Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 49

  • 54 708
  • 751
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 200
Направих поръчка от Get the Label.От няколко дни са ми блокирала сума и то по-голяма от стойността на поръчката. Получих order confirmation, но не знам дали са диспачнати нещата. Докато ми приеме картата правих неколкократни опити и сега въобще не знам какво се случва  Confused
Моля, ако някой има представа как процедират от този сайт да пише, тъй като сумата не е малка и взех да се притеснявам. Вчера им писах писмо, но отговор нямам ...

След Order confirmation ще получиш друг мейл Order dispatch. При мен лично беше на следващия ден. Не са ми блокирали повече пари, нещата пристигнаха за няколко дни.

Вече трети ден, ни звук ни стон от тях. Нямам Order dispatch, нямам отговор на писмото ...
Благодаря ти, все пак, ще чакам до края деня и освен пак да има пиша ли, не знам ...

А в акаунта ти какво е отразено?

Може да пишете в новата тема

# 751
  • Мнения: 1 563
Благодаря момичета, 5 поръчах пък да видим..
Иначе модела е този http://www.next.co.uk/g47436s2#973176g47 , в ширината нямам притеснения в този модел.

Страшно ви благодаря за справката!


Sansil, да те  попитам още нещо за тези ботушки. Моите дойдоха и според мен са ми големи явно, защото отзад ми се изхлузват. Нормално ли е за такъв тип ботуши или трябва да ги чуствам като останалите? Дано ме разбираш какво имам предвид ..
На път съм да ги пусна за продажба, ако някой иска такива и е с по- голям номер от моя, но тъй като са прекрасни, чаках ги толкова с нетърпение  и искам мноого  да си  ги нося трудно щесе разделя с тях, но това много ме притеснява.
Благодаря ти отново!!!!

Общи условия

Активация на акаунт