментална..Оказа се,че си има някаква жена с която са се разделяли и събирали доста пъти, но не са официално женени. Тя обаче живее в Америка, той сега е в България. Не знам как да се държа с него и какво точно да направя за да се влюби в мен и да забрави другата newsm78

# 43
  • Мнения: 414
И аз се влюбих в един Лъв, обаче нещо не съм много наясно как точно да се държа с него:) Много е странен за моя вкус, а се влюбих в него до безобразие  Joy Много е чаровен, страхотна усмивка, говори мило и мяу, мяу,..абе..любов от пръв поглед! Един месец не съм спала - харесва ли ме, не ме ли харесва....Повече му се обаждах аз, отколкото той:) Много обича да му правя комплименти, виждам, че се разтапя!:) На мен също ми казва хубави неща, но аз искам повече! Аз съм Рак и обичам романтиката и съм много сантиментална..Оказа се,че си има някаква жена с която са се разделяли и събирали доста пъти, но не са официално женени. Тя обаче живее в Америка, той сега е в България. Не знам как да се държа с него и какво точно да направя за да се влюби в мен и да забрави другата newsm78

Игнорирай го, лъвовете не обичаме другия да губи интерес току-така. Интересът ни се засилва тогава, когато ненадейно ни отритнат.  Whistling

# 44
  • Мнения: 112
Добре:) Ще опитам и веднага ще пиша, ако се случи нещо интересно като реакция:) Мерси много за съвета!!!:)

Общи условия

Активация на акаунт