Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 49

  • 54 713
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 28
Благодаря момичета, 5 поръчах пък да видим..
Иначе модела е този http://www.next.co.uk/g47436s2#973176g47 , в ширината нямам притеснения в този модел.

Страшно ви благодаря за справката!



alexova, имам точно тези ботуши , 5-ца http://sansil.snimka.bg/other/pokupki-uk.382765.25367812 .
След малко ще ги измеря и ще пиша за дължината на "стелката".

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 18:15 от sansil

# 736
  • Мнения: 1 565
Sаnsil, тръпна в очакване...дано не съм сбъркала с 5, която вече поръчах.
Позволих си да прегледам останалите ти покупки...че зърнах едно пуловерче от Некста, което и дъщеря ми има ,  та се оказа, че имаме доста общи покупки...и от H&M вкл. Laughing
Благодаря ти предварително за отделеното време за меренето!

Последна редакция: ср, 02 ное 2011, 08:04 от alexova

# 737
  • Мнения: 28
Моля те, няма проблем!
Извини ме, за забавянето, заплеснах се ...
Дължината от край до край на стелката е 24,5см.

# 738
  • Мнения: 88
Момичета имам една молба, може ли някоя, която е взела дънки за момче от новата колекция размер 1,5-2 или 2-3год. да ми премери вътрешната страна на крачолчето и ханша, че се чудя на по-дребничкият ми син дали няма да е голям по-големият размер....Благодаря предварително!!!!

# 739
  • Мнения: 3
имам един голям проблем относно един саитtimberland.co.uk. Опитах се да направя поръчка като за доставка сложих адреса на емпреса, фирмата доставчик, на билинг адреса също сложих само да пробвам техния адрес,с моето име и данни на картата ми, но не успях да направя поръчката, както и очаквах.Нещата си останаха в кошницата, не получих и потвърждение на имеила. Но след 2 дни установих,че сумата е блокирана, а след това и изтеглена.Парите са доста и много ме притеснява.Банката казва, 4е не изписва от каде са изтеглени,а само ми дадоха някакъв код.
Може ли някой да сподели дали му се е случвало подобно нещо.

# 740
  • Мнения: 200
имам един голям проблем относно един саитtimberland.co.uk. Опитах се да направя поръчка като за доставка сложих адреса на емпреса, фирмата доставчик, на билинг адреса също сложих само да пробвам техния адрес,с моето име и данни на картата ми, но не успях да направя поръчката, както и очаквах.Нещата си останаха в кошницата, не получих и потвърждение на имеила. Но след 2 дни установих,че сумата е блокирана, а след това и изтеглена.Парите са доста и много ме притеснява.Банката казва, 4е не изписва от каде са изтеглени,а само ми дадоха някакъв код.
Може ли някой да сподели дали му се е случвало подобно нещо.

Пиши на сайта и искай извлечение от банката (хем ти да видиш, хем да го сканираш и изпратиш на сайта при нужда), няма как да не се вижда от къде са изтеглени.

# 741
  • Мнения: 1 565
Моля те, няма проблем!
Извини ме, за забавянето, заплеснах се ...
Дължината от край до край на стелката е 24,5см.


Благодаря, май ще са ми точни!!!!  bouquet

# 742
  • Варна
  • Мнения: 773
Благодаря момичета, 5 поръчах пък да видим..
Иначе модела е този http://www.next.co.uk/g47436s2#973176g47 , в ширината нямам притеснения в този модел.

Страшно ви благодаря за справката!



alexova, имам точно тези ботуши , 5-ца http://sansil.snimka.bg/other/pokupki-uk.382765.25367812 .
След малко ще ги измеря и ще пиша за дължината на "стелката".

Здравете! За тези ботуши пише, че са от кожа, но така ли е наистина? За тези пари  Rolling Eyes Вътре изцяло ли са с дебел пух?

# 743
  • Мнения: 28
Barbera, да, естествена кожа са отвън.
Отвътре до петата са с този "пух", който не е чак толкова дебел.
А напред от глезена към пръстите, както и "стелката" са подплатени с нещо, което прилича на полар.

# 744
  • Варна
  • Мнения: 773
sansil, благодаря!

# 745
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 529
Направих поръчка от Get the Label.От няколко дни са ми блокирала сума и то по-голяма от стойността на поръчката. Получих order confirmation, но не знам дали са диспачнати нещата. Докато ми приеме картата правих неколкократни опити и сега въобще не знам какво се случва  Confused
Моля, ако някой има представа как процедират от този сайт да пише, тъй като сумата не е малка и взех да се притеснявам. Вчера им писах писмо, но отговор нямам ...

След Order confirmation ще получиш друг мейл Order dispatch. При мен лично беше на следващия ден. Не са ми блокирали повече пари, нещата пристигнаха за няколко дни.

# 746
  • Мнения: 500
Направих поръчка от Get the Label.От няколко дни са ми блокирала сума и то по-голяма от стойността на поръчката. Получих order confirmation, но не знам дали са диспачнати нещата. Докато ми приеме картата правих неколкократни опити и сега въобще не знам какво се случва  Confused
Моля, ако някой има представа как процедират от този сайт да пише, тъй като сумата не е малка и взех да се притеснявам. Вчера им писах писмо, но отговор нямам ...

След Order confirmation ще получиш друг мейл Order dispatch. При мен лично беше на следващия ден. Не са ми блокирали повече пари, нещата пристигнаха за няколко дни.

Вече трети ден, ни звук ни стон от тях. Нямам Order dispatch, нямам отговор на писмото ...
Благодаря ти, все пак, ще чакам до края деня и освен пак да има пиша ли, не знам ...

# 747
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 529
Защо не звъннеш в банката да ти кажат какви точно са блокираните суми и от кого?

# 748
  • Мнения: 500
Защо не звъннеш в банката да ти кажат какви точно са блокираните суми и от кого?
Направих го, казаха ми една обща блокирана сума, която е по-голяма от това, което трябва да бъде.  Блокирана била, но още не е теглено. А и Габко си сменят адреса в Лондон, та направо  Confused

# 749
  • Мнения: 549
Здравейте ,имам тези боти от НЕКСТ
http://www.next.co.uk/g47520s7#718616g47 6-ца
мнооого големи се оказаха за моят син Rolling Eyes Ако някой иска размери или ако някой си ги хареса може да ми пише на лични Peace

Общи условия

Активация на акаунт