Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 954
 Някой в София  получил  ли  е  интеграционни?

# 76
  • Мнения: 145
Добро утро и от мен,току що ми бяха преведени детски и чл.8,става въпрос за София,община-Надежда.Банката е ДСК!!!!

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 53
току-що проверих няма превод Sad за пловдив става въпрос

# 78
  • София
  • Мнения: 93
От СП Слатина в София някой да има вече превод?

# 79
  • Мнения: 3 743
От СП Слатина в София някой да има вече превод?
Не Confused сигурно пак ще сме последни...

# 80
  • Мнения: 199
Благоевград има интеграционни

# 81
  • София
  • Мнения: 1 360
София - Пощенска банка, Подуене - НЯМА

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 15
В Пловдив сигурно към 17-18 часа ако е въобще ги пуснат.

# 83
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 312
Ако някой вземе от СП-Слатина ,моля нека пише!!!!!!!!!!

# 84
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ако някой вземе от СП-Слатина ,моля нека пише!!!!!!!!!!
Е тея ни взеха за мезе.Няма да ни бъде и днес.Току що проверих няма превод.Предния път ги бяха превели рано-рано един понеделник.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 388
От СП Слатина в София някой да има вече превод?

 И аз нямам туко що проверих и съм бясна вече. Тия какво правят вече не знам.  #Cussing out

# 86
  • Мнения: 1
И в Пловдив все още няма-с интернет- банкиране съм и няма НИЩО!

# 87
  • Мнения: 0
mislia 4e za plovdiv sled 16h  Praynig

# 88
  • Мнения: 0
има ли някъде превод на интеграционни????благодаря предварително!!!!

# 89
  • Мнения: 344
Момичета, здравейте. Исках да ви попитам дали още се изисква бележка от личния доктор на детето, когато се подават документи за детските надбавки?

Общи условия

Активация на акаунт