Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 49

  • 54 715
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 372
Мами, искам да ви питам дали някоя от вас може да ми каже точния адреса на офиса на Easy2buy, т.к. сайта им от няколко дни не работи и има само телефон даден за връзка, а трябва днес да отида да си взема зимния кош за количката?


Днес се обадих на телефоните - на първия никой не вдигна, но на втория се обади една жена и каза утре да звънна между 1 и 4 да ми каже дали ми е дошла поръчката. Може да се обадиш да я питаш за точния адрес.

А ти как разбра, че ти е дошла в България поръчката? Аз за първи път поръчвам с тях и нямам идея как процедират. А и това с сайта им в профилактика ми идва в повече  Crazy Мисля, че ме загубиха още с първата поръчка, дано поне да дойде.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 360
scarly ,  Шапката няма размер,моята девойка е на 2 и стои точно-вече спи и не мога да измеря главата,а шапката е в пералнята  Embarassed

kremi7 , ботичките на пръв поглед изглеждат топли и меки-нямат дебела подплата тип агнешка кожичка,отдолу са доста добре изолирани-имат дебела подметка,аз съм взела размер С8 - стелката е 16,5 см.Моята девойка е с крак 14,5 см.,имат аванс,но с по-пътен чорап ще са ОК.Иначе за височината-от подметката до горния ръб са 11 см.
Малко ме притесни това,че пропускат-да видим как ще е при нас    ooooh!

# 722
  • Мнения: 5 607
...Малко ме притесни това,че пропускат-да видим как ще е при нас    ooooh!
има разни импрегниращи спрейове по магазините,аз съм доволна -напръсквам 1-2 пъти преди сезона и не пропуска.за конкретния модел обувки не мога да кажа,но пробвайте Peace

# 723
  • Мнения: 85
Добро утро!
Искам да ви попитам при отказана поръчка от АСДА GEORGE има ли проблеми с възстановяването на сумата?
Питам, защото ми предстои да направя поръчка за около 150лири? Притеснявам се, ако ми я откажат много ли ще ме забавят с отблокирването на сумата.
Как ще ме посъветвате да рискувам ли или да си платя комисионната на доставчик за да направи поръчката вместо мен Thinking

# 724
  • Мнения: 659
Добро утро!
Искам да ви попитам при отказана поръчка от АСДА GEORGE има ли проблеми с възстановяването на сумата?
Питам, защото ми предстои да направя поръчка за около 150лири? Притеснявам се, ако ми я откажат много ли ще ме забавят с отблокирването на сумата.
Как ще ме посъветвате да рискувам ли или да си платя комисионната на доставчик за да направи поръчката вместо мен Thinking

Аз имам вече 10-15 поръчки оттам,отказана нямам досега.А относно отблокирането на парите-то не става от сайта,а от банката.Като се разпечата мейла от сайта за отказана поръчка,ги разблокират.

# 725
  • Мнения: 85
Добро утро!
Искам да ви попитам при отказана поръчка от АСДА GEORGE има ли проблеми с възстановяването на сумата?
Питам, защото ми предстои да направя поръчка за около 150лири? Притеснявам се, ако ми я откажат много ли ще ме забавят с отблокирването на сумата.
Как ще ме посъветвате да рискувам ли или да си платя комисионната на доставчик за да направи поръчката вместо мен Thinking

Аз имам вече 10-15 поръчки оттам,отказана нямам досега.А относно отблокирането на парите-то не става от сайта,а от банката.Като се разпечата мейла от сайта за отказана поръчка,ги разблокират.
Много ти благодаря:)

# 726
  • Мнения: 537
Някой взимал ли е ботушки от Теско, размер adult 01 да ме ориентира в размера на стелката?   
Като този модел например  bouquet

# 727
  • Мнения: 522
Момичета, откъде поръчвате коледна украса, освен от Некст?

Аз се каня да поръчам от тук:
http://www.johnlewis.com/Christmas/Area.aspx

Миналата година в Marks&Spencer също имаше много красиви Коледни неща. Не знам дали вече са ги пуснали.

тук също има http://www.halfcost.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisp … howSubCategory=no

# 728
  • Мнения: 1 565
Аз пък искам за мен ботушки и харесах едни от Некст,но се чудя и аз за номер, 4 или 5, нося 37.5 и съм купувала от H&M , 5 са ми ок...но Некст са др. марка и се притеснявам да не са ми големи 5. Някой случайно да е купувал ботушки 4 или 5 от голямата номерация да измери стелка!Благодаря предварително!

# 729
  • Мнения: 3 642
Малко инфо за бебешките дрешки на Next от мен. Купихме някои неща още лятото от магазина в София и вече ги ползваме, затова реших да споделя впечатленията си в случай, че съм полезна на някого.
Нашето бебче го изписаха с тегло 2260, и дължина 47 см., обаче с едни дълги краченца  Mr. Green
Бяхме купили един комплект пижамки с размер нюборн. Още първите няколко дена установих, че са й къси на краката. Занесохме ги на шивач и сега са й като къси гащи  Mr. Green иначе са й широки.
Ако някой чака бебе и е решил да пазарува от Некст, моят съвет е да не купува нищо с размер нюборн, а направо за 1 месец.
Другия размер от 0 до 3 месеца все още ни е голям  Grinning
Имаме и чорапки 0-3 месеца и те са ни големи и се изхлузват, но иначе са много хубави.
Купихме и лигавници - много са хубави, подходящи са за новородено, меки, нежни, а лепящото (не знам как се казва  Embarassed) е толкова гладко и нежно, че няма начин да одраскаш бебето с него и вършат чудесна работа  Peace
Имаме и комплект плетени ръкавички и шапка - също съм много доволна от тях.
Имаме и от тънките памучни шапчици, но аз не й слагам в къщи и май няма да ми влязат в употреба - предполагам че са подходящи за пролетните бебета, когато е по-топло. Като за нас трябва по-дебела шапчица за навън  Grinning
Това е от мен  Peace

# 730
  • Мнения: 11 721
Аз пък искам за мен ботушки и харесах едни от Некст,но се чудя и аз за номер, 4 или 5, нося 37.5 и съм купувала от H&M , 5 са ми ок...но Некст са др. марка и се притеснявам да не са ми големи 5. Някой случайно да е купувал ботушки 4 или 5 от голямата номерация да измери стелка!Благодаря предварително!

Имала съм няколко чифта от Некст (все пролетни и летни модели, зимни не съм взимала)
Аз нося 37 ми номер, тяхната 4-ка ми е точна или с една идея по-малка.
Иначе си отговарят като дължина на стелката 37-ми номер - 24см стелка - 4-ка от Некст. Ако е тесен модела внимавай за ширината.
При твоя номер 37.5 аз щях да поръчам 5-ца твърдо  Peace

# 731
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Аз пък искам за мен ботушки и харесах едни от Некст,но се чудя и аз за номер, 4 или 5, нося 37.5 и съм купувала от H&M , 5 са ми ок...но Некст са др. марка и се притеснявам да не са ми големи 5. Някой случайно да е купувал ботушки 4 или 5 от голямата номерация да измери стелка!Благодаря предварително!

Имала съм няколко чифта от Некст (все пролетни и летни модели, зимни не съм взимала)
Аз нося 37 ми номер, тяхната 4-ка ми е точна или с една идея по-малка.
Иначе си отговарят като дължина на стелката 37-ми номер - 24см стелка - 4-ка от Некст. Ако е тесен модела внимавай за ширината.
При твоя номер 37.5 аз щях да поръчам 5-ца твърдо  Peace

Определено 5-ца  Peace

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 380
И моя размер 39 си отговаря на тяхната 6  Peace
Получих тези неща от M&Co
http://www.mandco.com/knitwear/spot-and-stripe-cardigan/invt/3901610red/  12-18 размер
 http://www.mandco.com/accessories/bunny-beanie-set/invt/3341593fuchsia/
доволна съм-ако на някой трябват размерите- Hug

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 12:54 от Рибката

# 733
  • Мнения: 1 565
Благодаря момичета, 5 поръчах пък да видим..
Иначе модела е този http://www.next.co.uk/g47436s2#973176g47 , в ширината нямам притеснения в този модел.

Страшно ви благодаря за справката!

# 734
  • Мнения: 500
Направих поръчка от Get the Label.От няколко дни са ми блокирала сума и то по-голяма от стойността на поръчката. Получих order confirmation, но не знам дали са диспачнати нещата. Докато ми приеме картата правих неколкократни опити и сега въобще не знам какво се случва  Confused
Моля, ако някой има представа как процедират от този сайт да пише, тъй като сумата не е малка и взех да се притеснявам. Вчера им писах писмо, но отговор нямам ...

Общи условия

Активация на акаунт