Отговори
# 705
  • Мнения: 1 516
Добре , аз копвам един последен виц , който не е за бременни, но предизвиква контракции от смях ( ако получавате такива , моля не четете  Peace ) :


Премиерът Бойко Борисов поздрави състезателките от българския ансамбъл по художествена гимнастика...
- Господин премиер, господин премиер...
- Да
- Ама това са лентите на гимнастичките, не трябваше да ги режете..


.. и си тръгвам от работа - стига ми за днес  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 473

Кърмене и алкохол http://missby.wordpress.com/2010/12/23/alcohol-bf/    (има го и на първа страничка)

Много полезна статийка. Значи все пак има вариант поне като родим да може да си пийваме от време на време.  Mr. Green
При кърмене кърмата има горе долу 36º, може би ще е добре да се стопли след като се размрази докато достигне тези градуси. Мамите с опит да кажат.

А що се отнася до секса, незнам дали знаете, но сперматозоидите могат да предизвикат раждане. Казаха ни го на лекциите за бременни. Съдържали някaкъв хормон.  Ако мина термин смятам да пробвам.  Laughing

# 707
  • Мнения: 334
кърмата се претопля до 37 градуса, ако се претопли, губи всякакви съставки, все едно е вода  Naughty

# 708
  • Мнения: 6
кърмата се претопля до 37 градуса, ако се претопли, губи всякакви съставки, все едно е вода  Naughty

Нищо не схванах. Хем се претопля до 37 градуса, хем губи съставките си... последно... претопля ли се или не?

# 709
  • Мнения: 723
стопля се до максимум 37 градуса, защото след това губи качествата си. Т.е. по-добре да е леко по-хладничка отколкото да я претоплим, защото поне ще се запазят качествата й  Peace

# 710
  • Мнения: 473
Към ЛЛЛ:

Kак се притопля кърмата, в шишенцето и на водна баня ли, и на колко градуса?  
Kолко време може да издържи в хладилника без да има нужда да се замрaзява?

Последна редакция: ср, 28 сеп 2011, 18:32 от Lara8

# 711
  • Мнения: 133
Дайте да си съберем всички въпроси относно претоплянето и съхранението на кърмата и да питаме ЛЛЛ. Няма ли да е добре? Нали все пак за това са тук.

# 712
  • Мнения: 386
А как се притопля, в шишенцето и на водна баня ли?  Kолко време може да издържи в хладилника без да има нужда да се замрaзява?

Отговарям с този линк http://missby.wordpress.com/2008/01/08/store-milk/
Макар че имам спомен, че на една от лекциите казаха, че може да се съхранява до гърба на хладилника 24 часа. Пак там споменаха... че размразяването, ако е била във фризер става на стайна температура.

# 713
  • Мнения: 334
кърмата се претопля до 37 градуса, ако се претопли, губи всякакви съставки, все едно е вода  Naughty

Нищо не схванах. Хем се претопля до 37 градуса, хем губи съставките си... последно... претопля ли се или не?

имам впредвид да не се затопля повече от 37 градуса, а в хладилник се държи 24 часа, а замръзена 3 месеца, така съм чела

# 714
  • Мнения: 473


Отговарям с този линк http://missby.wordpress.com/2008/01/08/store-milk/
Макар че имам спомен, че на една от лекциите казаха, че може да се съхранява до гърба на хладилника 24 часа. Пак там споменаха... че размразяването, ако е била във фризер става на стайна температура.

Оф, голямо четене падна, но си заслужаваше. Ако прясно изцедената кърма може да издържи до 8 дена в хладилник, не мисля че бих я замразявала. Пише също, че кърмата като се замрази и губи свойствата си, което не ме учудва.
Благодаря за линка.   bouquet

# 715
  • Мнения: 110
Така и не можах да прочета отоговра на въпроса Дали след като са се изнежили зърната от мазането със свинска мас трябва да се предприема нещо? Аз последно време като се мажа почнах да ги пропуск.ам, уж нали да загрубеят

# 716
  • Мнения: 13
КиараТиара този сайт ми хареса има хубави неща, ще си го запиша  Naughty

За секса миналата седмица бяхме с мъжо като малко дете и майка си когато иска сладолед, а тя не му дава и му обяснява как ще се разболее и т.н. hahaha Не че е толкова запознат с бременноста на една жена но....!! А тая седмица хич не съм се сетила за секс newsm78 !!!! Иначе не ни е забранен , Всичко е ПОзвоЛенО! Peace

Споделих в ФЦ сега и тук,па вземе някой каже лек... боли ме много къста и по точно кракът ми най- горе в свивката(дупето) и като вървя от него ми се схваща и кръста.... ако стоя като препарирана нищо не ме боли но мръдна ли ииии.... #Puppy dog

# 717
  • Мнения: 18
Така и не можах да прочета отоговра на въпроса Дали след като са се изнежили зърната от мазането със свинска мас трябва да се предприема нещо? Аз последно време като се мажа почнах да ги пропуск.ам, уж нали да загрубеят
И аз си чакам още отговора от ЛЛЛ , не са наминавали тия дни Simple Smile дано ми отговорят

За секса -  Twisted Evil само да го сбарам моя на тясно му се завива свят.той само бяга щото го е страх  Mr. Green ама аз си го изнасилвам най-редовно  Joy

# 718
  • USA
  • Мнения: 1 323
За секса и ние не сме въздържатели макар,че моя мъж го дострашава много ,но аз му обяснявам,че не мога да спя ако не си взема приспивателното Laughing.ЗА спермата в последния триместър трябва да се избягва да е вътре както вече Лара спомена.Иначе контракцията след оргазъм е много по- безобидна от останалите дето ме връхлитат от време навреме.
За зърната е най-добре да са ти гладки и мекички и да не те болят hahaha.Не знам защо трябва да са груби.АЗ също имах едни корички и като ги махнах след баня ужасно почнаха да ме болят #Crazy и сега си ги мажа с едно мазило дето баба ми направи и съм много хепи,защото вече са супер гладки Peace,но все още много чувствителни Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 473
Надявам се да ви разведри:  Simple Smile

Заповеди на съпругата към съпруга

1. Имай само една богиня, която да обичаш и любиш - мене!
2. Почитай майка ми и баща ми, братята и сестрите ми и зарежи своите!
3. Не гледай по други жени, за да не ослепееш.
4. Не кради от семейния бюджет и заплатата си, а само от баща ти и майка ти.
5. Не пуши. В къщи е достатъчно да пуши само един - аз!
6. Не пий алкохол. Ако пиеш, гледай друг да ти плаща сметката.
7. Давай до стотинка парите си на мене, за да те обичам!
8. Не прелюбодействай. Тази грижа я остави на мене.
9. Купувай ми желаните рокли и обувки своевременно, защото иначе може друг да ми ги купи.
10. Извеждай ме редовно на разходка и театър. На ресторант все ще се намери кой да ме заведе.
11. Научи се да шиеш, да се кърпиш и да си зашиваш копчетата, за да не ти зее "дюкяна".
12. Когато си в комадировка, опичай си акъла.
13. Научи се да гледаш деца, защото това преди всичко е мъжка работа.
14. Ако трябва да правиш нещо, което не влиза в горепосочените заповеди, обърнни се към мене, за да ти дам съвет как да реагираш при създадената обстановка.

Общи условия

Активация на акаунт