Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 54 004
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Вече има в цяла България интеграционни но ще можем да ги теглим след 12 часа
Има , ама не днес.Не знам от къде ти е инфото, но в моята сметка няма и 1 стотинка проверих току що.Не пускай такава подвеждаща информация.
Хайде недейте се напада сега.При мен парите винаги идват късно слетобяд,тук вече има поне няколко мами които вече са писали ,че са ги получили в моя град.Явно ги пуснат на траншове.
Изчакайте до довечера пък тогава обобщавайте. Peace
Дано все пак всички получим днес ,защото ни правят на маймуни буквално и се подиграват с децата ни.Ние имаме късмет ,че не са ни нужни за лекарства,но има толкова много семейства които чакат на тези пари да подсигурят нужните медикаменти на децата си. TiredПросто е тъжно ,колко управляващите не мислят за децата в тази страна.

# 691
  • Мнения: 776
И аз все още не съм ги получила интеграционните добавки.Лошото и дразнещото е че поне при нас е така тези които ги получават в пощенските клонове на ръка още миналата седмица ги взеха.Не че са кой знае колко парите има няма 30,00лв но създава известно напрежение особено сред хората които разчитат на тях.Но в тази наша скапана държава кое ли е наред.Такова безобразие да се подиграват с хората направо са за.... #2gunfire

# 692
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Вече има в цяла България интеграционни но ще можем да ги теглим след 12 часа
Има , ама не днес.Не знам от къде ти е инфото, но в моята сметка няма и 1 стотинка проверих току що.Не пускай такава подвеждаща информация.
Хайде недейте се напада сега.При мен парите винаги идват късно слетобяд,тук вече има поне няколко мами които вече са писали ,че са ги получили в моя град.Явно ги пуснат на траншове.
Изчакайте до довечера пък тогава обобщавайте. Peace
Дано все пак всички получим днес ,защото ни правят на маймуни буквално и се подиграват с децата ни.Ние имаме късмет ,че не са ни нужни за лекарства,но има толкова много семейства които чакат на тези пари да подсигурят нужните медикаменти на децата си. TiredПросто е тъжно ,колко управляващите не мислят за децата в тази страна.
Не нападам никой.Грешно си разбрала, ама както и да е.Не може да се пуска информаЦИЯ ,която е много подвеждаща.Представи си, че аз нямам нет банкиране спешно ми трябва интеграцията и прочитам, че пари има за всички.Тичам на банкомата и опа извинете няма никой.Нали знаеш , че банкоматите за всяка проверка вземат пари.В момента, в който ми се появят пари на сметката мога да тегля.

# 693
  • Мнения: 38
Информацията ми я дадоха от министерството и затова я споделих с вас.А що се отнася за парите,още от 9часа си ги виждам в сметката,но сега се връщам от банкомата и още не мога да ги изтегля.

# 694
  • Мнения: 2 531
И при мен няма интеграционни в с-ката ми/ с интернет - банкиране съм/ Другата сума я получих на 21.11 , до сега такава голяма разлика в датите не съм имала!

# 695
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Аз ги изтеглих преди около 30 минути.
Става въпрос за Бургас.
Дано до довечера има при всички.
Успех!!!

# 696
  • Мнения: 2 531
Интеграционите са ми ги превели в с-ката буквално преди 5 мин! - Пловдив , Пощенска банка , за заинтересованите!

# 697
  • Мнения: 9
Във Варна също има интеграционни-изтеглих ги малко преди 19.00 ч.За Общинска Банка става въпрос

# 698
  • Мнения: 118
И в Монтана вече са преведени ,поне в ОББ

# 699
  • Мнения: 82
Съжалявам, знам че има тема специално за интеграциите, но не я намирам. Извинете ме. За Русе има ли някой на който са платени интеграциите.

# 700
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Съжалявам, знам че има тема специално за интеграциите, но не я намирам. Извинете ме. За Русе има ли някой на който са платени интеграциите.
В правилната тема си.Доколкото знам от четеното тук изплатиха май навсякъде интеграцията още в петък.Да не би да си подала молба миналия месец ????Защото ако е така интеграция чакай чак декември.Аз подадох молба за интеграция към 12 или 15 септември.Получих чак сега.

# 701
  • Мнения: 82
Ами октомври месец, пуснах всички документи отново със социалната оценка. Никой не каза, че ще има забевено плащане на интеграцията. Благодаря все пак за отговора, ако и с декемврийския превод няма нищо, ще се ходи по мъките.

# 702
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ами октомври месец, пуснах всички документи отново със социалната оценка. Никой не каза, че ще има забевено плащане на интеграцията. Благодаря все пак за отговора, ако и с декемврийския превод няма нищо, ще се ходи по мъките.
Декември ще имаш.  Peace

# 703
  • Мнения: 735
Някой има ли информация дали ще ни зарадват предколедно с детските? Hug

# 704
  • Мнения: 0
и аз това се питам

Общи условия

Активация на акаунт