Ето иде есен вече в шести месец ний сме вече - тема 9

  • 29 478
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 367
Krisita - Тази количка е уникална. Мисля другия месец да ида да я видя на живо, но от това, което прочетох удовлетворява всичките ми изисквания. Цял ден се ровя из форумите и отзивите са доста добри. Май ще взема да ти открадна идеята Wink   bouquet
Утре планирам да ида да я видя на живо и после ще споделя впечатления. Радвам се,че ти харесва и на теб, видях,че и Мими на тази марка се е спряла, Дано наистина е толкова хубава количката  Peace

# 61
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Еее, ама сега недейте да притеснявате тези като мен, които няма възможност да бъдат возени, защото работим в различни части на София и всеки си е с колата. Трябва да тръгваме за работа в 7, за да стигнем и двамата до 9. До сега изобщо не се бях замисляла за този проблем - шофиране по време на бременност, даже София-Пловдив си шофирах миналата седмица. Но си имам специален колан за бременни, който да не минава през коремчето, много е полезен. Bibi85, и да не беше бременна пак щеше много да се изплашиш, а сега със сигурност още повече. Но се опитай да се абстрахираш от случилото се, дано велосипедиста си е взел урок да внимава занапред....
А иначе няма нищо лошо да бъдем глезени, всяка сутрин ми правят фреш от портокали, а не помня от кога не съм чистила банята аз (за да не дишам препаратите)....Сега ако мъжа ми почне и да готвииии съвсем ще се чудя какво да правя вечер...Grinning Grinning Grinning
Евала на такива мъже!

# 62
  • Мнения: 105
Благодаря ти iofi за отговора. Аз се мажа с антибиотична мас, изписана ми от дерматолог вчера. Надявам да се права и нищо да не стане на бебка.

Относно дрехите - и аз си купих два клина и смятам да си купя и две туники и така да искарам. Мисля си, че така ще ми е по-добре отколкото да  ме притискат тези панталони. Наистина и аз от доста време се замислям за палтото. Това ни е проблема. Какво да е и да не е много скъпо. Незнам от втора употреба ли, ама  newsm78 ох незнам още....

# 63
  • Мнения: 1 732
Биби,много неприятна случка,представям си как си се изплашила,дано не се повтаря :hug
Ева,дано не се повтаря и при теб!
Shanny29,добре си дошла  bouquet
Дрехи имам много-туники,клинове,рокли,купих си едни дънки за бременни и няколко блузки по-голям размер,надявам се якетата да ми станат и да не купувам ново,че после няма какво да го правя.Утре смятам да ида до Лидъл и да си купя от гумените ботуши и мантата,много ми харесаха и дано ги има.
Съседите и от двете ни страни правят някакви диви ремонти,честно да ви кажа,вече не ги издържам,това е цяло лято,няма сутрин,няма вечер,все нещо се прави,не стига че не се наспивам през ноща,ами по обяд като хората не мога да си легна....
като се разпиша,та край нямам

# 64
  • Мнения: 0
 Thinking от три дена се чудя и аз как да се запиша към януарския списък  Grinning

# 65
  • Мнения: 4 864
А иначе няма нищо лошо да бъдем глезени, всяка сутрин ми правят фреш от портокали, а не помня от кога не съм чистила банята аз (за да не дишам препаратите)....Сега ако мъжа ми почне и да готвииии съвсем ще се чудя какво да правя вечер...Grinning Grinning Grinning

Gabbi, неприятна случка си имала, дано бързо отшуми и да не е отразило на детето. Иначе си права, че няма лошо да бъдете глезени сега. Аз като бях бременна мойто мъж се зае с всичко вкъщи, само готвенето можех да пипам, не че не готви ама чак пък нищо да не правя щеше да е лудост. И аз не бях чистила банята и къщата мноогооо отдавна, дори в събота мибеше странно като се хванахме Simple Smile А като се местихме бях в 3ти месец..не пипнах нищо за местенето само пакетирах нещата и мъжът и двама приятели ни изнесоха къщичката. За 5 месеца бременност се преместихме два пъти..лудост Simple Smile А сега май се очертава до края на годината да се местим още веднъж, но се надявам да не е така, че тук си ми е тоооолкоооова хубаво и широчко.

Относно дрехите - и аз си купих два клина и смятам да си купя и две туники и така да искарам. Мисля си, че така ще ми е по-добре отколкото да  ме притискат тези панталони. Наистина и аз от доста време се замислям за палтото. Това ни е проблема. Какво да е и да не е много скъпо. Незнам от втора употреба ли, ама  newsm78 ох незнам още....

Аз от втора употреба си бях заредила гардероба с дрешки. Дори едни дънки ги дебнах 2 седмици ама си ги купих и сега стоят в гардероба, че ги взех 2 размера по-големи, май тази зима няма да бъдат носени хич. Иначе снощи като излизах си обух другите дънки,които си бях купила...мноогооо са удобни,нищо,че са за бременни. Правят крака много слабичък, а на стомаха си имат ластик...няма такова удобство. Сложих им един колан,че са широчки на кръста.

Сигурно ако отидете на втората употреба ще си намерите удобни нещица, стига да не ви е проблем,че са втора ръка, има хора дето не ги харесват тия дрехи. Ние с мойто мъж често се навъртаме там, защото има наши размери дрехи, не сме от най-склерестите. Ако отида в някой магазин ми дават дреха с размер XL , а е все едно S или M и се изнервям...

Хайде мами, хубав ден ви желая!!

# 66
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Sisitaa казваш термин,ако знаеш пола на бебето и ако искаш години и град и ще бъдеш записана  Mr. Green
Биби85 голям ужас си е това.Аз не съм шофьор,а от няколко години след като за малко щяхме да се метнем с мъжо в една канавка направо се ужасявам и да се возя,особенно ако видя насреща ни летяща с бясна скорост кола в нашето платно ooooh! Сега се возя само в града Tired
Това за зимната връхна дреха и аз го мисля от известно време насам и така и не съм го измислила още.Мъжо предложи услужливо едно от неговите якета hahaha

# 67
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Здравейте момичета аз сега се върнах от универитета записана съм най-после.Утре след жк ще пиша как е бебка.Еми аз ставам,че сутринта бях със сестра ми на подръжка на ноктите,след това в НБУ и още нищо не съм чистила.Та са ще  newsm79 и лягам да спя,че цяла нощ не съм спала и едвам гледам.Хубав ден  Hug

# 68
  • Мнения: 0
Имам си синьо щъркелче  Heart Eyes
За шофирането имах в предвид, естествено, ако обстоятелствата позволяват. И на мен някога ми се налага да ходя с моята кола, когато няма кой да ме закара, но за щастие се случва рядко.... дадохте ми добра идея за чистенето на банята  Twisted Evil че ми е доста трудно вече, доста се измарям като чистя, а хигиената трябва да е на 100%.... иначе и аз не мога да се оплача от мъжа си, първите 3 месеца бях много зле, повръщах и той горкичкия ми готвеше, переше, чистеше... и сега помага много

# 69
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте майчета. Връщам се от ФМ много щастлива Simple Smile  stork-girl stork-girl stork-girl момиче на 100 %. Всичко с бебка е наред, вървим 4 дни по-големи, имаме си всичко и сме мн срамежливи само се крием с ръце,но поне видяхме като на мама чипото и ръбато носле Simple Smile. Лошата новина е че съм с много ниска плацента, трябва да се пазя, да не вдигам тежко и без кекс. Ако до 2 месеца не се вдигне поне малко (зашото сега е точно до входа на шииката) със сугурност раждането ще е секцио. Някой с ниска плацента? Досега не съм се пазила и не съм прокървявала, дано не се случва. От др. седмица излизам в болничен и ще се пазя, ще си пия магнезия и дано вс е наред.

# 70
  • Мнения: 0
Моята беше ниска в 15 седмица и на прегледа на 19 седмица всичко беше вече наред. Надявам се и при теб да се оправи. Аз се пазех, не вдигах тежко /което важи за всички, де/, без "кекс" Simple Smile което беше най-трудното, не трябва да се опъваш - например да простираш, да вдигаш високо ръце и т.н. След като можеш, стой си вкъщи и вярвам, че всичко ще е Ок следващия път Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 732
Честито на двете мами за разноцветните щъркелчета!
П2424,пази се и всичко ще е наред.
При нас секса все още си е мираж,страх ме е,пък и мъжо не дава зор,така,че и без него мога Mr. Green

# 72
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Имам си синьо щъркелче  Heart Eyes
За шофирането имах в предвид, естествено, ако обстоятелствата позволяват. И на мен някога ми се налага да ходя с моята кола, когато няма кой да ме закара, но за щастие се случва рядко.... дадохте ми добра идея за чистенето на банята  Twisted Evil че ми е доста трудно вече, доста се измарям като чистя, а хигиената трябва да е на 100%.... иначе и аз не мога да се оплача от мъжа си, първите 3 месеца бях много зле, повръщах и той горкичкия ми готвеше, переше, чистеше... и сега помага много
Излез от профила на януарки и си влез в твоя Laughing
p2424 честити розови гащета.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 117
Извинявам се много, като нова тук оплесках форума  Embarassed Предните две мнения от januarki2012 са от мен, не знам защо не е станал log out-a, а и не мога да ги изтрия... много съжалявам за глупостта си, но нали сега ни е позволено  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 0
термина ми е на 17 януари с розови гащи сме смениха ни ги на последния преглед  Grinning от Сливен съм и съм на 32 години   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт