Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 49

  • 54 707
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 360
 smile3525

# 16
  • Мнения: 1 053
miss_74,С кой посредник поръчваш от некст ?харесах 2-3 неща..и се колебая между няколко фирми..за да не е реклама може и на лични да ми пишеш
А защо да е реклама,нали е затова темата,за да си помагаме-поръчвам с кdshoppinguk и съм супер доволна,нещата ми пристигат за 10 дни,момичетата са супер комуникативни,пускат ти поръчката още на следващия ден,ако има артикул с отложена доставка,веднага ти казват  Peace
Ако не си поръчвала чрез тях,пробвай ги,сигурна съм че ще останеш доволна  Hug  Hug

# 17
  • Мнения: 3 453
Танче, сърдечно благодаря!  bouquet

Момичета, ако някой пуска поръчка от Теско, моля да ме включи с две неща.  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 424
Да си кажа, макар че не ме питат Simple Smile Поръчвам от Некст с Easy2buy.Имам 2 поръчки и съм доволна. От първата имаше неполучен артикул. Върнаха ми парите. От втората - артикул със сгрешен размер. Не знам дали грешката е на фирмата или на Некст, но днес им го пратих по куриер за тяхна сметка. Ще ми поръчат искания размер. Нямам проблем с комуникацията с тях. Нямат % комисинна.
Явно отдавна си поръчвала,защото те вече не извършват посредническа дейност само транспортна  Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 1 715
 Thinking Хванах последния курс от Англия преди ваканцията им. Днес върнах по-малкия продукт с уговорката, че ще си пусна нова поръчка до края на месеца и с нея ще искам поръчаното по-рано. Не знам да са спрели поръчки, но сега виждам, че има опция само за транспорт в сайта. Не са казали, че не може. Ще видим... Иначе мисля, че няма да има проблем и ще върнат сумата, ако не поръчат пак.

# 20
  • Мнения: 21
записче,момичета някой да има момчешки апрески от некст -размер 10 ,да измери стелка?

# 21
  • Мнения: 1 165
записвам се да се информирам,че не съм поръчвала повече от 6 месеца

# 22
  • Мнения: 35
Ако някой поръчва от асдата, дали може да ме  включи с едни гумени ботуши за девойката Praynig

# 23
  • Мнения: 4
Здравейте момичета! Някоя от вас да има случайно това http://www.next.co.uk/x483704s4#942346x48  полата  за 2-3 год. Ако да, моля да ми измери ширина и дължина!

# 24
  • Мнения: 4
Здравейте момичета! Някоя от вас да има случайно това http://www.next.co.uk/x483704s4#942346x48  полата  за 2-3 год. Ако да, моля да ми измери ширина и дължина!

А може и за 3-4 г.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Момичета, случайно някой да е поръчвал това http://www.clothingattesco.com/shoes+boots/f+f-knitted-collar-bo … ids,kids-footwear
и въобще имате ли впечатления от качеството на детските обувки в този сайт?

   Благодаря ви, в голяма чуденка съм дали да ги поръчам newsm78

# 26
  • Мнения: 1 898
Включвам се да известя, че моята поръчка от Асда, за която се притеснявах пристигна.  Hug
Била е в следващия курс на Габко.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
Момичета, случайно някой да е поръчвал това http://www.clothingattesco.com/shoes+boots/f+f-knitted-collar-bo … ids,kids-footwear
и въобще имате ли впечатления от качеството на детските обувки в този сайт?

   Благодаря ви, в голяма чуденка съм дали да ги поръчам newsm78


Аз съм доволна от обувките на Теско, имаме поне 5-6 чифта оттам за каката, взела съм и едни ботуши за тази зима, но бяха от предната колекция. Но са предимно от изкуствени кожи - то и затова са на тези цени

# 28
  • Мнения: 333
Здравейте, момичета,   bouquet
Извинявам се, че така нахлувам в темата, но за първи път пускам поръчка от Асда и имам някои притеснения. Значи, на 4.09 я пуснах поръчката на адреса на Габко, на 9.09 ми даде статус  Fully Despatched, а на тракинга ми излиза следното:
Date                   Time                 Status                
08/09/2011           12:03    Signature From Customer

Дотук добре, но оттогава няма ни вест, но кост от Габко. Доколкото четох, ако пристигне доставката в деня на тръгване на буса, който беше 9.09, ще остане за следващия курс- да, ама чета, че някои от вас вече са си получили доставката от курса, който тръгваше на 13.09 и за който в момента в сайта на Габко пише раздаване, знам, че днес пристига още един курс, но пратката , ако е пристигнала в техния офис още на 8-ми, защо да ми я пращат чак с този курс, който тръгва на 15-ти...
 Предполагам има някакъв проблем, но си нямам на идея какъв може да е, въведох адреса на Габко и името ми точно така, както ми ги бяха изписали, гледам и адреса, на който са я шипнали от асда- точния си е, след името имам и id.
Писах им на Габко, но засега нямам отговор. Някакви идеи какво може да не е наред?  newsm78

# 29
  • sofia
  • Мнения: 1 474
[
[/quote]

Аз съм доволна от обувките на Теско, имаме поне 5-6 чифта оттам за каката, взела съм и едни ботуши за тази зима, но бяха от предната колекция. Но са предимно от изкуствени кожи - то и затова са на тези цени
[/quote]

Много ти благодаря! Реших да рискувам и ги поръчах!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт