Въпроси към Класически хомеопати 17

  • 49 069
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 186
И аз тук   Wink

# 16
  • Мнения: 151
  Здравейте,
 нова съм в темата, но ми стана интересна, понеже нашата лекарка редовно ни изписва хомеопатични.  Последно бяхме с много висока температура и ни предписа Пиругениум и Меркуриус по 3 през 2 часа. За щастие на следващия ден до бяд ни мина температурата и ни се размина антибиотика.
 Четох,че не е редно да се комбинират по няколко лекарства.Грешно ли е наистина това?
 Препоръчайте добър хомеопат в София.

 

# 17
  • Мнения: 3 484
Чак пък пирогениум Thinking

Добре дошла. Виж първия пост от тази тема и прочети темата Информативно за хомеопатията.  bouquet

# 18
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Хайде и аз тук  Wink

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
За запис да си повторя питанката от предната тема
Цитат
Вчера си купих една саксийка с мента  Blush
Може ли да компрометира лечение? newsm78 В момента няма прием на хл, но когато има лечение...? Няма да е в стаята при щерката, но ако има случайна среща на терасата Mr. Green
Стари, нови изследвания какво казват?

# 20
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
И  аз да се запиша и пак с въпрос   Blush!
Колко време след приключване на лечение е нормално да се появяват плаки? 
Днес дребния не е вземал нищо, но целия е на петна  Rolling Eyes! Големи, релефни и изчезващи за няколко часа. По някога казва, че го сърби, друг път не го дразнят. Но забелязах, че когато са много става един такъв унил и няма желание за нищо. Дали двете неща имат връзка или е съвпадение?
Нямам шанс да попитам хомеопата, защото е извън България и ме предупреди, че няма да може да говори!

Надявам се най-накрая някои да ми отговори!

Дари, най-добре изчакай до 1 седмица би трябвало постепенно да изчезнат, ако хо л-вото е подходящо подбраното.

# 21
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
За запис да си повторя питанката от предната тема
Цитат
Вчера си купих една саксийка с мента  Blush
Може ли да компрометира лечение? newsm78 В момента няма прием на хл, но когато има лечение...? Няма да е в стаята при щерката, но ако има случайна среща на терасата Mr. Green
Стари, нови изследвания какво казват?

Ако има случайна среща - според мен никакъв проблем. Много по-важен е психо/ емоционалният комфорт на детенце.  Peace  Simple Smile

# 22
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Здравейте,
 нова съм в темата, но ми стана интересна, понеже нашата лекарка редовно ни изписва хомеопатични.  Последно бяхме с много висока температура и ни предписа Пиругениум и Меркуриус по 3 през 2 часа. За щастие на следващия ден до бяд ни мина температурата и ни се размина антибиотика.
 Четох,че не е редно да се комбинират по няколко лекарства.Грешно ли е наистина това?
 Препоръчайте добър хомеопат в София.

  

Добре дошла Дженн!

С една дума - погрешно и може да компрометира лечението.

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 12:34 от Aleksander

# 23
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Полезна тема. Само да попитам в Русе има ли класически хомеопат? Преди не получих отговор на питането си. Моля ако имате координати- споделете ги, може и на лични.

  Моята информация е, че засега няма.

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 958
И аз съм тук   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 466
Ново притеснение за каката: внезапно краткотрайно главоболие.
Малкия: все по-хленчест, ревлив, недоволен ...
Ще се борим след празниците, но този път аз съм първа, че много се разклатих вече.

# 26
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
И  аз да се запиша и пак с въпрос   Blush!
Колко време след приключване на лечение е нормално да се появяват плаки? 
Днес дребния не е вземал нищо, но целия е на петна  Rolling Eyes! Големи, релефни и изчезващи за няколко часа. По някога казва, че го сърби, друг път не го дразнят. Но забелязах, че когато са много става един такъв унил и няма желание за нищо. Дали двете неща имат връзка или е съвпадение?
Нямам шанс да попитам хомеопата, защото е извън България и ме предупреди, че няма да може да говори!

Надявам се най-накрая някои да ми отговори!

Дари, най-добре изчакай до 1 седмица би трябвало постепенно да изчезнат, ако хо л-вото е подходящо подбраното.

Благодаря Aleksander   bouquet!
Днес определено са по-малко!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Dulcamara само при реакции на времето ли се предписва, т.е. задължително ли е промените /разболяването/ да са под влияние на атмосферните условия? Досега се е случвало да го давам само на малката ми дъщеря, която реагира на такива промени, но в момента е изписано на голямата, която пък има някои от "симптомите" без да мога да твърдя, че са последица от промяна във времето  newsm78 Дано се разбра какво питам Embarassed

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
До колкото знам, ключово за дулкамарата е влошаване от влага, може и в банята да се случва

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 958
Дулкамара се влошава при преход от топло към студено, влага.

Общи условия

Активация на акаунт