Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 18

  • 57 168
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 423
Добре, че и аз имам чувство за хумор  Crazy Снощи и ние се ползвахме от услугите на Интервю. Понеже човека днес е в командировка, а те пък по празниците не работят, се наложило той да вземе, сега ще паднете - 3 пици  Joy. Е, хапнахме по 3 залъка, нооо само тесто... Да са ми за урок такива евтини оферти.
За фотоепилацията, сега загрях, че в зависимост в коя стая ме приемат в козметичния център, май и с такава машина ме щракат  newsm78 Веднъж не чака, веднъж чака между светванията. Какво ли ще излезе накрая?

Последна редакция: чт, 22 сеп 2011, 12:04 от Mime-to

# 16
  • София
  • Мнения: 4 042
Само запис, че не ми остава време за оферти сега... Sad

# 17
  • Мнения: 377
Включвам се и аз в новата тема с добри отзиви по тази оферта: Измиване, подхранваща грижа за коса, сешоар и маникюр (CND или OPI) за 11 лв, вместо за 40 лв, от салон за красота "Бутик"! на Колектива. Давам оценка 10/10 и горещо препоръчвам, стига да не развалят качеството.
Аз и преди съм си взимала ваучери за там, но до началото на този месец бяха други маникюристка и фризьор. Беше се получила някаква неразбория между тях и собственика на салона и те се изнесоха от там в рамките на 1 ден. За жалост точно в този ден аз имах записан час за там, а той ми трябваше заради една сватба, на която трябваше да отида. Не знам защо реших, че този ваучер ще ми изгори. Но не стига че не стана така, а даже съм невероятно доволна от услугата, която получих. Сега има нови момичета и съответно чисто нови продукти и материали, с които да работят и са на CND. Всичко от начало до край е с тези продукти и маникюра ми за първи път издържа повече от седмица!, което никога до сега не ми се беше случвало. Даже и с Шилак Simple Smile, като аз не го пазя по никакъв начин и обикновено на 2-3 ден вече е за сваляне.

# 18
  • Мнения: 499
  bouquet за новата тема:)
Суши от Da Bar- беше вкусно,за първи път пробвахме и сме доволни. Имаме и подарък аароматни пръчици.
Почистване на зъбен камък и плака, полиране при д-р Петкова- също добър резултат.
И двете оферти са от Офертомат-а:)

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Запис преди да потегля. В крайна сметка, ваучерите за 4 празнични дни не ме спечелиха Crossing Arms Все нещо не им беше наред Mr. Green и излитам за пробвано място.

Звънче, тенкс за темата за пореден път  bouquet
А да и все пак - от всичко на пазара, в момента си, взех ваучери само за Дон Домат и Бохемия.

# 20
  • Мнения: 532
zvanche,   bouquet

Ние за пореден път хапнахме суши в ДА_БАР - любимо Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 8 116
Аз си взех този ваучер за Arlet
защото миналия път бях много доволна, и чаках отново оферта, ако можеше пак за боядисване, но нищо Laughing. Само дето са объркали годината на самия ваучер, пише, че е валиден до 15.11.2012.
Някой, който е ходил също доволен ли е?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 247
Един запис и от мен.
Продължавам да си поръчвам изгодни оферти със ски пакети за Нова Година или седмицата след това. Ако може с включена лифт карта. Ехххх мечтииии.  Laughing

Звънче     bouquet

# 23
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
и аз в новата тема
преди малко си взех два ваучера, по скоро резервирах
един от сделките за измиване, ампула , сешоар и плитка от седлките
и един ваучер от евроваучер безплатен за 10% намаление от покупка на акумулатор за кола то зима идва..............

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 45
Вчера ядохме паста от go-pasta...този път беше леко преварена. Предния път пък почти хрупаше...нещо немогат да нацелят точното време за варене според мен. Иначе обслужването е на ниво и соса също  Peace

# 25
  • Мнения: 361
днес ми се обадиха от Меджик тен студио да ми променят часа за Ши лака, че нещо си счупило.
А ми трябваше за една сватба.
Ще дам отзиви в понеделник

# 26
  • Мнения: 160
За да не е гол "запис", пренасям и тук въпроса си за пицария "Аванти" (жк.Младост 1).  Simple Smile

zvanche, за пореден път!  bouquet

Ейй, тази пицария е близо до работата ми и всеки ден сме на обяд там Simple Smile Не е някаква луксозна, но пък правят много хубави пици и готвят страхотно! Не знаех, че са пуснали оферта, но сега ще се възползвам. Благодаря ти sweetkids_mama!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 114
 
Цитат
Ейй, тази пицария е близо до работата ми и всеки ден сме на обяд там Simple Smile Не е някаква луксозна, но пък правят много хубави пици и готвят страхотно! Не знаех, че са пуснали оферта, но сега ще се възползвам. Благодаря ти sweetkids_mama!

Чудесно, грабнах си ваучери! Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте и от мен в новата тема.
Имам в повече ваучер за това, ако на някой му трябва http://grupo.bg/all-oferta-nezabravim-praznik-vasheto-dete-detsk … ikalnata-cena-502

# 29
  • София
  • Мнения: 5 193
Да се запиша и аз. Последно взех ваучер за "Пей сърце" и в неделя ще ходим. Ще дам отзиви после.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт