Получихте ли семейни добавки за деца/детски/ този месец? - 24

  • 56 000
  • 729
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 51 486
Момичета, здравейте. Исках да ви попитам дали още се изисква бележка от личния доктор на детето, когато се подават документи за детските надбавки?
Да, освен ако детето не е с ТЕЛК

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 53
момичета недейте да чакате за Пловдив днес няма да има превод сега говорих с социалните,ето и телефона 032/634 495  Cry

# 92
  • Мнения: 344
Благодаря LOST!

# 93
  • Мнения: 1
момичета недейте да чакате за Пловдив днес няма да има превод сега говорих с социалните,ето и телефона 032/634 495  Cry
А за утре дали ще има -какво казаха?

# 94
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 312
 #2gunfireА тия мърлите,(без извинение),от Слатинското СП дали изобщо са пуснали парите,като се сетя само какви седят там на бюрата,и това са социални работници.... #2gunfire

# 95
  • Мнения: 2 033
.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 15:17 от Люлин

# 96
  • София
  • Мнения: 1 388
СП Слатина все още няма. искам да отида и да ги гръмна вече честно

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 53
момичета недейте да чакате за Пловдив днес няма да има превод сега говорих с социалните,ето и телефона 032/634 495  Cry
А за утре дали ще има -какво казаха?
казват,че не знаели за утре но имало вероятност

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 194
момичета недейте да чакате за Пловдив днес няма да има превод сега говорих с социалните,ето и телефона 032/634 495  Cry
А за утре дали ще има -какво казаха?
казват,че не знаели за утре но имало вероятност

Много ми е интересно като няма да има пари днес, защо одеве в Изгрев си ги теглиха и съответно харчеха в магазина. newsm78

# 99
  • София
  • Мнения: 93
СП Слатина все още няма. искам да отида и да ги гръмна вече честно
Hug , не се ядосвай, на ОББ  ги превеждат след 16.00, ама ме съмнява, че ще ни огрее днес  ooooh!

# 100
  • Мнения: 0
Абе къде ги слагаш Изгрев на картата , те са друга държава , знаеш ли , че ако нямат и ще вдигнат социални във въздуха , само нас не ни ебават с извинение за хора .

# 101
  • Мнения: 12

Защо ли не се учудвам...но в край на сметка те не са в нарушение...нали казаха че до 30ти има време...просто трябва търпеливо да чакаме...

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 53
Е как така в Изгрев има???????  Е ТОВА НАПРАВО НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ #Cussing out

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Е как така в Изгрев има???????  Е ТОВА НАПРАВО НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ #Cussing out

Ами то всеки месец е така, първо им превеждат на тях, а след 1-2 дни и на нас.

# 104
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Парички днес в Пловдив КАТЕГОРИЧНО няма да има, преди малко говорих с АСП-то. Вече толкова са изневрвени, че ми крещяха и давах инфо по инерция.
Не вярвам да са пуснали за "Изгрев", то тогава и в "Шекера' и в АДЖИ Асана трябва да са взели.............Да нв би да ги укротяват?!

Общи условия

Активация на акаунт