(*)(*)Зимни кърмачески дрешки - тема за идеи и желания (*)(*)

  • 15 464
  • 255
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 100
Аз съм за пижамка и тази година. Миналогодишната ми свърши идеална работа, но при задаващото се февруарско-мартенско ново кърмаче, още две пижамки ще са ми от голяма полза Simple Smile

# 16
  • Мнения: 11
O, чудесно, прекрасно, страхотно! Аз съм ЗА пижамка, ужасно удобна е и я скъсах от носене, дори в хладните летни нощи е винаги до мен Simple Smile , ако има и лого ще е още по-приятно! Тениска за таткото също ще си поръчаме , ако има, само надписа да се откроява повечко, че на "Татко на кърмаче" беше много мъничък ...  Hug Иначе за вталяването така или иначе повечето ги стеснявам, че съм пред изчезване  Tired, няма да искам ХS, тъкмо да е удобно Blush А относно щампите съм ЗА красиви, големи и богати завъртулки , носят ми страхотно настроение и се случва често да ме питат това на блузката ти майка кърмачка ли е?... и аз почвам да обяснявам ...  Joy Поздрави и с нетърпение чакаме да поръчваме!
П.С. За мъниците предложение за елече  Thinking с щампа-лого на гръбчето?!  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 343

Това,което ще помоля е платката на първата блуза да е по-широка, защото при роклята малко се получаваше малко отваряне при бюста, и при полото да се помисли за някакво пристягане под бюста с леко ластиче,че миналогодишното започна да зее (ама аз го спуках от носене де)

И аз искам да помоля за същото!

# 18
  • Мнения: 223
Полото е моята удобна зимна дреха, и още една пижамка също бих си взела. На лятната пижама долнището го носих като къси панталони, много удобно беше.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 286
Предлагам обикновените блузи с печат също да са с по-свободен силует, а не плътно по тялото. Кажете какво мислите?

Много горещо подкрепям!

Ако достатъчно от вас имат желание пак да има пижами, пишете, може да пусна анкета за да преценим дали да го бъде.

Има нужда, определено - не очаквах колко ще са удобни и бих си поръчала поне още една, да има за смяна.

# 20
  • Мнения: 172
Хопаляяя пльос и аз тука  #Silly

Шаманска, много прекрасни блузетки отново  Flutter Чакаме старта за записването  Whistling

# 21
  • Мнения: 2 022
Ех, и моето кърмаче отдавна вече е "екс", обаче аз, като луд фен на Шаманската мода, пак съм тук.  Laughing
Подкрепям идеята за по-свободна кройка на блузите. За всичко останало се доверявам изцяло на дизайнерката - Шамана знае!
   bouquet

# 22
  • Мнения: 377
Както винаги предложенията са страхотни, Шаманката  bouquet
Аз също бих искала пижама, че с тези две кърмачета, трябва по цяла нощ кръста да ми е гол.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3
Зравейте, аз също проявявам интерес към пижамката и блузки 1, 2 и 4. Разгледах сайта вниманително, но никъде не видях цени, предполагам, че ще станат ясни когато бъдат финализирани моделите, но въпреки това може ли да помоля за ориентир? Освен това има ли някакъв ориентир за номерацията? Примерно ако нося размер S-M кой размер да поръчам от дрехите за бременни?
Благодаря предварително! Много съм щастлива, че научих за Шаманката и искам да й благодаря за инициативата - мисля, че с помощта на тези дрешки ще пропуснем много настинки през зимата Wink))) Hug

# 24
  • Мнения: 326
Юпиии, нова тема!  Party

Според мен по-добре да остане третия модел, а не четвъртия. Така ще има и триъгълно и кръгло деколте.  Simple Smile
Много ме кефи идеята, да се вижда отдолу, същия цвят, като платката. Mr. Green

Пижама имам от миналогодишната колекция и смятам, че това е едно от най-добрите открития шамански  bouquet. Супер полезна и удобна дреха е, не бих отказала още една.

Шаманкатаnewsm20

# 25
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Я интересно! Да се запиша и аз.
Вече си харесах 1, 2 и последната блузка. Чакам с нетърпение да поръчвам! Аз също подкрепям за по-свободни материи  Peace

ПП. Бях гледала май от лятната темичка много готини щампи. Има ли как да се поръчат дрешки пак с такива?

# 26
  • Мнения: 2 837
Записвам се и аз Simple Smile По-свободният силует явно е най-добрият вариант според повечето от нас Simple Smile

# 27
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Аз засега се цопвам, но за да не е само спам - искам шал ЛЛЛ. Дрешки си имам (вече 3та година доста събрах), но ми се иска за зимата да съм и по-практична и това ми роди идеята - за шал или нещо от рода - ЛЛЛ, разбира се!!!  Hug

# 28
  • Мнения: 3 718
Всичко ще взема предвид и ще се постарая да се съобразя. С материите ще е най-трудно, защото наистина изборът не е огромен.

Нели, интересно, дай някаква насока Simple Smile

# 29
  • Мнения: 7
Запис и от мен. Ще чакам най-вече пижамката, но и от някоя блузка няма да се откажа.

Общи условия

Активация на акаунт