Ето иде есен вече в шести месец ний сме вече - тема 9

  • 29 450
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4
Демокрация  Grinning аз гласувам за зеленото.. виждам, че си решила да спасиш темата с продължение, Кафенце.. Аз много исках, ама пусто толкова работа имам тази седмица.. Дано успея да се запиша и аз следващия път.. пък и още не съм пускала темичка
(оххх получих ритник в ребрата  Joy )

# 736
  • Мнения: 1
Кафенце и аз гласувам за черен - има по-голям контраст.

# 737
  • Мнения: 2 483
Тити, сЮрЬозно питах, глас народен, глас Божи!  Wink

За непоявявалите се съм съгласна, ще има чистка по някое време Wink

# 738
  • Мнения: 330
Дидка питай все пак твойта док, защото аз така или иначе не почнах д го пия, не им се кефя на тия витамини ама хич.
Кафенце пускай както ти харесва. Иначе и аз мисля, че черното е по контрастно.

# 739
  • София
  • Мнения: 179
Аз гласувам с черно Simple Smile

# 740
  • Мнения: 63
Здравейте на всички  Hug мами и бебчета...
Минавам да ви кажа че бях на преглед,с бебка всичко е наред тежи 690 гр, 30 см ,направиха ми и диск с прегледа,получих и подарък куфар със списания,намаления за дрехи за бебета и бременни ,чорапки за бебето играчки и кремове за мама  Crazy и куп неща,това ми е вторият куфар вече и съм много щастлива  Heart Eyes
Питахме за 3Д ,казаха ни 120евро  Shocked още го  обмисляме,но таткото каза че иска и ще запази час,е това е от мен....
За цветовете и аз съм за черно, лека вечер на всички ,и да няма болни майки вече почивайте си и се пазете  newsm51

# 741
# 742
  • Мнения: 330
ditkins моля изтрии нещо от личните си съобщения, защото ми дава инфо,че не мога да ти пратя нищо, лимита насъобщения ти е запълнен.

Извинявам се на другите момичета, че публикувам  тук, но нямаше как да информирам за случващото се.

Общи условия

Активация на акаунт