Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 18

  • 57 184
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 44
Бохемия-та и мен ме заинтригува. НО ако снимките са показателни, то показаните бижута са далеч от Сваровски. На кутията си пише, че са с елементи Сваровски, а такива се продават под път и над път. На мен 2 такива подарени бижута ми се повредиха. Единствено едни обеци нося, черни, но си личи от 100 км, че кристалът не е Сваровски. Струват към 20-ина лв. И аз бих посъветвала да се види на място за какви бижута точно става въпрос. 

# 46
  • Мнения: 3 316
Записвам се да следя за изгодни оферти  Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 13 198
Бохемия-та и мен ме заинтригува. НО ако снимките са показателни, то показаните бижута са далеч от Сваровски. На кутията си пише, че са с елементи Сваровски, а такива се продават под път и над път. На мен 2 такива подарени бижута ми се повредиха. Единствено едни обеци нося, черни, но си личи от 100 км, че кристалът не е Сваровски. Струват към 20-ина лв. И аз бих посъветвала да се види на място за какви бижута точно става въпрос. 

Aз по-скоро бях гледала кристални вази и сервизи. В бижутата определено не съм се заглеждала. Но имам спомен за вази по 200 лв.(все пак може и да ми изневерява паметта), което ми дойде в повече. Grinning  Дори сега се сетих по какъв повод бях влязла. Имах много красива ваза от цветно стъкло, купена от Чешкия център на Раковска, но котаракът ми я счупи. Надявах се да намеря нещо подобно, но имаше само кристални - доста претенциозни за моя вкус и скъпички.  Grinning

# 48
  • Мнения: 1 354
Отзиви от здравните услуги на Студио "Студио "Healthy i happy"?
Дали имат право и правят достоверен биоскенер?:
http://www.hitceni.bg/offers/-TOP-OFERTABioskener--kvantov-anali … -35lv-vmesto-80lv

# 49
  • Мнения: 1 354
Бохемия-та и мен ме заинтригува. НО ако снимките са показателни, то показаните бижута са далеч от Сваровски. На кутията си пише, че са с елементи Сваровски, а такива се продават под път и над път. На мен 2 такива подарени бижута ми се повредиха. Единствено едни обеци нося, черни, но си личи от 100 км, че кристалът не е Сваровски. Струват към 20-ина лв. И аз бих посъветвала да се види на място за какви бижута точно става въпрос.  

Според мен нещата в България относно "сваровски" елементите са размити:
1. Има Сваровски елементи,които струват директно от Китай 100 бр. за 2 $. За съжаление на повечето синтетини камъни им казват така,не знам доколко е законно.
2. Бранд "Сваровски" с лъскави магазини и може би по-качествени бижута.
Така ,че под 50 лв. не очаквайте втория вид.
Аз имам подарък от първия вид и си го нося с удоволствие,понеже знам,че е подарен с обич от скъп човек.
А за парите за "Сваровски" бих взела нещо като бяло злато или друго несинтетично.  Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 18 679
Завърнахме се от White fir Valey по офертата на Групово. Много, много сме доволни! За тези пари направо супер по4ивка! Апартаментите са големи и комфортни. Хигиената беше на ниво и в стаите, и в ресторанта, и в спа-центъра, с изклю4ение на джакузито, но не мога да обвиня хотела - просто там беше претъпкано, защото водата беше топли4ка и вси4ки де4урлига цапаха вътре с 4асове, просто нямаше на4ин да е с кристална вода Simple Smile От храната съм много положително изненандана, о4аквах ка4ество средно към ниско, заради евтината оферта. Нещо подобно. Много вкусно, доста разнообразно, за всекиго по нещо. Природата наоколо е прелест Heart Eyes
Ако трябва да отбележа все пак един минус - това е разтегателният диван в хола, на който трябваше да спят децата ми. Пълен боклук. Който твърди, 4е на това нещо може да се спи, да си го вземе вкъщи. Криво и разнебитено. Добре, 4е си носехме кошара.
Оценка 8 от 10. Бих отишла отново с удоволствие, но в двуспален апартамент, никакви дивани ве4е Peace

# 51
  • Мнения: 4 188
Търся ваучер за почистване на лице от Vergy's. Имаше в grabo преди няколко седмици.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 183
Аз пък ударих на камък с картофите на шиш- отидох днес и заварих табела на вратата "Кратък ремонт, заповядайте в понеделник 26. 09."  Twisted Evil

# 53
  • София
  • Мнения: 13 198
Аз пък ударих на камък с картофите на шиш- отидох днес и заварих табела на вратата "Кратък ремонт, заповядайте в понеделник 26. 09."  Twisted Evil

Koга отвориха, кога стигнаха до ремонт...  ooooh!  Вижда ми се невероятно. Казаха ни, че са отворили няколко дни преди да отидем  Laughing. Купих ваучер и за пиците им, за да ги пробваме  Laughing. Поне има доста време до изтичането на срока на ваучерите.

# 54
  • София
  • Мнения: 5
Аз пък ударих на камък с картофите на шиш- отидох днес и заварих табела на вратата "Кратък ремонт, заповядайте в понеделник 26. 09."  Twisted Evil

Koга отвориха, кога стигнаха до ремонт...  ooooh!  Вижда ми се невероятно. Казаха ни, че са отворили няколко дни преди да отидем  Laughing. Купих ваучер и за пиците им, за да ги пробваме  Laughing. Поне има доста време до изтичането на срока на ваучерите.

Ваучър сигурно вече не може да се купи, но ще ми каже ли някой къде се намира това място, за да се отбия след ремонта - ужасно обичам по-инакво приготвени картофи Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 13 198
Аз пък ударих на камък с картофите на шиш- отидох днес и заварих табела на вратата "Кратък ремонт, заповядайте в понеделник 26. 09."  Twisted Evil

Koга отвориха, кога стигнаха до ремонт...  ooooh!  Вижда ми се невероятно. Казаха ни, че са отворили няколко дни преди да отидем  Laughing. Купих ваучер и за пиците им, за да ги пробваме  Laughing. Поне има доста време до изтичането на срока на ваучерите.
Ваучър сигурно вече не може да се купи, но ще ми каже ли някой къде се намира това място, за да се отбия след ремонта - ужасно обичам по-инакво приготвени картофи Grinning

Това е сделката, но е изтекла. Намира се на ъгъла на Патриарха и Витоша, входът е където беше кино Витоша, до книжарница Хеликон. Изцяло е под земята, дори са 2 етажа, но е направено мераклийски. В определени дни казаха, че има и жива музика. Ето ги и картофите:



сосчетата Simple Smile

за всяко шишче - сосче Laughing

Приядоха ли ви се?  hahaha  Доста са сухички, приличат на чипс, но пък са интересни  Grinning.

Последна редакция: нд, 25 сеп 2011, 00:58 от Тaня67

# 56
  • Мнения: 69
Аз пък ударих на камък с картофите на шиш- отидох днес и заварих табела на вратата "Кратък ремонт, заповядайте в понеделник 26. 09."  Twisted Evil

Koга отвориха, кога стигнаха до ремонт...  ooooh!  Вижда ми се невероятно. Казаха ни, че са отворили няколко дни преди да отидем  Laughing. Купих ваучер и за пиците им, за да ги пробваме  Laughing. Поне има доста време до изтичането на срока на ваучерите.
Ваучър сигурно вече не може да се купи, но ще ми каже ли някой къде се намира това място, за да се отбия след ремонта - ужасно обичам по-инакво приготвени картофи Grinning

Това е сделката, но е изтекла. Намира се на ъгъла на Патриарха и Витоша, входът е където беше кино Витоша, до книжарница Хеликон. Изцяло е под земята, дори са 2 етажа, но е направено мераклийски. В определени дни казаха, че има и жива музика. Ето ги и картофите:



сосчетата Simple Smile

за всяко шишче - сосче Laughing

Приядоха ли ви се?  hahaha  Доста са сухички, приличат на чипс, но пък са интересни  Grinning.

Странно, нашите ги взехме за вкъщи и бяха омекнали още докото стигнах до колата, а тя беше отсреща. Честно казано ме разочароваха, очаквах нещо по-вкусно  Sad

# 57
  • София
  • Мнения: 13 198
Странно, нашите ги взехме за вкъщи и бяха омекнали още докото стигнах до колата, а тя беше отсреща. Честно казано ме разочароваха, очаквах нещо по-вкусно  Sad

Moже би са се задушили от опаковката и затова са били меки. Сосчетата как ви ги дадоха? Ако са били върху картофите, съвсем ще омекнат. Колкото до вкуса - няма какво толкова да се очаква. Препържен картоф, оформен красиво. Дори не съм сигурна, че бих дала 2 лв за шишче, каквато е истинската цена. Но пък са атрактивни  Laughing.

# 58
  • Мнения: 0
Аз си взех този ваучер за Arlet
защото миналия път бях много доволна, и чаках отново оферта, ако можеше пак за боядисване, но нищо Laughing. Само дето са объркали годината на самия ваучер, пише, че е валиден до 15.11.2012.
Някой, който е ходил също доволен ли е?

Здравей!
Аз ходих заедно с една приятелка в Арлет. Мога да кажа, че много зависи при кого попаднеш. Аз нямах особен късмет. Дамата, която ме подстригваше беше много любезна, но имаше силен главобол, поряза се с ножицата, подстригва ме почти 2 часа (отдели специално внимание на всеки косъм поне по 2 пъти), от които 40 минути отдели за сешоар. Косата ми беше изсъхнала вече 3 пъти до този момент, но тя не сметна за необходимо да я намокри. Харесах се все пак. Естествено ефектът от сешоара отшумя след 1-2 часа...
Като плюс - даде ми ценни съвети за поддръжка на моя тип коса и скалп. Simple Smile
И така. Не може да знаете при кого ще попаднете. Един съвет - не си уговаряйте срещи веднага след фризьора, защото не се знае колко време ще откарате в салона. Simple Smile)))
Успех!

# 59
  • София
  • Мнения: 5
Тaня67, мерси.

Не са проявили особено въображение - къде-къде по-добро приложение и на картофа, и на шиша би било да се набучват доста по-дебелички парчета, половинки, максимум третинки, и да се заравя всичко в жарава. При тънки резенчета е почти невъзможно да се избегне известно изсушаване. Въпреки това ще минем да ги опитаме.

Общи условия

Активация на акаунт